Sari la conținut

Acum se baneaza la playeri ? (Wildfire)


WildFire @pvpro.com

Postări Recomandate

Profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198851964706/

Nu inteleg ce relavanta are ca am ban pe un cont la care tu nu ai polita garantata ca macar as fi utilizat hack sau ceva de genul, un demo amarat cu niste faze bune, dar pentru ce banezi si contul asta ?

Nu vad sa se precizeze nicaieri in regulament ca nu pot folosi un cont secundar pentru a juca pe server.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topic facut aiurea...

 

Ideea este ca odata ce ai intrat de pe un cont cu "hack" nu putem stii cand ai sa te activezi si pe asta. Ii putem spune un ban preventiv, dar foarte necesar... Daca stim ca umbli cu "hack-uri", de ce am mai sta sa asteptam pana te activezi si sa trebuiasca sa luam iar dovezi si toate cele? 

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 hours ago, Greeny~ said:

Topic facut aiurea...

 

Ideea este ca odata ce ai intrat de pe un cont cu "hack" nu putem stii cand ai sa te activezi si pe asta. Ii putem spune un ban preventiv, dar foarte necesar... Daca stim ca umbli cu "hack-uri", de ce am mai sta sa asteptam pana te activezi si sa trebuiasca sa luam iar dovezi si toate cele? 

CONTRA UNBAN, sunt de acord cu Greeny.

Editat de Vulkan996
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.