Sari la conținut

Cerere Unban .


FrateleGiuGIuC

Postări Recomandate

Nick: FrateleGiuGiuC

Ip-ul: 2a02:2f09:2207:a00:9d6c:3439:ee46:e78e

SteamID: 76561198451084937

Link profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198451084937/

Adminul care te-a banat: nu stiu 

Admini prezenti: nu stiu 

Motivul pentru care ai primit ban: ``Injurii staff``dar nu am injurat cu nimic :))) Vreau sa vad o dovada pe aceasta chestie 

Data si Ora: 14:24

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost banat pentru 2h.

ai primit ban de la pufa din ce am vazut in bans cu motivul troll + limbaj.

asteptam sa vedem ce spune si domnu pufa, sa vina cu dovada.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merita mai mult chiar azi l-am vazut pe server era cu prietenul lui Darius idk sincer cine e ala dar in fine,A inceput sa ma ia peste picior si sa injure pentru ca i-am zis ca nu toti care il bat au cod 

Editat de DMK

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nu am nicio dovada, fiind un ban de 2 ore nu mi am batut prea mult capul, oricum ban ul l ai primit pentru injurat  si pentru ca faceai troll la microfon, fapte pentru care, din nou, nu am dovezi. Asta ar fi putut mai bine fi o reclamatie decat o cerere de unban pentru un ban care deja a trecut. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Practic nu pot demonstra ca ai facut ceva gresit cum nu poti demonstra nici tu ca nu ai facut ceva gresit si doar am abuzat eu de grad. Oricum nu ar fi fost prima ta abatere de la regulament ca idee mai ai 5 commban-uri dintre care in mare parte sunt pentru limbaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai primit ban 2 ore, puteai sa faci reclamatie.

Oricum ar fi sunt contra pentru ambele si din partea mea meritai mai mult, iar daca ai facut troll sau ai injurat pe chat se poate verifica.
ED0zN2d.pngU19ZLM8.png

Editat de PaladiuTV

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.