Sari la conținut

Cerere unban sunt nub


abcdef

Postări Recomandate

Nu te-am injurat niciodata Torr3z, nici nu am motiv pentru care sa o fac.

 

Mamba, ceea ce spui tu e o aberatie. Zici de echipa organizata? Ai vrea sa intru cu full team pe servere comunitare sau ce? :))))

Cu ce stric distractia la toti? Fiindca ma joc, fac killuri si nu va convine?

Jigniri de doi lei?... Ok... Ce sa mai zic, dupa ce ca ai abuzat acum cateva zile cu kick si slay pe mine. Cand te-am intrebat de ce, mi-ai spus ca asa ti-a spus un admin sa faca si dupa ai zis altceva cand ai fost intrebat de un owner.

 

Eu zic ca mai bine te invat romana ca nici asta nu stii (majoritatea staff-ului nu stie defapt).

 

Torr3z, putin imi pasa ca sunt in coltul PROSTIILOR dupa cum spui tu.

De ce sa-mi dezinstalez jocul? Ca imi fac flame niste frustrati de admini agramati care se cred buricul pamantului ca au grade pe un server? Nu e chiar asa 'puiul meu'. 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra UNBAN , Dupa parerea mea nu ai cum sa joci asa de bine pentru orele tale , acuma nu vine vorba neaparat dupa ore ca poti sa fii jucat alte jocuri si sa fii invatat din ele dar esti prea suspect mai ales ca pana la al 5 -lea ban pe acolo nici nu aveai profil-ul facut nici macar poza de profil nimic nimic ... ce pot sa mai zic ... eu tin sa cred si cum am si crezut de la inceput ca tu ai un cont main cu Vac pe el ori joci cu hack dar stii foarte bine sa il ascunzi !

 

                   spacer.png

Editat de Paradox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, Angrry™ a spus:

@irTorr3z Asteptam o dovada pentru acest ban.

Iar pentru motivul "0 wall" de ce e si 0 acolo? 

 

Unban-ul a fost acordat in prezenta video-ului prezentat de sunt nub.

Ban-ul se va da inapoi o data ce vor fi prezentate dovezi concludente.

băiatu ăsta,ca și cel de ieri pentru ban 1 oră..mi-a dat la înjurături maxim..pe discord.știe și el,o să recunoască..o să-și ia jucărelele și o să dispară. revin imediat cu demo. el știa fiecare jucător unde e..cum să tragă..ieșea rupea câte 4 în același timp..mereu singur..nici o dată cu restu..sau poate foarte rar cu restu echipei..de la un timp.mi se mi se pune reason 0 wall,în loc de wall..dar nu mereu..câte o dată apare doar wall,aim,etc.revin cu demoul cum am spus,și sper ca ăsta să numai joace aici,never. 🙂 nu e de el,nici serverul,nici csgoul..puiu meu drag..dacă o dau și eu ca tine cu wall,îți fac legendary eagle,și dupaia zic..a ce..sunt smurfer..mintei pe prietenii tăi de la pitești cu cărbuni dastea..că vorba celor de mai sus..poate au dat ban din greșală dar nu sunt singurul,care te prind. nu crezi că ar trebui să dezinstalezi jocul?și să te apuci de farming simulator?lasă ne domnule goe..o să revin cu demo,iar apoi,ca cel de aseară ești în colțu proștiilor,pentru mine.  

 

 

https://dovezi.usp.ro/uploads/csgo/irTorr3z/suntn0b_1612733410.dem 

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 25 minute, Paradox a spus:

Contra UNBAN , Dupa parerea mea nu ai cum sa joci asa de bine pentru orele tale , acuma nu vine vorba neaparat dupa ore ca poti sa fii jucat alte jocuri si sa fii invatat din ele dar esti prea suspect mai ales ca pana la al 5 -lea ban pe acolo nici nu aveai profil-ul facut nici macar poza de profil nimic nimic ... ce pot sa mai zic ... eu tin sa cred si cum am si crezut de la inceput ca tu ai un cont main cu Vac pe el ori joci cu hack dar stii foarte bine sa il ascunzi !

 

                   spacer.png

Frate a spus si @snd nu mai puneti fonturile astea...smr si de ce ai pus poza aia cu usp,ai mai pus la o cerere de unban???

@abcdef aș zice sa te ascunzi in buncăr cu vorbele alea de prost gust si "respectul asta" de cand ne injuri tu pe noi,te crezi in fata blocului cu amicii tai?:))

Editat de 小丑 CLOVNU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

34 minutes ago, 小丑 CLOVNU said:

Frate a spus si @snd nu mai puneti fonturile astea...smr si de ce ai pus poza aia cu usp,ai mai pus la o cerere de unban???

@abcdef aș zice sa te ascunzi in buncăr cu vorbele alea de prost gust si "respectul asta" de cand ne injuri tu pe noi,te crezi in fata blocului cu amicii tai?:))

da , uitasem de fonturi 😕

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, abcdef a spus:

Pai da ma scuzati pe mine ca va iau eu cu aberatii de-astea cu faceit.

 

Ce demo frate? Nu vezi acolo videoul? Nu vezi ca filmez de dinainte sa se puna el spec pe mine? ca si-asa s-a pus spec fara stealth sau cum e...

 

sunteti fenomenali frate

nu ma intereseaza ce ai filmat tu baiete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 07.02.2021 la 2:36, abcdef a spus:

 

 

PRO UNBAN -> Este clar ca nu a folosit cheat in acele momente , cand adminul s-a pus la spec a aparut pe chat , si fix in momentul in care se uita pe el baiatul filma , nu cred ca folosea trigger sau legit aim fiindca se vedea ca nu ii trage automat , ca nu ii trage tinta de pe corp pe cap , stie sa joace si da flickuri bine 
 + Motivul a fost de wallhack si este demo .

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Verisoare esti cumva admin si nu stiu ?  de unde si pana unde te trezesti sa dai tu pro sau contra , du-te si cumpara-ti o punga de pufuleti si asteapta cuminte pana vine snd sa iti revizuiasca cererea . In schimb parerea mea o sa vina dupa ce vad mai multe pareri momentan sunt Pro unban pentru ca vad ca te misti cam slab , in schimb nu ai cum sa ai doar 40 de ore in cs si in unele momente tragi ca si cox la dabafesu. Peace

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, BOT Erik a spus:

PRO UNBAN -> Este clar ca nu a folosit cheat in acele momente , cand adminul s-a pus la spec a aparut pe chat , si fix in momentul in care se uita pe el baiatul filma , nu cred ca folosea trigger sau legit aim fiindca se vedea ca nu ii trage automat , ca nu ii trage tinta de pe corp pe cap , stie sa joace si da flickuri bine 
 + Motivul a fost de wallhack si este demo .

Nu-ti mai da cu parerea,nu esti admin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

27 minutes ago, irTorr3z said:

se favorizează codații

 

Intr-adevar, ai putea spune ca posibil sa mai fi jucat mai de mult cu cod. Dar acum joaca fara, de ce l-ai bana? Nu mai are un cont principal, dar asta nu inseamna ca nu mai are alte conturi la fel ca acesta de pe care se joaca.

Jucatorii trebuiesc banati daca joaca cu cod/incalca aspru regulamentul. Nu ca au avut un cont care a luat vac acum 2-3 luni. Intr-adevar incalca regulamentul anterior, insa acesta a fost actualizat pentru a facilita ambele parti (jucatori cu vac ban recent sa ramana banati, iar cei care "si-au invatat lectia" si joaca cinstit si respecta regulamentul sa poata juca in continuare).

 

Unbanned, re-cititi regulamentul, multumesc.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.