Sari la conținut

PETITIE


-SMD_

Postări Recomandate

Subsemnatul -SMD_ aduc la cunostinta propunerea de a se elimina noile pluging-urile (exolozia dupa ce se face kill, anti-flash si armura 2) pe urmatoarele motive:

-runda de pistoale nu mai are sens, nu mai exista un echilibru dintre usp si d-eagle (ma refer la momentul cand aveai d-eagle fara armura) cum era inainte +schimba si economia;

ex: nu prea mai ai nevoie de eco sau de un force fara utilitati;

-explozia facuta ce jucatorul mort acopera campul viziunal si un probabil dublaj al unui adversar cat si sunetul provocat de explozie poate acoperii un pas de jucator;

-anti-flash-ul a mai fost pus odata si s-a scos deoarece nu era fun si era doar haos;

ex: un jucator poate sa arunce 10 flash-ul si altii sa intre fara sa probleme si se face un dezechilibru;

 

Dupa ce s-au bagat aceste pluging-uri am observat ca lumea noua intra si iese destul de repede si nu prea sunt persoane cum erau odata.

Daca sunteti de acord cu propunerea mea putin confirma printr-un "PRO" sau daca nu sunteti de acord "CONTRA" (obtional poate si o argumentare de ce nu).

(AS DORII SA SE RASPUNDE DOAR CU "PRO" SI "CONTRA" CA SA NU SE FACA HAOS MULTUMESC)

Normal decizia finala o sa fie a lui @kEnT89

Semnat -SMD_

 

 

Editat de -SMD_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a venit smd cu propunere dupa 6 luni din cauza ca sa schimbat hostu nu mai avem asa multi playeri da sunt de acord si eu cu explozia in rest este ok  vi tu acuma cu propunere si cand erai in staff erai mut

deci sunt PRO doar pentru explozia aceea in rest ii bine , o sa mai avem si alte schimbari doar trebe sa ne dea acceptu SMD intra o data la 6 luni da el nu stie ca hostu a fost schimba si din cauza asta nu prea sunt playeri  

  • Like 1
  • Love 1

Sedan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO 4 all. Inteleg ca trebuie sa atragem jucatori noi,dar nu mi se pare normal sa le dai si bani si armura si de toate doar ca sa stea pe server. Jucatorii vechi si cu skill,nu cred ca vor accepta asa ceva,efectiv e doar pentru cei noi care habar nu au sa joace,sa fie atrasi de luminite si explozii. Hai sa bagam si urme vizuale pentru gloante ,de preferat in culorile LGBTQ sa multumim pe toata lumea...

 

Ideea e ca in urma cu 2-3 ani cand am intrat,am ales acest server doar pentru ca era clasic,skill based...altfel ma duceam pe servere gen chunky si altii unde platesti sa castigi. Eu chiar speram ca o sa bagati friendly fire on,sa fie si mai competitiv.

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro pentru toate 4,kevlaru mare te plictiseste pe server  e prea usor se face full buy dupa full buy,eu zic ca daca s-ar putea baga sunetele vechi de pe 1.6 ar avea mai mult feeling,gen cand faci multe killuri am vazut pe cateva servere si eu zic ca e chiar fun,daca vreti sa atrageti player sa se faca premii pentru cele mai multe ore killuri ceva de genu sa se dea un skin mic sa zicem de 5$ fara admini bineinteles

  • Like 2
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost scoase armura si exploziile,dar am baga sunetele alea la kill-uri,dar se pot dezactiva tastand in chat !settings.

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.