Sari la conținut

Propuneri Tzy


Tzy

Postări Recomandate

1) Nume: Tzy 

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră?: Suport Tehnic 

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?: O sa vedeti pe parcurs 

Anunturi si informatii

                      Inscrieri Membrii

                      Intrebari si cereri

                      Windows

                      Hardware 

                      Software

                      Tutoriale

                      Staff Only

Astea o sa fie la Suport Tehnic !  

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2)  

Nume: Tzy 

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră?:  Counter Strike Global-Offensive

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?:  Ar fi o categorie strict despre acest joc,posturile si evenimentele/ stirile nu o sa devieze de la scopul categoriei : Counter Strike Global-Offensive

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3) 

Nume: Tzy 

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră?:  LOL  

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?:  Exact ca si la propunerea cu CS GO

 

Si alte jocuri cum ar fi ”Counter Strike 1.6/ Metin/Minecraft/Samp/GTA 4 si 5 etc.

 

Unde am propus propunerile cu jocuri,de asemenea,putem crea si niste grupuri si sa ne putem juca impreuna aceste jocuri etc.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4)

Nume: Tzy 

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră?: Admin School

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?:  Ar fi frumos,multi o sa ziceti ca nu o sa exista activitate in acest proiect,daca o sa implicam si servarele din comunitate,va garantez ca o sa fie frumos si o sa fie si activitate

 Informații Generale

                 Inscrieri elevi

                 Tu intrebi,noi raspundem

                Tutoriale

                Teachers only

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

As mai avea o idee de proiect,un proiect care ar implica servarele foarte mult ! Proiectul consta in crearea unui plugin si dupa un program anume,sa facem ca intr-un interval de ore sa se adauge pe servarele inscrise in proiect acel plugin care pune tagul tuturor playerilor ( Numele comunitatii ) Xculescu iar in descrierea proiectului pe server sa fie  o descriere a comunitatii ! Asta ne-ar aduce si playeri ! 

 

Tin sa mentionez,noi ar trebui sa ne axam mult pe proiecte/evenimente si servarele pe care le detinem,astea ne-ar aduce membrii !  De asemenea,cum am facut propunerile de ”Gaming” cum ar fi,cu acele jocuri,ar trebui sa ne axam foarte mult pe ele  ! 

Dar prima data,inainte de acest proiect,sa po**CENZURAT**m putin servarele,sa punem toti cotul,am vazut ca sunteti maturi si ca se poate colabora ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suntem pe un forum dedicat de gaming nu de sowtfware/hardware in paranteza ( Tehnologie ).

Categoria CSGO/LOL exista la resurse.

De asemnea categoria admin school este o prostie si o pierdere de timp.

Contra pentru toate , astept mai multe pareri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era dupa mine (ceea ce nu a fost niciodata) as fii bagat software/hardware pentru ca : 

· Acolo se pot posta diferite informații despre anumite pc-uri si/sau componente

· Se mai poate posta pentru ca oamenii in ultimul timp cauta ce pc sa-si cumpăre.

 

Ar fii ok sa se adauge si mai multe jocuri la resurse, dar stii care-i treaba? Ca nu se ocupa nimeni...degeaba e doar 1 care mai misca si restul stau cu gradul ca sa fie. 

Dupa ce îmi rezolv treaba cu pcu o sa actionez cumva la moderatorii/super-moderatorii.

  • Like 1
  • Love 1

76561198367254953.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, F0r3st said:

Daca era dupa mine (ceea ce nu a fost niciodata) as fii bagat software/hardware pentru ca : 

· Acolo se pot posta diferite informații despre anumite pc-uri si/sau componente

· Se mai poate posta pentru ca oamenii in ultimul timp cauta ce pc sa-si cumpăre.

 

Ar fii ok sa se adauge si mai multe jocuri la resurse, dar stii care-i treaba? Ca nu se ocupa nimeni...degeaba e doar 1 care mai misca si restul stau cu gradul ca sa fie. 

Dupa ce îmi rezolv treaba cu pcu o sa actionez cumva la moderatorii/super-moderatorii.

Exact,daca ar gandi toti ca tine,am putea face ceva frumos :) Te astept,sa facem ceva frumos impreuna :)  Ai spus lucruri reale,deci imi place !  Daca ar si intreba despre ce este vorba ar fi altă treabă,eu fix la ceea ce ai spus tu m-am gandit la Suport Tehnic ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai să spun un pro dar doar dacă va exista implicare.

TeamSpeak 3 USP România - TS.USP.RO

- Pentru asistenţă se recomandă contactarea membrilor administrativi în privat sau accesarea canalului de Asistență Tehnică

b_350_20_121217_121217_CA3224_121217.png

Pentru orice nelămurire sau problemă nu ezita să îmi trimiți un PM sau să mă contactezi pe STEAM !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.