Sari la conținut

cerere helper old.usp.ro


Vizitator MicUtzU aKa --->

Postări Recomandate

Vizitator MicUtzU aKa --->

1. Numele tau ( real ) : Ploscaru Stefan
2. Numele tau ( din joc ) : Micutzu aka
3. Profilul tau de Steam: 
https://steamcommunity.com/profiles/76561199020240130/
4. SteamID: STEAM_0:1:15333980
5. Primele 7 cifre din CNP: am 13 ani nu am cnp 
6. Cateva cuvinte despre tine: am 13 ani ,stau in constanta is de teaba 
7. Ai experienta in adminat?: am mai avut o experiente pe un server si ownerul a fost multumit de mine 
8. Link de la profil / poza cu orele de pe server: nu stiu cum pot pune poza dar am 71 de ore
9. Cat timp poti petrece pe server?: 5 sau 6 ore sau mai mult 

10. De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: as vrea sa ma alatur stafului deoarece este o comunitate exvelenta jocpe acest sv de cs de 2 ani si imi place si vreau sa fiu helper deoarece sunt multi copii cu hack 
11. Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: nu am dar imi instalez nu este problema
12. Ai citit regulamentul ?: desigur ca lam citit 
13. Alte detalii: as vrea sa mi se accepte aceasta cerere nu conteaza ani mei cu un an sau fara tot aia este si atat am de zis si va doresc o zi placuta 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După părerea mea, e o cerere făcută la mișto. Poză cu orele n-ai, vârsta necesară nici atât, program de filmat nu mai zic.. Lipsă de respect față de noi cu "cererea" asta.

 

Contra.

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MicUtzU aKa --->

din cate poate stiti daca a-ti citit mai sus nu stiu cum pot atasa o poza aici nu este problema de poza night sau alt owner poate sa ma contacteze pe discord si pot dovedi orele mele nu este nicio crere facuta la misto imi doresc sa fiu helper pentru motivele enumerate mai sus ,am 2  ani de experienta pe acest sv deci eu cred ca merit gradul de helper nu ma intereseaza motivele voastre ownerul ia decizia 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, MicUtzU aKa -->OLD.USP.RO a spus:

din cate poate stiti daca a-ti citit mai sus nu stiu cum pot atasa o poza aici nu este problema de poza night sau alt owner poate sa ma contacteze pe discord si pot dovedi orele mele nu este nicio crere facuta la misto imi doresc sa fiu helper pentru motivele enumerate mai sus ,am 2  ani de experienta pe acest sv deci eu cred ca merit gradul de helper nu ma intereseaza motivele voastre ownerul ia decizia 

 

daca nu te interesa ... nu mai comentai ... Normal ca Fondatorul sau Co Fondatorul ia decizia... si plus ca nu ai varsta necesara ! 
si daca vrei sa faci ss uri puteai sa faci PS sau sa iti dascarci un program sa faci ss ... de ex: gyazo , etc... 

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MicUtzU aKa --->
1 minute ago, IamTHEKILLER said:

nu nu este facuta la misto fiecare are parerea lui si ma scuzi am facut acolo o greseala in legatura cu ownerul da ai dreptate fondatorul o ia 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MicUtzU aKa --->
1 minute ago, ★ AnOn1m ★ old.usp.ro said:

daca nu te interesa ... nu mai comentai ... Normal ca Fondatorul sau Co Fondatorul ia decizia... si plus ca nu ai varsta necesara ! 
si daca vrei sa faci ss uri puteai sa faci PS sau sa iti dascarci un program sa faci ss ... de ex: gyazo , etc... 

da aici ai si tu dreptatea ta dar am vrut sa zic ca de facut ss pot dar nu stiu sa le atasez si da am raspuns ca oameni sa stie adevarul 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, MicUtzU aKa -->OLD.USP.RO a spus:

da aici ai si tu dreptatea ta dar am vrut sa zic ca de facut ss pot dar nu stiu sa le atasez si da am raspuns ca oameni sa stie adevarul 

 

Am inteles dar nu mai mai fa reply dupa fiecare post ca o sa se faca spam si plus ca incarci regulile Forumului ! nu ai voie sa faci duplu sau mai multe posturi unu dupa altul ! 

 

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.