Sari la conținut

Unban Marvi


Marvi

Postări Recomandate

ROMÂNĂ

1. Profil jucătorhttps://steamcommunity.com/id/crowvass/

2. Link detalii ban: https://ev1ct.ro/go/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:23977283&advType=steamid&Submit

3. Descrie situația: Salut .Situatia a fost cam asa -->Disconnect: You have been banned by this server, check https://ev1ct.ro/go/bans for more info.Si am verificat surpriza la lasat masa la pc are admin si foloseste comenzile cu copy paste de google.Al doilea account banat.Primul ca am avut tupeu sa intreb adminu de ce nu da gag la cei care ma injura si am fost ignorat ca erau prieteniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii apoi da am ijurat adminul sa vada cum e si ban.Acum pe contu asta vorbeam cu unul 彡 ρʅαʝ 彡★ despre nr de boti pe server ca i trebuie acces cvar sa il schimbe si poc bannnnn.Cautati si voi admini mai copti peste 20 care nu sufera de autism

4. Dovezi:    https://imgur.com/a/9M8zB2P

Multumesc astept un raspuns

Poate va faceti mila si primesc unban si pe Contul celalalt

Profil : https://steamcommunity.com/id/crowzml

Link Ban : https://ev1ct.ro/go/bans/index.php?p=banlist&searchText=∕∕∕Иarvi&Submit=

Mai un mare multumesc

Editat de Marvi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al doilea ban eu ti lam dat ptr ca injurai ca la usa cortului si ptr jignire admin

Si nu ma lua pe mine cu "la lasat masa la pc" prietene ca am 30 de ani.Sa ai tupeul asta cand o sa fii tu pe pl ta ai inteles?

Cat tupeu pot sa aiba unii frate..injura ca la usa cortului si vor si unban:))

Ban-ul care ti lam dat eu ramane sau 5 euro la snd ptr unban

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amintesteti mai bine cum a fost pana sa zici ca am injurat ca la usa  cortului.Era panda si mai 2 sau 3 copi care scriau Marvi suge p...... pentru simplu fapt ca le dadeam de plangeau.Am cerut gag iar tu ma ignorai.Am zis ca admini care sunt pe server sa ceara remove ca sunt degeaba la care tu te-ai trezit si ai intrebat daca eu iti dau remove.Apoi discutia a continuat pana te-am injurat sa vezi si tu cum e sa te injure cineva.Era pe cache daca imi amintesc.Si eu am 33 de ani am avut servere si Comunitati din 2006 din cate am vazut regulamentul e doar de fatada.In afara de zulix cred ca asa il cheama va jigniti si injurati intre voi ca si admini depre mame crezand ca sunt glume bune.Al doilea ban cica WH. zulix ma verificat cateva zile la rand  si mai 2 admini si nu au vazut nici un cod.Joc cs de cand era cs 1.5 joc de placere si nu vreau sa fiu jignit atat timp cat nu jignesc.Ar trebui sa va gandinti ca Detinatorul arunca niste bani in vant pentru servere si Web host iar uni din voi va bateti P..... de bani lui pana o sa ajung serverul inchis ca si in alte comunitati destul de mari.Eu daca e sa joc pe server mai am cateva conturi dar nu mi se pare normal.5 euro? dute ma in strada si cerseste fa o fapta buna si ajuta comunitatea nu prosti copii pe server.Sunt miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de servere.Sa inteleg ca dai ban si ceri 5 euro sa urci in grad sau ce?Daca era un server administrat de admini care stiau ce inseamna adminat poate as fi ajutat dar de moment e jalnic si pacat ca totusi e destul de populat.Si ce ar insemna sa fiu pe p.... mea?Sa fiu admin pe un server? :))))))Pana si pe forum raspundeti cu pl ........ etc si ai 30 de ani? :)))))As dori ca un Detinator sa raspunda la cerere 

Editat de Marvi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Iti raspund eu pana la "detinator". Am fost de fata la faza cu Dope, cand tu pur si simplu mancai cacat in chat pana intr-un moment cand ti-a raspuns Dope si nu mai stiu cum s-a ajuns sa-i spui si de morti si de mama. Sincer, in momentul ala, eu si inca 3 admini am spus "stai sa vezi acum ban" si l-ai si primit. Meritat.

 

Dar tu acum ai facut topic-ul pentru ca ai primit ban pentru wall. Urmeaza sa vedem daca si asta a fost meritat sau nu. @LennyS

 

Mai bine nu spuneai nimic de primul ban, zic si eu. Se prea poate sa-ti fi mancat norocul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

😂A recunoaste inseamna sa iti mananci norocul?Singurul ban meritat a fost de theo care am intrat cu al cont si ma banat ca asa scrie si in regulament.Si sa stiti si voi ca 10 jucatori care intra zilnic pe server face mai mult decat donati lunare la un server care poate ramane gol din cauza banurilor date pe un motiv de 2 lei.De ce nu ma banat zulix care era pe server 90 % din timpul meu jucat pe server.Nu am scris in chat pana nu am fost injurat.La mic nu vorbesc.Si pe tine sincer nu imi amintesc sa te fi vazut pe server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu l-ai vazut din cauza asta

Quote

 Greeny : Intre data de 26.12.2018 si cea de 06.01.2019 nu voi mai putea intra pe server.

Motivul absentei este lipsa pc-ului. Am fost destept azi si am inceput sa-l dezasamblez . Pana la urma l-am trimis altcuiva sa mi-l refaca si sa-i schimbe carcasa, poate sa-l si curete. Sper ca pana in data de 6 ianuarie sa aiba timp si sa se ocupe. =))))

 

btw. Am folosit acelasi topic pentru ca nu vedeam rostul faceri altuia daca tot voiam sa spun un lucru legat de aceeasi tema.

 

-pwp

 acum stiu ca @LennyS ti-a dat ban si sper ca are dovada 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Marvi a spus:

Amintesteti mai bine cum a fost pana sa zici ca am injurat ca la usa  cortului.Era panda si mai 2 sau 3 copi care scriau Marvi suge p...... pentru simplu fapt ca le dadeam de plangeau.Am cerut gag iar tu ma ignorai.Am zis ca admini care sunt pe server sa ceara remove ca sunt degeaba la care tu te-ai trezit si ai intrebat daca eu iti dau remove.Apoi discutia a continuat pana te-am injurat sa vezi si tu cum e sa te injure cineva.Era pe cache daca imi amintesc.Si eu am 33 de ani am avut servere si Comunitati din 2006 din cate am vazut regulamentul e doar de fatada.In afara de zulix cred ca asa il cheama va jigniti si injurati intre voi ca si admini depre mame crezand ca sunt glume bune.Al doilea ban cica WH. zulix ma verificat cateva zile la rand  si mai 2 admini si nu au vazut nici un cod.Joc cs de cand era cs 1.5 joc de placere si nu vreau sa fiu jignit atat timp cat nu jignesc.Ar trebui sa va gandinti ca Detinatorul arunca niste bani in vant pentru servere si Web host iar uni din voi va bateti P..... de bani lui pana o sa ajung serverul inchis ca si in alte comunitati destul de mari.Eu daca e sa joc pe server mai am cateva conturi dar nu mi se pare normal.5 euro? dute ma in strada si cerseste fa o fapta buna si ajuta comunitatea nu prosti copii pe server.Sunt miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de servere.Sa inteleg ca dai ban si ceri 5 euro sa urci in grad sau ce?Daca era un server administrat de admini care stiau ce inseamna adminat poate as fi ajutat dar de moment e jalnic si pacat ca totusi e destul de populat.Si ce ar insemna sa fiu pe p.... mea?Sa fiu admin pe un server? :))))))Pana si pe forum raspundeti cu pl ........ etc si ai 30 de ani? :)))))As dori ca un Detinator sa raspunda la cerere 

Sa urc eu in grad?:)) Asta mi-a placut maxim sincer iti spun:)) Si daca e atat de jalnic serverul cum zici tu dute pe alt server daca nu iti convine....e foarte simplu.Si la faza "cand o sa fi tu pe pl ta" ma refeream cand o sa ai tu casa ta si nu iti mai plateste maicata netu:)) nu ma iei pe mine cu la lasat masa la pc ca nu vorbesti cu copii aici.

Data viitoare sa inveti sa vorbesti frumos ca eu nu permit nimanui sa ma injure pe mine de morti sau mai stiu eu ce

Si legat de glumele care zici tu ca le facem si te deranjeaza atat de tare ..majoritatea le facem pe admin chat si nu deranjeaza pe nimeni si chiar daca glumim cu alti playeri care nu au grad ....sunt vechi pe server si stiu ca doar glumim.Nu te gandi ca injur de morti un player care nici nu il cunosc cum faci tu de exemplu:D

Daca intradevar ai 33 de ani cum zici tu ...sincer nu se vede..esti cam frustrat

Si sa inveti sa faci o cerere nu sa ne faci autisti

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa iti dovedesc tie ce am eu.13 ani am fost plecat pana acum 3 luni si am poate mai mult decat am nevoie.Ce tine de server nu are nimic de a face cu comportamentul unor admini.Server= host/ip/pluginuri...etc Daca era jalnic nu mai intram pe el si nu mai pierdeam timpul pe forum.Frustrat?da sunt din cauza ca am trecut prin momente de genu si am inchis la la rand servere si renuntat la site din cauza ca nu am gasit o echipa sa i pese si sa respecte bani care i-am aruncat in vant.Cand ai sa deti si sa administrezi o comunitate mai vorbim.Nu tu decizi cine sta si cine pleaca de pe server.E server public.

-limbajul vulgar, înjurăturile și jignirile la adresa altei persoane sunt interzise [gag/mute/silence și în cele din urmă ban]

Unde a fost [gag/mute/silence și în cele din urmă ban]

- adminii și VIP nu sunt mai presus și trebuie să respecte regulile la fel ca ceilalți jucători

Dope BoosteD

Si legat de glumele care zici tu ca le facem si te deranjeaza atat de tare ..majoritatea le facem pe admin chat

Majoritatea?

Am vazut ca joaca si copii de 10 ani esti un exemplu bun de 30 de ani

Si la cererea mea de gag lui panda si mai 2 de ce nu ai facut nimic?

Ai reactionat cand am zis de remove daca si daca gasesti logo cu discutia tu ai jignit mai subtil pana sa te injur

Nu stau sa imi pierd timpul sa te fac sa intelegi ca nu ti-ai facut treaba de admin decat cand ai fost tu jignit,ca tot nu intelegi

Ce tine de ce am spus cu copii lasati de ma-me la pc daca era valabil pentru cei care asa se intampla.Sti ca sunt si copii helper si vip cred care vai de ei.Dar daca te-ai gasit printre ei asta e

Editat de Marvi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

"am incredere in " insert  admin name

NO demo nu este nevoie a plans nu stiu cine de tine (asta nu e dovada)

 

 

* Asa se face ? Sunt popular acum?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Acum serios

1)Unbanurie astea sunt la caterinca dc. se mai continua topicul asta daca ramane banul pentru injurat dat de Dope ? @plajerik

2)Ban pe un cont= Ban automat pe toate conturile  fara demo 

 

 

Mare offtopic mai jos

-------------------

Chiar trebuie sa va aduc aminte ca banurile fara demo trebuie scoase

NU VA MAI DA TI CU PAREREA FARA DEMO  "PE INCREDERE"

 

La fel si la banul trecut  imi spui tu mie  ca un kill de spray prin usa la A e motiv de ban ?

 

Ai inchis topicul repede repede pe "incredere" ca nu am  apucat sa zic nimic.

 

Nu vorbesc din boscheti la absolut toate cererile  la care am cerut demo si a luat unban , persoana  nu avea nimic. @plajerik tu trebuie sa fii impartial daca mergi pe incredere o zic din nou "Ce rost mai are sectiunea de unban" 

O sa iau multe pl in cur dar sincer daca nu zic eu.

sunt satul de " il cunosc pe" " am incredere in " admin  95% din comentari sunt asa si restul romane cu insulte degeaba din partea adminilor.

Daca sunt alte reguli atunci un link sa le citesc si  eu.

 

 

Editat de Sneaky_mode
more off
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea cu "am incredere" inseamna ca ne-am dat seama de potentialul adminului si suntem ferm convinsi ca nu ar da ban degeaba

si cum spunea si zulix 

Quote

demo nu puteam face pentru ca le vedeam pe reluare

automat daca te pui spec codatu o sa il scoata si daca faci demo o sa iasa unul absurd in care nu se vede nimic, ii dai ban si iti face cerere de unban. pui demo si vin adminii si spun "nu vad nimic in demo"

lucrurile nu sunt chiar asa cum le vezi tu

si in plus, mai sunt inca 3 oameni care se ocupa de server, de ce nu a zis nimeni nimic ?👌

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu @plajerik dar cum de eu reusesc sa fac demo la tot( inclusiv injuraturi)?

Dau la fel de multe banuri ca restul unu nu a venit aici pe forum si nu am  avut demo.

Ati fost cati 4/5 admini pe el unu nu are demo >?  asa de bun e tipul  asta la ascuns coduri.

Citat

demo nu puteam face pentru ca le vedeam pe reluare

tine demo on 24/24 si pune perspectiva ta

 

Din nou no demo no ban ca daca nu mergem asa se duce dreq tot.

 

Daca vine unu nou pe forum si ia ban de la voi are 0 sanse de unban(incredibil de frustrant) 

Puneti in cererea de unban daca ai luat ban de la .... ... ...  nu ai sanse de unban noi mergem pe incredere ( nu iti suna aiurea rau de tot ? )

Va credeti peste reguli si daca asa este , daca asa e normal atunci poti sa imi scoti adminul, ca nu mai are rost sa vin pe forum sa pierd timpul pe cererile de unban.

 

 

 

Citat

si in plus, mai sunt inca 3 oameni care se ocupa de server, de ce nu a zis nimeni nimic ?

Din pacate doar tu raspunzi restul nu prea isi fac treaba( din nou multe pl. in cur la mine )

Nu vreau sa il chem de sound si  procusorl la fiecare treaba(sau trebuie ?)
E enervant sa vin la fiecare cerere sa cer demo ma intelegi.

 

 

Editat de Sneaky_mode
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce va cacati asa mult pe voi.Banu a fost dat de dope e ca si cum ai spune ca i l-a dat snd.(eu vorbesc de asta ptr limbaj nu ptr celalalt)

Editat de iTheo0205

9Fuz0ye.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.🤣

2.Cum ai luat admin?

3.Pe un serveri care eram 6/sau 8 jucatori si 15/20 de boti tu zici ca nu ai cum sa auzi boti? 😂

4.Fa cerere urgenta de remove 😉

5.Invata cs si cumpara si niste casti

6.LASATE DE CS GO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu ce s-a intamplat asa ca nu o sa ma bag , o sa spun doar ca Dope nu da banuri ampulea 😉 Daca Dope ti-a dat ban poti sa uiti comunitatea . GL & HF .

P.S. : Nu am stat sa citesc toata conversatia .

Editat de Gansacu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marvi, poate aveai vreo sansa de unban daca nu aveai atata tupeu.Daca am gresit, imi asum, insa mi s a parut suspect la faza cu Theo de pe mid, cand el mergea cu shift.De aici nu ma mai ocup eu.Peace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

59 minutes ago, Gansacu said:

Eu nu stiu ce s-a intamplat asa ca nu o sa ma bag , o sa spun doar ca Dope nu da banuri ampulea 😉 Daca Dope ti-a dat ban poti sa uiti comunitatea . GL & HF .

P.S. : Nu am stat sa citesc toata conversatia .

ar trebui să citești și abia după să ți dai cu părerea 

poate că dope o să mă înjure, dar o să i scot banul lui marvi, cum a zis și el, a fost influențat de câțiva playeri să îl înjure pe dope

tc

off : mi-am adus aminte, ceilalți admini ce fac? în sourcebans văd doar 4-5 admini care dau ban iar activi pe server puțin mai mulți 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lauda de sine nu miroase a bine. As fi lasat banul in locul vostru , dar temporar , prea mult tupeu strica , 33 ani ii folosesti doar pentru niste cuvinte , tu imi raspunzi asa si vrei sa ni te dai superior? Usor cumetre ca oricine poate gandii destul de bine de la orice varsta ,doar trebuie sa fie copt. Oricine are de invatat in continuare , nu decizi cine sa nu fie admin si alte prostii. Din greseli inveti ,nu? Ma gandesc putin , putina maturitate din partea ta pot vedea , sa fii putin intelept ceva? Ma fac psihologul forumului ca mai nou v-ati stricat rau...

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.