Sari la conținut

Reclamatie Anon1m


zuzu old.usp.ro

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : zuzu
2. Numele celui reclamat:  Anon1m
3. Steamul celui reclamat: 
https://steamcommunity.com/id/AnOn1m123
4. Motiv: Limbaj staff.
5. Dovada:https://prnt.sc/so5spg
6. Alte detalii: Mute pentru o gluma. (Astea sunt glumele mele); - Nu aveți voie să folosiți comenzi pe alți membrii din STAFF, doar în cazul în care situația e gravă ( folosește cheats, face reclama, etc) dacă crezi că a greșit cu ceva esti OBLIGAT să îi faci reclamație pe forum.

 

Editat de zuzu old.usp.ro

 

Starfall GIFs. 85 Animated Shooting Star Images For Free

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA , e vina ta  ( il injuri.. pe server si pe discord de familie de tot...  nu se face asa ( si nu mai sufla in microfon pe server) 

Editat de AlphaDraft / Codatul

                                                                                                                                                                                  ┏➣  ADMIN ━➣ OLD.USP.RO
                                                                                                                                                                                  ┣➣  Discord/AlphaDraft#3832
                                                                                                                                                                                  ┗➣  MY STEAM PROFILE https://steamcommunity.com/profiles/76561199003218604 

                                                                                                                                                                                  8228b0e181651640796ab50dd2530a10.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2. - Nu aveți voie să folosiți comenzi pe alți membrii din STAFF, doar în cazul în care situația e gravă ( folosește cheats, face reclama, etc) dacă crezi că a greșit cu ceva esti OBLIGAT să îi faci reclamație pe forum.

Steam

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este prima data cand ma injuri pe server fara sa iti zic nmk , daca esti membru staff asta nu inseamna ca poti sa ma injuri in fiecare zi cand intru pe server ! 

Si stii destul de clar ca si pe discord te am la mute pentru ca urli si ma injuri fara motiv ! (dar asta nu conteaza ca nu are treaba foarte mult dar mna) 

Si stiu ca am gresit ca ti-am dat mute , pentru ca nu am voie sa fac asta , dar tu ti-o cauti tot timpul ! si stiu ca trebuia sa iti fac post dar nu am facut-o ! 

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Contra!

Zuzu si-a cautat-o de la Anon1m.

 

                                                                                                                            

                                                                                                                                 Discord: Ɛ/> 𝓥𝓸𝓼𝓼𝓮𝓷#4451

                                                                                                   Steam:https://steamcommunity.com/id/vossenetank/

                                                                                                                     spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ca atunci cand se ajunge la un nivel de prietenie, nu stiti sa il apreciati si continuati cu "glume" pe care pe cealalta persoana o deranjeaza. Fiecare stie exact ce si unde a gresit, si sper ca pe viitor sa nu se mai ajunga la astfel de situatii (p.s: mi se par gesturi imature). 

 

Contra la reclamatie.

 

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclamatie respinsa, daca vei continua cu asemenea comportament, ceea ce am spus pe discord in legatura cu gradul o sa devina realitate.

 

T/C

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.