Sari la conținut

Sugestii GO


snd

Postări Recomandate

  • 3 luni mai târziu...

Salut,

 

Propun sa se faca o sectiune speciala unde sa se adauge codatii care au primit ban pe server. Astfel adminii si moderatorii care au participat activ cu demo pe ei, sa stie care a fost banat. Una la mana pentru placerea lor interioara ca X si-a primit ban' ul meritat si  a doua la mana, sa mai stergem din demo' urile pe care le avem facute de-a lungul timpului. Eu unul, le tin pastrate, in caz de nevoie, daca nu sunt probe suficiente, pot spune ca ''ia de aici, ca am si eu cateva demo cu nea' asta) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 11.09.2020 la 19:29, Sacâz a spus:

Salut,

 

Propun sa se faca o sectiune speciala unde sa se adauge codatii care au primit ban pe server. Astfel adminii si moderatorii care au participat activ cu demo pe ei, sa stie care a fost banat. Una la mana pentru placerea lor interioara ca X si-a primit ban' ul meritat si  a doua la mana, sa mai stergem din demo' urile pe care le avem facute de-a lungul timpului. Eu unul, le tin pastrate, in caz de nevoie, daca nu sunt probe suficiente, pot spune ca ''ia de aici, ca am si eu cateva demo cu nea' asta) .

Nu vad rostul a ce spui tu @Sacâz ... 

Editat de UnReal

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Modificare regulament :

Regula de pe arena, care cred ca ar ajuta mult si pe server - 

Regula 14 : Jucatorii care joaca de pe conturi noi (non-prime + rank <20 + fara medalii/pin) si care joaca suspect pot primi ban permanent.

 

 

Editat de MxE-

spacer.png

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie făcut ceva că pleacă toată lumea, eu ziceam  că următoarele reguli să  fie implementate (am  găsit pe alte servere)

 

1)Playerii carora li se cere main-ul si nu raspund in maxim 3 runde (aprox 6 min) vor primi ban 7 zile, iar cei care ies de pe server vor fi banati permanent, in acest caz, cererile de unban fiind considerate nule si inchise imediat.

2)Jucatorii care sunt prinsi cu VAC BAN pe CSGO sau alt cont (iar ban-ul este luat recent: 1-400 zile) sunt considerati codati si vor fi banati permanent!

3)Cererile de unban se fac in maxim 72 de ore de la primirea acestuia.

4)Ai luat vac ai priedut adminul nu cum este acum 2 runde spec pe  unu cu cod 2 pe cate un admin ca jum au vac pe cont de mai putin de 400 zile.

 

@snd @case @TwiX  sau cine se mai ocupa de serv. asta.

 

 

În momentul de față nu mai are nici un haz să întru pe serverul asta.Poate în al doisprezecelea ceas  se face ceva.

Dacă tot nimic atunci considerați asta cererea de remove pentru ,  că nu se aliniază gândirea mea cu ce vreit voi de la serv. asta. 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Sneaky_mode a spus:

Trebuie făcut ceva că pleacă toată lumea, eu ziceam  că următoarele reguli să  fie implementate (am  găsit pe alte servere)

 

1)Playerii carora li se cere main-ul si nu raspund in maxim 3 runde (aprox 6 min) vor primi ban 7 zile, iar cei care ies de pe server vor fi banati permanent, in acest caz, cererile de unban fiind considerate nule si inchise imediat.

2)Jucatorii care sunt prinsi cu VAC BAN pe CSGO sau alt cont (iar ban-ul este luat recent: 1-400 zile) sunt considerati codati si vor fi banati permanent!

3)Cererile de unban se fac in maxim 72 de ore de la primirea acestuia.

4)Ai luat vac ai priedut adminul nu cum este acum 2 runde spec pe  unu cu cod 2 pe cate un admin ca jum au vac pe cont de mai putin de 400 zile.

 

@snd @case @TwiX  sau cine se mai ocupa de serv. asta.

 

 

În momentul de față nu mai are nici un haz să întru pe serverul asta.Poate în al doisprezecelea ceas  se face ceva.

Dacă tot nimic atunci considerați asta cererea de remove pentru ,  că nu se aliniază gândirea mea cu ce vreit voi de la serv. asta. 

 

 

sunt de acord cu toate cele 4 reguli, le voi adauga la regulament imediat

 

de asemenea voi adauga regula de pe ARENA si anume, jucatorii cu conturi noi, cu putine ore, fara prime, fara level fara nimic pot fi banati daca sunt suspecti de cod fara vreo dovada

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

pe serverul go, e foarte foarte mare lag..te teleportezi random. am tot încercat să fac auzită problema la twix,la snd,la cine am putut,și la cine știu și eu. comunitatea e cea mai blană. am aproape 100 de ore..dacă nu-mi plăcea,nu rămâneam.

e păcat pentru că serverul go,e bine creat,conceptul,nu știu dacă mă înțelegi..dar din păcate lagul ăla strică tot farmecul..și teleporturiile alea random..indiferent de numărul de playeri,sau de oră. problema aparent vine de la host..nu știu..dacă s-ar putea face un efort în amplementarea unui host mai capabil,cred că serverul ăsta ar fi full mereu,cu slot de 40-45 chiar. te-am prins pe tine,săracu..acuma..ce să fac..ți-am stricat puțin seara..dar trebe să se facă ceva,o dată și o dată. avem cea mai frumoasă comunitate,cu servere,cu diferite moduri..ar fi păcat.  

 

propun un host mai tank.

Editat de irTorr3z

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, irTorr3z a spus:

pe serverul go, e foarte foarte mare lag..te teleportezi random. am tot încercat să fac auzită problema la twix,la snd,la cine am putut,și la cine știu și eu. comunitatea e cea mai blană. am aproape 100 de ore..dacă nu-mi plăcea,nu rămâneam.

e păcat pentru că serverul go,e bine creat,conceptul,nu știu dacă mă înțelegi..dar din păcate lagul ăla strică tot farmecul..și teleporturiile alea random..indiferent de numărul de playeri,sau de oră. problema aparent vine de la host..nu știu..dacă s-ar putea face un efort în amplementarea unui host mai capabil,cred că serverul ăsta ar fi full mereu,cu slot de 40-45 chiar. te-am prins pe tine,săracu..acuma..ce să fac..ți-am stricat puțin seara..dar trebe să se facă ceva,o dată și o dată. avem cea mai frumoasă comunitate,cu servere,cu diferite moduri..ar fi păcat.  

 

propun un host mai tank.

+1 foarte multi ies de pe server din cauza host ului.

@snd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, irTorr3z a spus:

pe serverul go, e foarte foarte mare lag..te teleportezi random. am tot încercat să fac auzită problema la twix,la snd,la cine am putut,și la cine știu și eu. comunitatea e cea mai blană. am aproape 100 de ore..dacă nu-mi plăcea,nu rămâneam.

e păcat pentru că serverul go,e bine creat,conceptul,nu știu dacă mă înțelegi..dar din păcate lagul ăla strică tot farmecul..și teleporturiile alea random..indiferent de numărul de playeri,sau de oră. problema aparent vine de la host..nu știu..dacă s-ar putea face un efort în amplementarea unui host mai capabil,cred că serverul ăsta ar fi full mereu,cu slot de 40-45 chiar. te-am prins pe tine,săracu..acuma..ce să fac..ți-am stricat puțin seara..dar trebe să se facă ceva,o dată și o dată. avem cea mai frumoasă comunitate,cu servere,cu diferite moduri..ar fi păcat.  

 

propun un host mai tank.

+1

Un slot de 40-45 e prea mult parerea mea,32 e de ajuns,dar hostul trebuie schimbat ca e lag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dacă am juca mape mai mari...ar merge leeeejer 40-45. sunt N și N mape mari pentru număr mare de jucători. dar asta hai pentru mai încolo. important e hostu,lagu,teleporturiile random pe server..ceea ce predomină în rău pentru serverul nostru.

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.01.2021 la 1:55, snd a spus:

dupa cum v-am promis o sa ne ocupam de servere mai bine anul asta

 

sa imi spuneti daca mai sunt teleporturi / lag incepand de astazi

@snd inca e lag, ba chiar dureaza mai mult lag ul, inainte te teleportai foarte putin dar des, acum te teleportezi foarte mult dintr o data

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 21.01.2021 la 15:03, snd a spus:

ok rezolv in seara asta

tot persistă problemele moșu snd cum ar spune UnReal. 

eu cred că e de la host,sau probabil prea multe conturi înregistrate pe server..sau nu știu..dar vreau,ho ho ho defapt vrem,să intrăm pe server..și să avem server full,fără laguri,teleporturi,lemne,cărbuni de tractor,și așa mai departe.

vrem să intrăm,să apăsm k,sau x sau y. salut domniilor..ce faceți? ooo bine tu? hahaha bine mă joc counter..

să nu se mai vadă sau să se audă înjurături,și toate prostiile,care nu repriezintă serverul go 🙂 dacă te-am jignit,sau ți-a picat urât faza cu moșu spunemi. #pace bro

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 57 minute, irTorr3z a spus:

tot persistă problemele moșu snd cum ar spune UnReal. 

eu cred că e de la host,sau probabil prea multe conturi înregistrate pe server..sau nu știu..dar vreau,ho ho ho defapt vrem,să intrăm pe server..și să avem server full,fără laguri,teleporturi,lemne,cărbuni de tractor,și așa mai departe.

vrem să intrăm,să apăsm k,sau x sau y. salut domniilor..ce faceți? ooo bine tu? hahaha bine mă joc counter..

să nu se mai vadă sau să se audă înjurături,și toate prostiile,care nu repriezintă serverul go 🙂 dacă te-am jignit,sau ți-a picat urât faza cu moșu spunemi. #pace bro

Cu injuraturile suntem admini pe server si ne facem treaba(unii)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, 小丑 CLOVNU a spus:

Cu injuraturile suntem admini pe server si ne facem treaba(unii)

asta așa e..dar au dreptate..le dăm gag,!mute ..dar dacă stăm să ne gândim au dreptate..e lag mare..teleporturi,și așa mai departe..câte o dată merge totul perfect..și suntem mulți on..dar câte o dată...

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@snd sau care se ocupa de treaba asta pe server cu adaugatul de garduri sa blocheze site-urile, aveti doar cateva mape pe care sunt puse . De exemplu pe inferno n-am vazut iar pe cache nu sunt sigur daca era sau nu, pe cbble n-am apucat sa vad si nici pe nuke dar daca e te anunt, in caz ca nu stiai .

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, UnReal a spus:

@snd sau care se ocupa de treaba asta pe server cu adaugatul de garduri sa blocheze site-urile, aveti doar cateva mape pe care sunt puse . De exemplu pe inferno n-am vazut iar pe cache nu sunt sigur daca era sau nu, pe cbble n-am apucat sa vad si nici pe nuke dar daca e te anunt, in caz ca nu stiai .

@Angrry™

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, snd said:

 

 

1 hour ago, UnReal said:

@snd sau care se ocupa de treaba asta pe server cu adaugatul de garduri sa blocheze site-urile, aveti doar cateva mape pe care sunt puse . De exemplu pe inferno n-am vazut iar pe cache nu sunt sigur daca era sau nu, pe cbble n-am apucat sa vad si nici pe nuke dar daca e te anunt, in caz ca nu stiai .

Vor fi adaugate la toate hartile cel tarziu la finalul weekend-ului.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.