Sari la conținut

Reclamatie helper MGN


patr1xxx#langod

Postări Recomandate

Nick: patr1xxx#langod
Nick admin: mgn
Admin Steam Profile: https://steamcommunity.com/profiles/76561199158695985/
Date and time of the event: 29.01.22, 12:20
Map: Mirage
More details: Salut. Nu-i foarte frumos sa facem reclamatie admini pe admini, dar nu mai suport asa chestii. Intru spec sa ma uit dupa un codat, cand il aud pe dmnul duffy cu un limbaj de-i canta inima de fericire. Incep sa-i scriu mute, cand inteleg ca e helperul MGN in echipa cu el, care are 0 reactie la asa chestii. In schimb el ma intreaba de ce nu merge "!stickers" pe server. Ba, tu esti helper, sa ai grija de server, nu sa iti bagi stickere pe arme. Corect mi-a raspuns Ghostica pe server, el are helper, numai de frumusete, ca scrie "Helper" in chat cand scrii.

 

Omul dat nici macar forumul nu-l acceseaza, cand astepta raspuns la cerere era cel ma activ, dupa a uitat de link-ul usp.ro..

La mesajele mele de ce nu reactioneaza, clar lucru ca nu-mi raspunde, el are de jucat, dar cand vine vorba de stickere mai citeste chat-ul, ca-i interesant de ce nu lucreaza..

 

Rog masuri aspre pentru cei ce nu-si fac activitatea de helper/admin/etc.., pentru ca ceilalti sa nu stea si sa creada ca au tag frumos in chat, dar uita pentru ce au aplicat la grad.  Si asa sunt multi care au grad doar pentru bifa, dar in realitate nici macar un gag n-au dat in viata sau un mute la necesitate..

 

Mersi mut  
Proofs:  

Minuta 1:04, n-am mai facut cut la video ca nu-i sens.

 

  • Angrry 1

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro la reclamatie!Din cate am vazut deobicei jumate de helper/admini joaca cu voice_enable 0 ceea ce nu mi se pare foarte corect procedat ca fiind admin.

 

+ cand i-a zis patric la mgn el nu raspundea nu avea nici o treaba 

Editat de Ghostica
  • Love 1

                                                                                                                       Va pupa Ghostica!

 

                                connect go.usp.ro

 

                               connect arena.usp.ro

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu m-am plictisit sa fac 1000 de lucruri odata,stateam si spec dadeam si ban si mute,pentru ce???ca avem admini foarte buni care intra pe server doar sa se joace,am foarte multe exemple de dat...

Eram 4-5 admini,doar eu imi faceam treaba ca mna...ceilalti dormeau pe ei

Cand intri pe server nu intri sa te joci...intri sa adminezi,sa ai grija de server ca de asta esti admin

@mgn ai helper doar pentru tag,nu doar el si ceilalti, VA SIMTITI VOI.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e rezultatul pro-urilor aiurea.. Eu pe băiatul asta l-am văzut o singura data pe server pana sa ia grad. A întrat 5 zile câte 6 ore pe zi și gata a luat grad. I-ați dat pro pentru ca a fost el nuj ce pe server și s-a aparat în nu știu ce situație. Ce nu i-ați făcut și o medalie? 

Pro reclamație, propun și un fel de verificare admini nu doar la activitate, ci și la comenzile date când trebuie și când nu trebuie, asa random. 

  • Love 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu la 11:20 nu am auzit asa ceva, imi cer scuze dar sincer poate eram alt tab si cautam alt ceva. Dupa nu mai stiu daca am mai stat pentru ca pe la vreo 1 asa a trebuit sa plec la meci. Incat despre comanda, te am intrebat pentru ca multi voiau sa isi puna stickere si nu stiau de ce nu merge comanda, am postat si pe discord. 2. Cand mai intrebat de limbaj eram alt tab mai mult ca sigur pentru ca am mai dat gag-uri si mute-uri, si cand esti alt tab nu se aude. NU AM HELPER DOAR DE DRAGU DE AL AVEA. Recunosc, saptamana nu prea sunt activ ca sunt la liceu, dar pe duffy nu l am auzit si este prima greseala, daca as fii vazut mesajele ti as fii raspuns. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 hours ago, Ghostica said:

Pro la reclamatie!Din cate am vazut deobicei jumate de helper/admini joaca cu voice_enable 0 ceea ce nu mi se pare foarte corect procedat ca fiind admin.

 

+ cand i-a zis patric la mgn el nu raspundea nu avea nici o treaba 

eram alt tab, si cred ca am si plecat pentru ca trebuia sa ajung la meci, nu joc cu voice 0 joc cu audio ca asta este cel mai important, nu vad rostu din punctul meu de vedera a acestei reclamatii pentru ca este prima greseala si nu ultima. Toti suntem oameni si putem gresi. Sincer din toata inima, nu l am auzit pe duffy cand a injurat. Nu m ai am nimic de zis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, mgn said:

eram alt tab, si cred ca am si plecat pentru ca trebuia sa ajung la meci, nu joc cu voice 0 joc cu audio ca asta este cel mai important, nu vad rostu din punctul meu de vedera a acestei reclamatii pentru ca este prima greseala si nu ultima. Toti suntem oameni si putem gresi. Sincer din toata inima, nu l am auzit pe duffy cand a injurat. Nu m ai am nimic de zis.

pai da dar daca e asa cum zici ca erai alt + tab de ce dupa ce a scris patric pe @u (staff chat) tu nu ai avut nici o treaba!Daca o sa te uiti pe demo sau o filmare la acele runde dupa ce a scris patric pe u@ tu ai scris pe chat dupa fara sa bagi in seama u@

                                                                                                                       Va pupa Ghostica!

 

                                connect go.usp.ro

 

                               connect arena.usp.ro

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, Ghostica said:

pai da dar daca e asa cum zici ca erai alt + tab de ce dupa ce a scris patric pe @u (staff chat) tu nu ai avut nici o treaba!Daca o sa te uiti pe demo sau o filmare la acele runde dupa ce a scris patric pe u@ tu ai scris pe chat dupa fara sa bagi in seama u@

sincer nu am observat, nu pot sta cu ochi in monitor 24/7 cand ma joc, puteam sa ma duc sa ma pis sau sa beau apa, pentru ca dupa am venit sau cautam ceva pe twitter tiktok sau alt ceva. + Daca a vazut ca nu am observat putea sa mai scrie odata pe u@ sau un dm pe dis, si chiar daca atunci nu raspundeam sa faca reclamatie. Nu mi se pare ok ca asa hop top sa facem reclamatie la primul helper pe care il vedem, eu am helper de 10h si e prima reclamatie, putea sa imi mai zica odata, sa ma traga de urechi, ca e rank mai mare, nu sa scrie odata si gata. Eu la 12:30 am iesit sau cred ca mai inainte cu 2-3 minute. Putea sa mai scrie odata, de 2 sau de 3, daca vedea ca il ignor atunci facea reclamatie. Sunt helper sunt nou si nu stiu prea multe chesti, de asta exista si gradu, pentru ca asa am fii putut fii toti din prima admini, co lideri etc. Sper ca m am facut inteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, mgn said:

sincer nu am observat, nu pot sta cu ochi in monitor 24/7 cand ma joc, puteam sa ma duc sa ma pis sau sa beau apa, pentru ca dupa am venit sau cautam ceva pe twitter tiktok sau alt ceva. + Daca a vazut ca nu am observat putea sa mai scrie odata pe u@ sau un dm pe dis, si chiar daca atunci nu raspundeam sa faca reclamatie. Nu mi se pare ok ca asa hop top sa facem reclamatie la primul helper pe care il vedem, eu am helper de 10h si e prima reclamatie, putea sa imi mai zica odata, sa ma traga de urechi, ca e rank mai mare, nu sa scrie odata si gata. Eu la 12:30 am iesit sau cred ca mai inainte cu 2-3 minute. Putea sa mai scrie odata, de 2 sau de 3, daca vedea ca il ignor atunci facea reclamatie. Sunt helper sunt nou si nu stiu prea multe chesti, de asta exista si gradu, pentru ca asa am fii putut fii toti din prima admini, co lideri etc. Sper ca m am facut inteles

Am scris si eu si patrix de 3 ori pe u@ de fiecare, si cam asta e si ideea sa nu fii foarte atent la joc fiind helper ti-ai luat un angajament sa ai grija de server nu sa te concentrezi la joc!Din contra ai putea fii mai atent pe chestiile de staff decat de joc.Si nu e ca si cum si-a pus pata pe tine si direct la tine a venit a vazut si a facut o reclamatie, poate asa iti dai si tu seama de greseala pe care ai facut-o si daca viitoare nu o mai faci nu greu de priceput decat sa te oftici ca ti-a facut reclamatie!

                                                                                                                       Va pupa Ghostica!

 

                                connect go.usp.ro

 

                               connect arena.usp.ro

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca @Angrry™crede ca nu e nimic de sanctionat nu sanctioneaza,nu trebuie tu sa sari in aer

                                                                                                                       Va pupa Ghostica!

 

                                connect go.usp.ro

 

                               connect arena.usp.ro

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, Ghostica said:

Am scris si eu si patrix de 3 ori pe u@ de fiecare, si cam asta e si ideea sa nu fii foarte atent la joc fiind helper ti-ai luat un angajament sa ai grija de server nu sa te concentrezi la joc!Din contra ai putea fii mai atent pe chestiile de staff decat de joc.Si nu e ca si cum si-a pus pata pe tine si direct la tine a venit a vazut si a facut o reclamatie, poate asa iti dai si tu seama de greseala pe care ai facut-o si daca viitoare nu o mai faci nu greu de priceput decat sa te oftici ca ti-a facut reclamatie!

Nu m-am ofticat, mi am dat seama de greseala din prima. Nu am observat ca nu am vazut, ca alt fel mi as fii cerut scuze. Stiu ca nu ii sa pus pata, dar ma intelegi ce vreau sa zic, nu le am observat sau faceam altceva.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Warn 1/2, la next va primi remove.

Daca esti pe server/in joc doar de dragul de a face ore, esti degeaba.

 

Daca ai jucat si ai vrut helper, inseamna ca trebuie sa si fi atent la ce se intampla, nu doar sa joci in continuare si sa consideri ca ai doar beneficii prin faptul ca ai Helper. 

Ai si responsabilitati, iar acum, suporti consecintele.

 

Topic Inchis.

  • Like 2
  • Love 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.