Sari la conținut

Cerere unban


GipsyGod Robert ヅ

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :  GipsyGod Robert ヅ
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198929876280/
3. SteamID: STEAM_1:0:484805276
4. Numele Adminului care ți-a dat ban:  Samitzu
5. Motiv: Wh
6. Dovada: https://steamcommunity.com/profiles/76561198929876280/screenshots/
7. Alte detalii:  Ban dat pe degeaba , cum am spus si in reclamatie 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

00:18

01:37

02:10

02:31 deja ne uitam prin pereti stim ca celalalt urmeaza sa vina apps, stim ca cel din librarie iese primu

03:30

03:44

Sper sa te bucuri fratele Gugci ❤️ Imi place tricou

Editat de Samitzu
Dovada
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se vede videoclipul, si stiu despre ce faza vb , faza 1 vs 2 , eu dat plant site a , intrebarea mea e ca esti jucator de cs presupun , din ce locuri iti poate iesi 2 oameni . a. city , b. librarie , c. short , d. apps . m-am uitat ct este si normal sa te uiti cand auzi un awp cand pune scope-ul sau iti bate ultimul om , 2 , intreaba pe cine vrei de la mn din echipa cand am zis clar , mi s-a parut ca am auzit pasii apps , dar nu eram sigur asa ca m-am asigurat ct , apoi m-am intors sa ma uit short , cand m-am intors short era apps , doar pentru ca joc cu o anumita logica si predictii asta nu inseamna ca am wh, am si zis la reclamatie , ca nu sunt silver , fiind rank mare stii chestiile astea , e o logica , si la fel iti dau exemplu toate wallbangurile de pe harta aia ,de pe orice harta vrei , daca te-ai uita mai mult pe mine ti-ai fi dat seama ca nu am nimic si doar trag bine , ms

 

Editat de GipsyGod Robert ヅ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, GipsyGod Robert ヅ a spus:

nu mai e nevoie de vid ca iti explica orice faza doresti, poftim si fostul meu rank , nu am poza de cand am avut supreme sa iti arat.

https://imgur.com/a/ZV5gz8A

 

Eu zic sa incetezi cu post-huntul asta, pentru ca chiar nu este necesar. Atat timp cat a zis ca rezolva cu dovada, o sa avem rabdare sa vedem videoul in care Samitzu zice ca ai cod. Nu conteaza ce rank, ce supreme, nici nimic, poti juca cu hack oricand, la orice ora. Te-am pupat si asteptam ca Samitzu sa posteze dovada (sa o reposteze) si tu inceteaza cu post-huntul asta.

(imi place rau tricoul)

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Aceleasi secunde de mai sus.

00:18

01:37

02:10

02:31 deja ne uitam prin pereti stim ca celalalt urmeaza sa vina apps, stim ca cel din librarie iese primu

03:30

03:44

Sper sa te bucuri fratele Gugci ❤️ Imi place tricou

Editat de Samitzu
Dovada
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.