Sari la conținut

Crere Helper


UnReal

Postări Recomandate

Nume: Andrei

Vârsta: 18

Nick: UnReal

Profil: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:1:507839143

Ore jucate: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:1:507839143

Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: Da , https://prnt.sc/qmk0qw

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: Da , https://prnt.sc/qmk0xy

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: Da , unreal1337

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?;  Da , UnReal#4866

Ai citit regulamentul?: poate

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Sneaky_mode a spus:

Pai mai ai grad pe alta comunitate ? Ca din ce vad aici pt asta ai luat remove ?

Daca mai ai contra , daca nu pro

 

Nu  mai am grad pe nici o comunitate din ziua in care mi-a fost scos gradul , adica de acum o saptamana  :))) , am discutat cu un superior si am voie sa fac cerere so , mersi de pro 

Editat de RoTTweiler

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 37 minute, RoTTweiler a spus:

Nu comenta daca nu stii despre ce e vorba , Pro sau contra , atat trebuie sa spui , bine ?!  

 

Contra pentru “superioritatea” asta, pentru gradul de pe cealaltă comunitate (încă apari in lista lor de admini) și pentru jignirea care mi-ai adresat-o acum o luna. 

  • Like 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra!
3kWaznP.png
 

  • Like 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, RoTTweiler a spus:

Ce vrei sa demonstrezi cu poza asta ? 

 

Inca esti admin acolo, poza e in loc de cuvintele mele pentru a nu face tam-tam si e ca dovada ca inca ai admin in comunitatea respectiva.
Cu tot respectu, nu zic ca minti sau ceva de genu, poate nu si-au facut treaba baietii de la intretinere dar eu inca te vad admin in comunitatea lor.
Si daca nu ai mai avea gradul pe cealalta comunitate trebuie sa iti castigi locul aici. 10 zile nu mi se pare suficient cu 17 ore.
Demonstreaza ca intradevar vrei sa te implici in toata treaba asta, fii activ pe server, pune ceva ore la activ si cred ca ar trebui sa iti revizuiesti comportamentul.

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic,daca ai admin pe alta comunitate e contra,daca nu ai e pro,te vad destul de des pe server,si pe mine personal nu m ai deranjat cu nimic,ramane la decizia founderilor daca vei primi sau nu gradul inapoi

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O dovada clara @RoTTweiler ca nu mai ai admin acolo? Ca daca inca ai, in conditiile in care tu mi ai zis ca gata s a terminat, mi e ca n o sa mai ai deloc

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti in staff pe alta comunitatea...imi pare rau dar de la mine ai CONTRA !

                             

                                                                                               

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nici un grad nicaieri , am vrut sa fac un screen la conversatia cu administratorul ala dar mi-a dat unfriend dupa ce am vorbit , nu stiu , va fac un video pe sv lor sa vedeti ca n-am acces la nimic , si Twix daca crezi ca te-am mintit .. doar pentru un amarat grad , e aiurea frate ,  nu stau sa mint pe nimeni , nu am nimic de castigat de nicaieri . 

 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revii cu o cerere peste 7 zile.

Pana atunci vreau sa vad activitate din partea ta ca sa ne schimbam parerea despre tine. Si ai face bine sa iti cer scuze la persoanele din staff pe care le-ai jignit. 

Numai bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.