Sari la conținut

cerere unban fabio


Fabio20

Postări Recomandate

Nick: Fabio

Ip-ul: 31.5.91.133

SteamID: STEAM_0:0:586818266

Link profil steam: https://steamcommunity.com/id/21-07-2021/

Adminul care te-a banat: rares

Admini prezenti: nu stiu

Motivul pentru care ai primit ban: **m sunt prea bun vreau si eu demo la ce am facut 

Data si Ora: 23:50 pe acolo 16.8.2022

Editat de Flame
Limbaj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , uite aici demo-ul meu: https://www.youtube.com/watch?v=mhms07qfmuU

Dupa faza asta mi a fost clar verdictul, nu am mai tinut cont nimic.... 

Nu stiu cum in level-ul tau pe faceit pui tinta direct pe toti adversarii prin pereti.... poate e doar crosshair placement sau noroc, dar nu mi s a parut legit faza, nu am pus sonor pt ca aveam muzica si nu se intelegea oricum nimic, dar pe scurt a primit info ca este unul in stairs, a facut shoulder la jg (acolo sa zic ca e doar crosshair placement si cam atat) dar faza cu baiatu din con, ii pui tinta pe cap prin perete si dupa ii faci shoulder.. deja cat noroc sa mai ai 

 

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate am gresit si ai dreptate, dar gandeste-te ca in u@ erau 2-3 suspecti, eu fiind unul singur activ la momentul acela iar tu-mi faci faze de genu, imi e greu si mie sa stii... nu trebuie sa sariti 5 persoane in capul meu, ca ai level 20 pe faceit si joc in fpl, n am de unde sa stiu cat de bine joci, atat timp cat nu ai nicio medalie si cont de steam de 1an.

 

Eu astept si parerea celorlalti si te rog sa nu mai raspunzi la fiecare thread pentru ca nu este free-chat.

 

 

Editat de ursWu

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atat timp cat nu e 0 lvl steam fara avatar, fara faceit si fara nimic puteai macar sa-l chemi la verificare,cu last activity,team viwer si alte chestii+ a durat doar 1 round demo, macar vreo 5-7 runde de frumusete, momentul asta ii de nimic.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu aynez esti cam in plus pe forum aici nu iti vad rostu daca comentezi la cererea facuta de pretenu tau nu ne impresionezi  si nu ne trebe parerea ta ca nu este cererea ta 

Si revenind la cererea lui fabio cat despre demo tu stii de preaim tu joci fpl w cu simple cu niko cu astia smecheri am auzit de tine te uiti la ala in jungle ca si cum nu ai avea pereti  oricum sunt CONTRA UNBANN 

Sedan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stiu de preaim ce vere? 

Si acu ma iei la misto sau ce. nu stiu ce co owner esti pe server u asta care nu stie comenzile, am si c

Video cu tine cand te batea gagu si mute ul de punea ala muzica pe server si a trebuit sa mai vina inca 3 persoane sa i dati ban)))) 

Gaseste si tu un nume mai original ca esti cam trist 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care 3 admini a venit ca eram doar eu cu rolii si avea @me  la nume tu le stii pe toate si te iau cum vreau eu si iti arat ce co owner sunt  nu imi trebe sa stiu multe comenzi  pentru a iti da bann sau gag  si pe server tu nu mai intri ca sunt trist  si ca stii co owner am luat pe bani doar asa in ciuda ta 

Editat de SeDaN_

Sedan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, ursWu a spus:

Salut , uite aici demo-ul meu: https://www.youtube.com/watch?v=mhms07qfmuU

Dupa faza asta mi a fost clar verdictul, nu am mai tinut cont nimic.... 

Nu stiu cum in level-ul tau pe faceit pui tinta direct pe toti adversarii prin pereti.... poate e doar crosshair placement sau noroc, dar nu mi s a parut legit faza, nu am pus sonor pt ca aveam muzica si nu se intelegea oricum nimic, dar pe scurt a primit info ca este unul in stairs, a facut shoulder la jg (acolo sa zic ca e doar crosshair placement si cam atat) dar faza cu baiatu din con, ii pui tinta pe cap prin perete si dupa ii faci shoulder.. deja cat noroc sa mai ai 

 

?

Editat de Sedancic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, ✔️NoobFromRo™ a spus:

Contra unban pentru atitudine si pt ca esti asa smecher sa-ti faci conturi de astea sa postezi mizerii

 

 

?

 

Editat de Sedancic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banul o sa iti ramana ca ai prea multe figuri pe capu tau.
Nu e contul tau, e prietenul tau. V am vazut eu pe server care sunteti, o sa va banez eu.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Flame a blocat acest topic

M-am uitat si eu la demo,dar nu are sunet si este prea scurt,te cred ca anuntau si alti playeri,dar treuie sa iti pastrezi calmul si sa urmaresti player-ul cat este nevoie.

@aynezNu ti-a cerut nimeni parerea.

@SedancicNici tie nu ti-a cerut nimeni parerea.

 

Banul a fost redus la o saptamana.

 

T/C

 

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.