Sari la conținut

Cerere UNBAN LnS


LnS

Postări Recomandate

Nick:  LnS

Ip-ul: 86.120.188.51

SteamID: 76561199255109937

Link profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199255109937/

Adminul care te-a banat:  cred ca VLM ca doar el aparea online la mom bannului

Admini prezenti: VLM?

Motivul pentru care ai primit ban: wh cica

Data si Ora: 15:43

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, pentru inceput o sa ti vin cu niste argumente.
Am citit cele 3 cereri ale tale de unban dupa alte servere, le stii tu, am vizionat si demo-ul postat de ei pe care o sa il atasez mai jos. Banul a fost acordat pe demo-ul vizionat, demo-ul este recent si sa aduc la cunostinta ca ai si un cont cu vac, presupun ca ti a fost rusine si ai editat mesajul sau ti-a fost sters contul, dar dupa ce link ai dat acolo doar ai editat mesajul, presupun ca nu iti asumi cand joci cu cod.
TStcBrY.png
Cei care iti sparg contul nu ti-l sparg ca sa se joace cu cod pe contu tau si pentru a lua anumite skinuri, practic pentru bani. Chestia asta mi s a parut paranoica ca ti a fost spart contu si ai luat vac.

Ai refuzat verificarea pe un alt server.
qQr6SqW.png

Nici contul tau nu te ajuta, oare de ce joci doar csgo pe contu asta? Nu vad sa ai alta activitate cu un alt joc pe cont.
Vreau sa atasezi link de la celelalte conturi.
 

 

Editat de VLM
  • Like 1

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai pana la urma eu nu o sa mai joc pe nici un sv cu contul asta daca de fiecare data argumentul o sa fie ca am ban pe "x" servere. De fiecare data am facut verificare, nu s-a gasit nmc. Demo ul de l-ai pus acolo este intr-adevar suspect, dar iti jur ca si am fost la fel de surprins in mom in care l-am vazut ca adminul care mi-a dat ban atunci, fiind o pura coincidenta. Oricat de mult as incerca sa spun ca contul meu main a fost spart si dupa ce am reusit sa l recuperez am primit VAC ul, nu o sa fie niciodata indeajuns pt nmn, pentru ca nici eu n-as crede asta. Dar va jur ca asa s-a intamplat. Daca tot te uiti pe celelalte sv care m-au bannat o sa vezi ca mereu povestea e aceeasi si ca am incercat la un mom sa gasesc si ticketele de steam care sa conteste VAC-ul, cu raspunsul support-ului Steam: contul tine de responsabilitatea ta si VAC-ul nu o sa dispara chiar daca nu tu ai fost persoana care s-a jucat cu cheat-uri.
Faceti cum considerati, eu pot sa mi fac si cont nou, dar atunci o sa fie si mai suspect cu 0 ore sa joc cum joc acum. A da, inca cv, daca chiar as fi avut cod, dc m-as mai strofoca atat cu Unban ul pe fiecare sv pe care iau ban :))). Eu fac Unban, nu neaparat ca sa joc pe sv, ci din pur orgoliu, sa le arat ca n-am avut nmc in mom banului; ceea ce ne aduce din nou aici, de aia o sa te rog sa trimiti demo-ul de pe "FIRE.CSGO.RO" :))

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca faci cerere de unban nu inseamna ca o faci din orgoliu, daca stam sa ne uitam sunt jucatori care au facut cerere unban si peste cateva zile si-au luat vac.
Nu ti am facut nici un demo pe server, doar am analizat parerea celorlalti. Nu cred ca toata lumea are ceva cu tine si nici nu cred ca in contu tau cu level 0 pe steam dedicat doar cs-ului si nici ca in level 3 al tau se ascunde vreun s1mple de Romania.

Qvc6DDr.png

Asa ca te rog din nou sa mi prezinti celelalte conturi ale tale. Nu cred ca te trezesti de dimineata pana seara si te joci doar cs, nu exista asa ceva. 

  • Like 1

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am inteles ultima parte, care e faza cu trezitu de dimineta :))
alte conturi nu am, cum am mai spus in ultima cerere de unban de pe alt sv. singurele mele conturi sunt asta si cel cu VAC
din cate stiam eu n-ai cum sa dai ban fara dovada stai 1 sec sa verific regulamentul
(adica mrg poti, dar nu e fair pt playeri)
am cautat in regulament si nu scrie nmc de demo, deci n-am ce sa ti zic :))
problema cea mai mare cu conturile aste multe pe care le am este ca nu pot sa ma apar, n-am cum sa ti demonstrez ca n-am alte conturi, pentru ca n-am ce sa-ti arat :))

daca gasesti o varianta prin care pot sa ti arat ca n-am mai avut alte conturi de steam te rog din suflet sa-mi zici si fac ce vrei tu
revenind la singurul demo pe care mi-l-ai aratat. ai dreptate, e super dubioasa faza de la final, dar e singura chestie dubioasa din toate demo urile pe care le am primit. tine strict de decizia adminului ce concluzie sa traga din el

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M am referit ca te joci doar csgo pe cont, nu ai alta activitate pe contul respectiv.

Asteptam parerea celorlalti admini si decizia lui kent. Am zis ce am avut de zis.

Editat de VLM
  • Like 2

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere nu putem judeca un demo de pe alt sv, din demoul pe care l-am vazut aici nu mi se pare nimic suspect, in legatura cu asta ,,sa aduc la cunostinta ca ai si un cont cu vac,,  kent cred ca va decide daca este un argument bun sau nu ! 

Din partea mea ai PRO UNBAN ! 

 

M.B.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.