Sari la conținut

Propunere


Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : ★ AnOn1m ★
2. Propun să:se scoata mesajul cand intri pe sv sau cand se schimba harta, care zice ce categorie de vip ai  
3. Motiv:este enervant 
4. Ai resurse pentru a fi adăugată aceasta propunere?:nu mai stau sa intru acum in cs go dar stiti despre ce vb, dar daca este nevoie voi da si un ss! 
5. Alte detalii:OLD.USP.RO <-----Best Server

 spacer.png

 Z4-BVg-YN-1.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ăm, da, nu pot să zic că mă deranjează atât de tare încât să mă enerveze, dar da, creează un pic de jenă, te incomodează un pic să tot dai "exit" de fiecare dată când te conectezi. Ca să evităm "supările" de genu' și să nu se scoată de tot, că totuși nu strică cu nimic un "avertisment" privind ce beneficii ai pe server, vin cu următoarea idee (să-mpac și capra și varza cum s-ar zice): același mesaj să fie transpus în chat atunci când te conectezi, la modu' să nu mai faci spam pe tasta 9 ca să dai exit, dar totuși să fii anunțat de privilegiile pe care ți-l aduce vip-ul.

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, LOonely. said:

Ăm, da, nu pot să zic că mă deranjează atât de tare încât să mă enerveze, dar da, creează un pic de jenă, te incomodează un pic să tot dai "exit" de fiecare dată când te conectezi. Ca să evităm "supările" de genu' și să nu se scoată de tot, că totuși nu strică cu nimic un "avertisment" privind ce beneficii ai pe server, vin cu următoarea idee (să-mpac și capra și varza cum s-ar zice): același mesaj să fie transpus în chat atunci când te conectezi, la modu' să nu mai faci spam pe tasta 9 ca să dai exit, dar totuși să fii anunțat de privilegiile pe care ți-l aduce vip-ul.

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.