Sari la conținut

unban ca1ne legenda


ca1ne

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : ca1ne-
2. Profilul tau de steam:  
https://steamcommunity.com/id/gabsi-/
3. SteamID:  STEAM_1:0:571467132

4. Numele Adminului care ți-a dat ban:  ily wAKE
5. Motiv: auziti si voi admin staff disrespect
6. Dovada: vedeti si voi acolo
7. Alte detalii: ma jucam pe sv cu fratioru meu kristal si am fost neindreptatit am luat ban pe "
staff disrespect" eu care sunt cel mai respectos jucator de pe sv ma salut cu toti dau credite la jucatori era unu pe sv cu o poza cu o fata si un caine in brate si am scris uite l p asta are poza cu korea si am luat ban staff disrespecte eu care nici nu l am bagat in seama pe awake asta ce ai ma varule cu mine imi dai ban 1 zi intreaga, vreau si eu unban ca n am facut nimic astept si eu motiv sau dovada la ban, vreau sa l sanctionati pe tovarasu asta ca a facut el mai multe mi a zis cv de genu marss in fam ma tii acu 2 3 zile am si martor. va pup .
+rep by ca1ne

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa nu uitam despre ce ziceai cu o mapa inainte:)
Si singurul cu poza "koreana" eram eu.
https://imgur.com/a/KVPTuku

Si dovada pentru motivul banului:
https://imgur.com/a/Fs00Xga

pe langa faptul ca te-am avertizat cu o mapa inainte sa te potolesti si tu comentai in continuare si tot te-am iertat acum faci cerere unban...

si ca alte detalii, fix cu o zi in urma sau chiar 2 ti-a dat gag @royaly si ai inceput sa-i comentezi, eu cred ca ar trebui sa stai in banca ta.

 

(Și macar daca făceai și tu o cerere normala nu la mișto)

Editat de akame ロッキー
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatule, aseara ti-am dat si eu sanctiune pentru insult playeri, dupa ai spus pe team voice "cine da gag nu are o chifla in burta" le-am spus adminilor ca la urmatoarea insulta sa ti se dea ban, cand vei invata sa vorbesti, minim 2-3 zile trebuiau date, ca sa te inveti minte si pentru cultura ta generala:

Acum 18 minute, ca1ne a spus:

6. Dovada: vedeti si voi acolo

Nu ma intereseaza cu ce arogante de mare crai vii aici dar cand faci o cerere/reclamatie, fa-o asa cum se cuvine, nu cum iti convine tie!

Evident, CONTRA.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contra, macar de nu faceai cererea la misto "vedeti si voi acolo" si la motiv sa pui asa, si legat de acuzatii ca vai te-a injurat de ce nu ai aratat? martori? n-ai dovada atunci taci, nu vii aici ca vai am martori, si eu pot sa zic acum ca ai zis de morti lu akame si sa n-am dovada si cine ma crede? NIMENI. poate te calmezi asa putin, la next eu zic ca meriti mai mult.

  • Love 1

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins

 

Care este problema ta ce poza are fiecare? Daca cineva ar comenta de poza pe care o ai, te-ai frustra imediat.

 

Acum 58 minute, ca1ne a spus:

6. Dovada: vedeti si voi acolo

Tu crezi ca degeaba e pus punctul asta? E datoria ta sa arati dovada cu banul(de pe SourceBans sau cu pop-up ul pe care l-ai primit in-game dupa ce ai primit ban), in caz contrar, ti se poate respinge din prima cererea.

  

Acum 14 minute, ca1ne a spus:

crezi ca stau sa fac poze cand ma injura niste d astia ca voi pe comunitare ? :))

Daca nu ai chef sa faci poze pentru dovezi si sa faci reclamatie, nu inteleg de ce te plangi.

 

  • Love 1

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.