Sari la conținut

Reclamatie (Unban)


hadhahd

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :  andreas
2. Numele celui reclamat:  Samituz ceva de genu
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/id/samitzu
4. Motiv: I-am zis unui prieten foarte vechi ba ,vii pe sv ila. Recunosc am gresit am zis doar pe sv ila nu si numele . Dar omu meu da ban 24h pt reclama in primu rand nici ista nu e motivu

si 2. nu se da ban asa din prima 
5. Dovada: 

NtTd5NR.jpg


6. Alte detalii: As vrea sa fie sanctionat pt ca nu e in stare sa fie admin  

Editat de hadhahd
  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da prietene, avand in vedere ca serverul este csgo/old.usp.ro consider ca se aplica ambele reguli intr-o masura particulara, regula cu reclama avand in vedere ca nu ai spus numele la server, insa daca acceptam ca toti playerii sa practice aceasta metoda de recrutat playeri pe alte sv, adica tu esti vechi pe sv dai add la 2-3-4 jucatori de pe sv si le scrii pe privat "Ba hai pe sv x/y" si ei iti raspund e ok, dar nu vii si pe sv sa te legi de ei ca sa intre pe un anumit sv. In locul tau as fi fericit ca nu am aplicat regula 5 in adevaratul sens, repet am fct o particulare a celor 2 reguli intr-o sanctiune mai complexa. Si acum explicatia mea de membru staff mai babeste de aproximativ 5-6 luni, ai chemat un jucator pe alt sv am considerat ca se aplica regula 17 in mod indirect si in acelasi timp partial si regula 5 chiar daca nu ai spus numele, succes!

DOVADA:

 

Reguli: 5. - Reclama la alte comunitati / servere se pedespeste cu ban permanent. 

 

17. - Nu aveti voie sa chemati alti jucatori de pe server la compe sau orice alt mod / alt joc, se pedepseste cu silence 10-30 minute.

 

Editat de Samitzu
Dovada
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si mane in care ma incadrez , nu stii sa faci deferenta dintre reclama si a chema un om pe alt sv ?

practic ban-ul nu tr dat , a fost dat inapoda in loc de mute , gag  doi ca ai tu boala pe tine scuzatii de exprimare mai dai si 24h.

 

 

Editat de hadhahd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti greu de cap, ai fct reclama la un alt sv te incadrezi partial la regula 5 si ai chemat un jucator pe alt mod/alt server/alt joc, care se pedepseste cu gag, e simplu! Invata sa citesti, am zis ca am facut o fuziune intre cele 2 sanctiuni sa nu aplic nici regula 5 in totalitate adica ban permanent si nici regula 17 care mi se parea mult prea easy pentru tine, repet metoda asta de abordare a jucatorilor cat un admin nu e pe sv se numeste reclama, ca le dai ad si ii chemi pe voice/privat, deoarece tu contactul cu jucatorul respectiv l-ai facut pe sv old.usp.ro, nu mai scrie nimic aici si asteapta raspuns.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ,

vad ca tu esti greu de cap , regula 5 nu tr aplicata pt ca nu a fost reclama mai auzit ba intrati pe sv ex:old.usp.ro ? Vad ca esti cam surd de fel si greu de cap . Da na asta e , vede si parerea celor laltii . Daca nu stii ce inseamna reclama trebuie doar sa ma intrebi .

 

Editat de hadhahd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba aici , nu am ce sa zic.. sami a fct o combinatie intre cele 2 reguli... asta trb sa intelegi.. sunt 2 chestii si el a decis sa le combine , cum a zis si el !! A combinat regula sa nu-ti dea ban permanent.. asa ca a decis sa-ti dea 1 zi.. nu conteaza ca nu ai zis numele la server.. e ca si cand as spune.. " Ba Sami hai pe server-ul ala pe care am jucat ieri " , practic am iesit 2 de pe server.. asta rezulta ca am luat cu mine inca 1 om .. adica am plecat -2 oameni de pe server... deeeci practic a fost o tentativa de chemare pe alt server.. si consider ca nu e un stres mare.. e un ban de 24h ... terminati cu astea..

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.