Sari la conținut

Cerere unban cpr


cpr

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :  cpr
2. Profilul tau de steam:  https://steamcommunity.com/id/cipriannn2022/
3. SteamID: STEAM_0:0:595874507
4. Numele Adminului care ți-a dat ban: ninja
5. Motiv: Admin Dissrespect
6. Dovada: https://ibb.co/GQMMQzk
7. Alte detalii: Sunt curios cu ce te-am jignit, te rog. Si inca ceva, baneaza si codatii cand esti pe server, nu cand dam u@ sa iesi de pe server si sa dai doar gag-uri si mute-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

aici ai dovada.

dupa ce i-a dat shadow mute lui papi ca a injurat  , ai inceput sa il ameninti si sa il insulti, shadow fiind la spec  ,ba mai mult il faci si papitoi.Night are dreptul sa va lase sa injurati , si sa ''glumiti injurandu-va''  ,asta nu inseamna ca noi ar trebui sa va lasam.din contra, mai mult promovati injuriile pe server.si nu este prima data, mereu v-am avertizat si eu ,si shadow ,si akame dar voi ne luati la misto si nu intelegeti ca totul are o limita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, m-am uitat peste dovada si nu stiu ce te-a deranjat. Faptul ca am ca nu putem face caterinca din cauza voastra?

Nu inteleg o chestie, daca eu ma injur la caterinca cu "Papi", si ne permitem, si spunem mereu ca ne permitem ca ne cunoastem de atata timp, de ce da @Shadow I OLD.USP.RO mute? Si pe cine am injurat sau ceva? Ca nu am injurat pe nimeni si nu am deranjat pe nimeni.
De ce esti singurul din staff care se baga peste orice? Vreau ca toti care vad acest topic sa se uite peste dovada si sa sa isi dea cu parerea daca l-am injurat pe el sau Shadow, asa cum spun ei. Am zis papitoi, da, l-am injurat sau ceva de l-a afectat asa? Chiar sunt curios.

 

Edit: am vrut sa zic "Discord" in loc de "Insta" acolo, dar in fine. 

Editat de cpr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, cpr a spus:

Salut, m-am uitat peste dovada si nu stiu ce te-a deranjat. Faptul ca am zis faptul ca nu putem face caterinca din cauza voastra?

Nu inteleg o chestie, daca eu ma injur la caterinca cu "Papi", si ne permitem, si spunem mereu ca ne permitem ca ne cunoastem de atata timp, de ce da @Shadow. mute? Si pe cine am injurat sau ceva? Ca nu am injurat pe nimeni si nu am deranjat pe nimeni.
De ce esti singurul din staff care se baga peste orice? Vreau ca toti care vad acest topic sa se uite peste dovada si sa sa isi dea cu parerea daca l-am injurat pe el sau Shadow, asa cum spun ei. Am zis papitoi, da, l-am injurat sau ceva de l-a afectat asa? Chiar sunt curios.

pentru caterinca de genul ca injurati toată ziua , aveți și discord , nu sunt obligați playerii de pe sv sa va asculte pe voi 3 cum va injurati .

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, nu pot sa dau un PRO/CONTRA din 4 motive. 
1. Pentru ca nu aveam spy sa fiu atent la toata cearta de la inceput si pentru ca nu mi-a zis mie nimic sau sa aiba o treaba cu mine.
2. Da, sunt de acord cu faptul ca au exagerat cu injuraturile nu zic nu... insa daca dansii isi permit sa se insulte e strict problema lor cat timp nu se plang playeri despre asta... dar repet s-a intrecut putin masura.
3. In acelasi timp shadow a fost injurat deci el ar trebui sa vina cu explicatiile.
4. Din cate pot observa a fost o sanctiune prea grav acordata persoanei gresite, celalt de si-a luat ban-ul si-a meritat-o dar pentru insulta de si-a primit-o @Shadow I OLD.USP.RO eu as fi dat doar mute. Dar fiecare ne "atacam" il stiluri diferite.
 

Spoiler

datii unban sa ii pot da kick

 

Editat de akame ロッキー
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 minutes ago, cpr said:

Salut, m-am uitat peste dovada si nu stiu ce te-a deranjat. Faptul ca am ca nu putem face caterinca din cauza voastra?

Nu inteleg o chestie, daca eu ma injur la caterinca cu "Papi", si ne permitem, si spunem mereu ca ne permitem ca ne cunoastem de atata timp, de ce da @Shadow I OLD.USP.RO mute? Si pe cine am injurat sau ceva? Ca nu am injurat pe nimeni si nu am deranjat pe nimeni.
De ce esti singurul din staff care se baga peste orice? Vreau ca toti care vad acest topic sa se uite peste dovada si sa sa isi dea cu parerea daca l-am injurat pe el sau Shadow, asa cum spun ei. Am zis papitoi, da, l-am injurat sau ceva de l-a afectat asa? Chiar sunt curios.

 

Edit: am vrut sa zic "Discord" in loc de "Insta" acolo, dar in fine. 

Frate insulta e insulta, daca nu iti permiti sa o faci cu cineva nu o face simplu, nu toti suntem facuti sa va rabdam sa injurati incontinuu, gluma are si ea o limita, insulti pe serveru asta playeri si ce mai e de aproape 2 ani de zile de cand ma joc eu pe el si nu s-a schimbat efectiv nimic, insulta in capu tau sau in privat, daca l-a deranjat asta are tot dreptul sa iti faca ce vrea:0

  • Like 2
  • Love 2

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prefer sa nu ma pronunț concret din mai multe motive. mie personal nu mi se pare o insulta asa grava "papitoi",insa daca Shadow s-a simtit atacat de felul in care Ciprian i s-a adresat,nu am nimic de zis impotriva. toata lumea reacționează in stiluri diferite. in alta ordine de idei,caterinca este caterinca,si poate pentru voi a fost amuzant sa va jigniti intre voi,daca ati fost de acord toți,nu mi se pare asa naspa. dar chestia asta sa nu fie dusa la extrem,categoric.

  • Like 1
  • Love 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Injuraturile ca injuraturile dadeai mute/gag, nu era nevoie sa dai ban o zi pt "papitoi", iar papi nu cred ca a zis ceva ca sa primeasca si el ban o zi tot pt acelasi motiv, eu trebuia sa fiu banat in locul lui papi:))) 

Steam                                                            young dolph plies GIF by Worldstar Hip Hop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Shadow I OLD.USP.RO a spus:

1.Injuri tot timpul pe sv.
2.Iti atrag atentia in privinta comportamentului tau si nici macar nu ma bagi in seama.
3.Jignesti jucatorii sv-ului.
CONTRA unban, ai fost un scandalagiu si asa vei ramane!

1. se injura cu papi nu cu altii playeri

2. aici nu zic nu 

3. nu jigneste ca asa vrea el, sineu astasi pe server dupa ce au luat baietii ban, simy a inceput sa injure ca nu il dublam cu shadow pe server, de ce nu ne ai sanctionat pe aman2 si ai lasat asa, ca nu erau injuraturi minore si mai spuneti ca va faceti treaba(nu ma refer la toti din staff doar la unii).

Steam                                                            young dolph plies GIF by Worldstar Hip Hop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, tnk 🐍 a spus:

Injuraturile ca injuraturile dadeai mute/gag, nu era nevoie sa dai ban o zi pt "papitoi", iar papi nu cred ca a zis ceva ca sa primeasca si el ban o zi tot pt acelasi motiv, eu trebuia sa fiu banat in locul lui papi:))) 

23. - Nu aveti voie sa va luati in gura / sa va certati cu membrii STAFF pentru deciziile pe care le fac, riscati ban intre 1-24 ore. Daca crezi ca au gresit le faci reclamatie.

cand i-a dat mute shadow lui papi , a început sa se ia în gura cpr cu shadow 

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, 私はここのボスです a spus:

23. - Nu aveti voie sa va luati in gura / sa va certati cu membrii STAFF pentru deciziile pe care le fac, riscati ban intre 1-24 ore. Daca crezi ca au gresit le faci reclamatie.

cand i-a dat mute shadow lui papi , a început sa se ia în gura cpr cu shadow 

In gura cred ca e mult spus, zic si eu 

  • Love 1

Steam                                                            young dolph plies GIF by Worldstar Hip Hop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, cpr a spus:

1. Numele tau ( din joc ) :  cpr
2. Profilul tau de steam:  https://steamcommunity.com/id/cipriannn2022/
3. SteamID: STEAM_0:0:595874507
4. Numele Adminului care ți-a dat ban: ninja
5. Motiv: Admin Dissrespect
6. Dovada: https://ibb.co/GQMMQzk
7. Alte detalii: Sunt curios cu ce te-am jignit, te rog. Si inca ceva, baneaza si codatii cand esti pe server, nu cand dam u@ sa iesi de pe server si sa dai doar gag-uri/mute-uri

bună gluma , când am ieșit de pe sv cand am primit un report pe u@? , ma pun la spec și ma uit pe presupusul codat,  dacă are cod primește ban .dar cum la voi jumate din cei ce va bat "au cod" ,ori puneți la mișto,  e și normal sa zici ca nu îmi fac treaba:)

Editat de 私はここのボスです
  • Love 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Inteleg ca va permiteti sa va injurati intre voi(papi si cpr) dar nu intreceti masura. Daca un player vede ca voi injurati ca la usa cortului, o sa inceapa sa injure si el, iar daca este sanctionat, o sa faca gura mare, ca oricine de fel, ca voi de ce nu sunteti sanctionati. Repet va inteleg, dar nu exagerati. Daca un membru staff va atentioneaza sau va da gag pt ca nu va mai indura injuraturile si cel mai probabil si alti playeri sunt deranjati, nu veniti voi ca aveti aprobare de la Night, el nu v-a dat permisiune speciala fata de alti playeri, toata lumea are voie sa faca, caterinca cu prietenii lui sau cu cine isi permite, dar repet, in limita bunului simt.

2. Incetati cu bombardierismul asta ca nu rezolvati nimic. Cum scrie si in regulament, daca voi considerati ca cineva a gresit, ii faceti reclamatie, nu va luati in gura si nu il amenintati ca il scoateti din staff etc.

Acum 15 ore, tnk 🐍 a spus:

eu trebuia sa fiu banat in locul lui papi:))) 

Asta este problema lui papi, daca el considera ca nu merita acel ban, facea cerere unban.

 

 

Acum 19 ore, 私はここのボスです a spus:

pentru caterinca de genul ca injurati toată ziua , aveți și discord , nu sunt obligați playerii de pe sv sa va asculte pe voi 3 cum va injurati .

 

Banul ramane

  • Like 1
  • Love 1

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.