Sari la conținut

Reclamatie Crystall


Anto's baby

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :  ✪Honey old.usp.ro
2. Numele celui reclamat: ❤️CrystallZ❤|OLD.USP.RO
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/id/official_crystallz/
4. Motiv: Nu isi indeplineste munca de admin
5. Dovada: 

In video de mai jos la 00:28 incepe sa strige catre Levi unde sa traga dand info cu xray-ul de la admin, nu pot zice ca nici eu nu am facut asta dar nu o fac regulat cum o face el, maine daca mai gasesc secventa unde i-a dat info din nou o pun dar mai am un video pe care trebuie sa il filmez din nou.

La 0:47 "ryder" ar fi trebuit sa primeasca gag dar el in schimb nu stie ce e aia o "coarda" si cand Levi ii explica, dar pe el il doare fix undeva desi i-a spus direct ce inseamna defapt si nu da gag.

La 1:08 banez codal pe care trebuia teoretic crystal sa se uite asa cum a fost rugat de Levi anterior, levi spundandu-mi mie ca l-a rugat incontinuu sa se uite si Crystal ii spune ca de ce sa se uite pe el. Omule treaba ta e sa te uiti pe el daca cineva iti spune ca e posibil sa aiba cod, sau sunt eu un admin prost si nu am habar cum sta treaba?

Capture2.PNG
Aici e dovada cand levi mi-a spus ca i-a tot zis sa se uite pe codat.

Capture.PNG

Aici Bunny m-a chemat sa ma uit desi Crystal era deja pe server si nu facea nimic, eu fiind in compe am dat leave numai sa vin sa ma si uit pe el si sa si ii dau ban.

Nu e prima data cand greseste, bun inveti dar sa nu iti faci treaba ca admin atunci mai bine fa cerere remove daca nu esti capabil sa iti mentii functia.

6. Alte detalii: Daca nu primeste remove pentru asta eu imi fac cerere remove desi stiu ca nu sunt singurul din staff care considera ca are admin degeaba.

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lăsând la o parte că îmi e prieten, ai dreptate. Toți din staff se plâng de faptul că nu se ocupa de tot ce tine de gradul de ADMIN. Adică poate ii e frica sa nu dea mute greșit sau gag but bro, nu ți-ai luat admin degeaba.

PRO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 minutes ago, CipriaN OLD.USP.RO said:

Lăsând la o parte că îmi e prieten, ai dreptate. Toți din staff se plâng de faptul că nu se ocupa de tot ce tine de gradul de ADMIN. Adică poate ii e frica sa nu dea mute greșit sau gag but bro, nu ți-ai luat admin degeaba.

PRO

puiu ai grad si nu stiu eu? comentariile playerilor nu se iau in considerare degeaba comentati aici cu pro si contra si multumesc ca esti de acord dar nu se ia in considerare proul tau deci e degeaba

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO - FOARTE MARE PRO - acest admin nu stie sa isi faca treaba, si-a cumparat gradul si nu are grija de server, consider ca trebuie remove acestui membru staff deoarece acesta nu isi face treaba si de activitate nu mai spun...sunt de acord cu dovezile aduse impotriva acestuia de catre @Anto's baby , dovezile arata ca nu a facut nimic in legatura cu banul acelui codat sau cu pedeapsa playerului.  Avand in vedere dovezile nu pot trece peste aceasta lipsa de interes!

Editat de royaly
Am gresit niste cuvinte.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.