Sari la conținut

Cerere unban -rep


rep-

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : -rep
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199119307621/
3. SteamID: STEAM_1:1:579520946
4. Numele Adminului care ți-a dat ban: Samitzu
5. Motiv: 

Cheats

6. Dovada: https://imgur.com/a/Hi5OMEa
7. Alte detalii: astazi am primit ban pe motivul coduri,si vreau sa vad demo-ul pe care mi l-a facut si chiar sa se uite si alte persoane sa vada daca am sau nu cod , sper sa se rezolve problema ,  o seara buna 

Editat de -rep
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2:30 

3:19

4:34

4:38 cea mai clara faza de wh din punctu meu de vedere era imposibil sa-l vezi pe radar si stiai totusi ca e acolo, 0 ezitare, direct pre fire. 🙂

5:32

5:37 ne uitam frumos prin perete, chiar daca l-ai auzit nu aveai de unde sa stii daca vine in sus sau merge in jos l-ai auzit o singura data cand a sarit si ai mers direct la geam cu tinta pusa

7:43

de la 10:47 ai o viteza mult prea mare, astept pareri legat de asta 🙂 

+Desigur ai compensat cu rank 1 si cont privat.

 

Editat de Samitzu
update dovada
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

thx for ban aveti o logica naspa ❤️

la 4 38 era normal sa ies pe el pentru ca prima data cand am dat peek era tot acolo 

la 5.37 invata mapa mereu in apps se da peek cu tinta pusa pentru ca trebuie sa fie cineva acolo 

la 10.47 se numeste strafe btw 

la 2.30 si restu nu se vede nimic,dar mersi de ban oricum ai grad degeaba ❤️ hai sa acuzam pe fiecare cu rank 1 + rank 15 ca au cod doar ca suntem frustrati (nu ma refer la tine) din 14 ore jucate acum te trezesti sa dai ban 

si profilu este pe public de ieri My profile:

PublicactionArrowDnWhite.gif ca sa sti 

 

 

 

Editat de -rep
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, -rep said:

thx for ban aveti o logica naspa ❤️

la 4 38 era normal sa ies pe el pentru ca prima data cand am dat peek era tot acolo 

la 5.37 invata mapa mereu in apps se da peek cu tinta pusa pentru ca trebuie sa fie cineva acolo 

la 10.47 se numeste strafe btw 

la 2.30 si restu nu se vede nimic,dar mersi de ban oricum ai grad degeaba ❤️ hai sa acuzam pe fiecare cu rank 1 + rank 15 ca au cod doar ca suntem frustrati (nu ma refer la tine) din 14 ore jucate acum te trezesti sa dai ban 

si profilu este pe public de ieri My profile:

PublicactionArrowDnWhite.gif ca sa sti 

 

 

 

Exact bro tu tot timpu ai zis ca dai peek si uite ca la 3:19 n-ai mai dat peek, te-ai uitat doar prin usa bro, adv. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fara misto ca esti degeaba in staff =))
cum ai specificat tu la 3.19 m-am dus pe el corect chiar m-am dus dar uita-te in dreapta sus cine a murit si cine l-a omorat mersi ❤️

Editat de -rep
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 56 minute, -rep a spus:

fara misto ca esti degeaba in staff =))
cum ai specificat tu la 3.19 m-am dus pe el corect chiar m-am dus dar uita-te in dreapta sus cine a murit si cine l-a omorat mersi ❤️

nu este degeaba in staff, stie el foarte bine de ce da ban, mute sau gag,sunt Contra afirmaților tale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.