Sari la conținut

Cerere unban 𐂃𐂃


God*Forgive*Him

Postări Recomandate

Contra din partea mea indiferent daca e demo sau nu, te am vazut pe serverul de arena al evictului si stiai mereu unde suntem chit ca mergeam pe shift, ieseai pre  fire oriunde eram (stiu cum se scrie dar il cenzureaza)

Editat de zuligod

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, Greeny~ said:

CONTRA

Am incredere in plajerik, nu trebuie sa spun mai mult de atat. Nu e genul de admin care sa dea ban aiurea sau din nervi.

+1, plajerikul nu da ban aiurea, stie sa joace jocul asta foarte bine

  • Like 1
  • Angrry 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ROG CEI care nu s-au uitat pe demo sa nu mai lasa pro si contra , sincer m-am uitat pe demo si nu  am vazut ceva care sa fie faza de wall.... de ai ales sa dai ban...

rog cel care ia decizia sa se uite pe demo si sa vada clar ca  nu am folosit coduri....

iar de folosit pe alte servere... nu cred ca are legatura cu acest server. chiar si daca aveam   sigur aveam ban si acolo , dar erau adminii on daca iti mai amintesti :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

55 minutes ago, badBear said:

contra

te-ai uitat pe demoul pe care l-a dat sa vezi  daca e ceva suspect? 😕

zi-mi unde ti s-a parut runda exacta..... 

nu inteleg nu jucati sunet  sau care ii faza? aveam si radaru ala in stanga unde se vede exact unde moare cineva si asta inseamna ca acolo e cineva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu joci pe main si joci pe contu nou? Ca sa bagi hack? Csgo e free inteles dar nivelul prostiei inca creste. Ma uit si eu pe demo in vreo cateva ore ca acum hibernez. Btw nu o lua ca pe jignire , am vrut sa precisez ca nu joci pe main si joci pe un cont nou (poate cu cheat).

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban din demo nu este nici măcar o faza dubioasă.

 

Este normal să mai dai un ban unuia care nu are nimic de asta există forumul, mai ales cu cantitatea mare de jucători noi și calitatea lor destul de proastă.(În același demo apare unu cu wall și aim)

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 12/16/2018 at 1:06 AM, PorcusorulMagic NXS.RO said:

De ce nu joci pe main si joci pe contu nou? Ca sa bagi hack? Csgo e free inteles dar nivelul prostiei inca creste. Ma uit si eu pe demo in vreo cateva ore ca acum hibernez. Btw nu o lua ca pe jignire , am vrut sa precisez ca nu joci pe main si joci pe un cont nou (poate cu cheat).

ma jucam pe ala pentru ca pe main am avut cooldown 7 zile si imi facusem un cont nou provizoriu pentru jucat..... si se intamplase sa fiu pe ala si sa intru pe un sv.

19 hours ago, plajerik said:

la un moment dat se uita short si a zis ”2 short” în condițiile în care văzuse doar unul

just sayin' 😉

era un coechipier pe short si vazusem unu pe minimap si unu il vazusem eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.