Sari la conținut

[ Cerere unban ] Malache


Malache

Postări Recomandate

ro.png ROMÂNĂ

1. Profil jucător: [https://usp.ro/servere/go/cauta.php] https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:0:208886073

2. Link ban SourceBans: [https://usp.ro/servere/go/bans.php]: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:208886073&advType=steamid&Submit

3. Descrie situația: Doresc si eu dovada domnului Pufpapadie pentru banul acordat, daca se poate.

4. Dovezi: https://imgur.com/GQg17vu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, ㄨ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎 a spus:

Pai se aplica acceasi chestie ca si cu wili, ala chiar ca pe nedrept a primit ban dar mno, nu ma mai cert ca nu are rost.

pe admin chat imi ziceai ca avea aim si acum o dai ca e curat si e vecin cu tine:)))

omu avea wall clar si fara nici o discutie ..stia orice om de pe mapa si se ferea exact la timp....las-o asa bro ca nu merge

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, Pymbor a spus:

Un demo ceva de la adminul care a dat ban?

Eu l-am banat ma

Nu am demo dar avea stai calm 1000%

 

Acum 4 minute, ㄨ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎 a spus:

 

 

Editat de BeatMort
  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 minutes ago, BeatMort said:

5 ore de joc in ultimele doua saptamani:)) level 0 pe steam:))

Si el stia orice om de pe mapa :))

Stai linistit

Level 0 pe steam? cocos, am level 3, pentru ca nu am bagat bani in steam decat sa activez cont si inca niste chestii la Smite. Si doi, am vreo 26 ore in ultima saptamana. Astept demo totusi.

 

LE: Acum am vazut link, imi cer scuze.

 

Editat de Malache
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doresc sa imi spun si eu parerea cu privire la acest demo, si ce banuiesc eu pe ce faze s-a dat ban.

 

1: Acea faza din short cu molly si nade: Daca sunteti putin atenti, am vrut sa curat acel site pentru a putea veni coechipierul cu bomba, cand sa intru pe site, se aude un suierat de tras, nu sunt sigur ce arma era dar probabil era AWP. 

2: Faza de pe lung, la scorul de 10-10 sau nu mai stiu cat era exact: Am omorat pe lung, stiam info de la ai mei cum ca se bateau, dupa m-am retras pit si am stat scope pe site, daca sunteti atenti: la un moment dat s-a dat flash din site, am mers pe premiza ca nu a plecat jucatorul din acea pozitie pentru ca stia ca era singur in site. Asa ca am dat grenazi, si am mers spre site, m-am intors sa verific, si tap. Daca nu era acolo, continuam cu molly site si coboram in Ct.

 

Asta e parerea mea, si banuiesc ca pe acele faze s-a acordat banul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU stiu de Wili sau care a fost cu un cont similar cu z ceva si nu am zis nimic ca nu eram nici macar 50% sigur, dar asta :)) Rabdare ca am doua in care pur si simplu sunt miscari fara sens sau mno daca ai wall are sens.
Trebuie sa filmez tot demo si sa ma uit pe filmare cu boost sound, revin 😉  e un game-play ciudat. Revin cu edit
BTW Arres , nu am nimic cu tine si ma cunosti cum sunt dar cred ca lumea se ia de tine pentru ca le tii partea prea mult si fara argumente bune, faptul ca e vecin si prieten nu este un argument pentru UNBAN. un argument in cazuri de genu e sa explici fazele si comportamentul din joc al suspectului. Nu ma intelege gresit, zic ca nu te tine in gura fara dovezi/argumente.

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 30 minute, Malache a spus:

Doresc sa imi spun si eu parerea cu privire la acest demo, si ce banuiesc eu pe ce faze s-a dat ban.

 

1: Acea faza din short cu molly si nade: Daca sunteti putin atenti, am vrut sa curat acel site pentru a putea veni coechipierul cu bomba, cand sa intru pe site, se aude un suierat de tras, nu sunt sigur ce arma era dar probabil era AWP. 

2: Faza de pe lung, la scorul de 10-10 sau nu mai stiu cat era exact: Am omorat pe lung, stiam info de la ai mei cum ca se bateau, dupa m-am retras pit si am stat scope pe site, daca sunteti atenti: la un moment dat s-a dat flash din site, am mers pe premiza ca nu a plecat jucatorul din acea pozitie pentru ca stia ca era singur in site. Asa ca am dat grenazi, si am mers spre site, m-am intors sa verific, si tap. Daca nu era acolo, continuam cu molly site si coboram in Ct.

 

Asta e parerea mea, si banuiesc ca pe acele faze s-a acordat banul.

mno hai ca iti spun eu ce am vazut ok?

Runda 1- Short ai dat o grenada, dupa un molotov si dupa te-ai retras putin ca si cum ai stiut ca adversarul te pushaza si te prinde fara arma in mana si pui tinta direct pe adversar.

Runda 2- tot short urmaresti cu tinta prin perete adversarul si iesi cu tinta instant pe el, dupa verifici lung doar in coltul din stanga unde e adversarul tau., nu te uiti pit, nu te uiti in dreapta doar unde e adversarul tau.  pe cel din ct il stiai ca doar ti-a dat grenada de acolo dar nu aveai de unde sa stii daca te pushaza sau ce face. tu mereu ai fost cu tinta dupa el si ti-ai schimbat pozitia in functie de pozitia lui. il urmaresti pana in rampa si tragi in el prin cutie.

Runda 3- spre deosebire de rundele anterioare verifici mid de doua ori, si doar de data asta a fost cineva acolo pe care il stiai ca pushaza, pe lung ai si facut o "pirueta" cand ai aruncat bomba ca sa le vezi pozitia.  Dupa ce intrii lung il stii pe adversar dupa cutie dupa cum se vede pe demo.

Runda 4- Te uiti mid porti ca in fiecare inceput de runda si cand adversarul tau se apropie in viteza si sare ca si cum ar vrea sa mearga spre B, tu din instinct muti tinta usor spre stanga (se observa cu viteza 1/4x) chiar daca nu aveai cum sa il vezi pe adversar pt ca nu trecuse printre porti. Dupa pe lung la fel il stii pe omul de dupa cutie.

Runda 5- Il stii pe adversarul de pe lung care nu a facut nici un pas, nici un kill si nu l-a vazut nici un coechipier de-al tau. Dar tu il stiai, ai pus tinta pe el prin perete. 

 

Fara nici o suparare nu pot sa consider anumite faze, pura coincidenta cand in fiecare runda e cate ceva. 

 

Editat de ⭐Puf De Păpădie
  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai: *8-9 scor / Faza de pe short, acolo se dau nade-uri / moly / etc + ca se batea cu omu' de pe Lung. 

       *Banuiesc eu ca la 9-9 in T spawn 9 bulan ca fix cand s-a miscat ala ct a plecat si Malache. 

       *Tot 9-9 short / a tras scoute in short si s-a auzit glontul, deci inseamna ca era avansat. 

       *Iara 9-9 site / a dat moly ala din CT si il astepta rampa crezand ca o sa sara pe cutiile alea si asta s-a intamplat.  

       *9-10 Lung / Pit probabil un crosshaire placement mai ciudat. 

       *10-10 Iara Lung / S-a dat flash din site si pe ala la boost short il stia pentru ca a tras cu MAG-ul 

       *Si 11-10 CT / Niste nade-uri normale zic eu si la lung s-a verificat nefiind nimeni acolo sa anunte daca e cineva sa nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, ㄨ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎 a spus:

Pai: *8-9 scor / Faza de pe short, acolo se dau nade-uri / moly / etc + ca se batea cu omu' de pe Lung. 

       *Banuiesc eu ca la 9-9 in T spawn 9 bulan ca fix cand s-a miscat ala ct a plecat si Malache. 

       *Tot 9-9 short / a tras scoute in short si s-a auzit glontul, deci inseamna ca era avansat. 

       *Iara 9-9 site / a dat moly ala din CT si il astepta rampa crezand ca o sa sara pe cutiile alea si asta s-a intamplat.  

       *9-10 Lung / Pit probabil un crosshaire placement mai ciudat. 

       *10-10 Iara Lung / S-a dat flash din site si pe ala la boost short il stia pentru ca a tras cu MAG-ul 

       *Si 11-10 CT / Niste nade-uri normale zic eu si la lung s-a verificat nefiind nimeni acolo sa anunte daca e cineva sa nu.

Arres daca nu vrei sa vezi asta e o alta problema, eu din exterior si fara sa am nimic personal cu omu vad total diferit. 

prima faza pe short, daca colegul lui de pe lung se batea de ce nu l-a ajutat? pt ca stia ca il pushaza si a iesit cu tinta direct pe el. 

 la 9-9 tspawn nici nu am zis nimic, putea sa fie o coincidenta care am vazut-o stai linistit, am vazut si ca a dat moly am si precizat ca il stia pe cel din ct, dar tu ai vazut cum l-a urmarit pe adversar?? cum s-a uitat pe lung doar unde e celalalt adversar? 

si mai pot sa continuui cu chestia asta cat vrei tu.  la 10-10 eu iti zic ca il stia pe omu din mid dintre porti si tu imi zici de boostshort, care am vazut si eu ca era normal sa il stie. ce ai vrea sa iti povestesc tot demoul aici? eu spun din mare ce am vazut ciudat. si stai linistit ca eu am vazut acest demo de vreo 5 ori si cu viteza de 1/4x toate fazele inainte sa vin aici si sa sustin ceea ce am vazut.

Cred ca ar cam trebuii sa ne luam valul de pe ochi si sa vedem. Atat am avut de zis. 

Editat de ⭐Puf De Păpădie
  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

37 minutes ago, ⭐Puf De Păpădie said:

Arres daca nu vrei sa vezi asta e o alta problema, eu din exterior si fara sa am nimic personal cu omu vad total diferit. 

prima faza pe short, daca colegul lui de pe lung se batea de ce nu l-a ajutat? pt ca stia ca il pushaza si a iesit cu tinta direct pe el. 

 la 9-9 tspawn nici nu am zis nimic, putea sa fie o coincidenta care am vazut-o stai linistit, am vazut si ca a dat moly am si precizat ca il stia pe cel din ct, dar tu ai vazut cum l-a urmarit pe adversar?? cum s-a uitat pe lung doar unde e celalalt adversar? 

si mai pot sa continuui cu chestia asta cat vrei tu.  la 10-10 eu iti zic ca il stia pe omu din mid dintre porti si tu imi zici de boostshort, care am vazut si eu ca era normal sa il stie. ce ai vrea sa iti povestesc tot demoul aici? eu spun din mare ce am vazut ciudat. si stai linistit ca eu am vazut acest demo de vreo 5 ori si cu viteza de 1/4x toate fazele inainte sa vin aici si sa sustin ceea ce am vazut.

Cred ca ar cam trebuii sa ne luam valul de pe ochi si sa vedem. Atat am avut de zis. 

Nu mai are rost sa zic nimic...orice as zice nu e ok si se ajunge mereu la concluzia de ban  chiar daca unii nu au nimic , altii isi dau cu parearea fiind complet pe langa cu o anumita situatie si chiar cu jocul...si pot sa bag mana in foc ca daca eu nu avaem ceva grad primeam si eu ban tot pe nedretp de altfel si daca as fii explicat cat de bine se putea fiecare faza in parte tot la ban se ajungea asa ca...nush ce sa mai zic. 

 

"daca colegul lui de pe lung se batea de ce nu l-a ajutat" Pentru ca pe servere nu trebuie sa fie neaparat ca pe mm sau alte platforme, chiar daca isi dau viata, pe servere din cate ai observat si tu cred nu sare nimeni sa dubleze sau etc, doar daca sunt apropiati si asta poate din greseala.😃 

 

" dar tu ai vazut cum l-a urmarit pe adversar" Am observat si eu lucrul asta dar te gandesti ca poate e pura intamplare pentru ca 100/100 toti am patit lucrul asta. 😃 

 

"cum s-a uitat pe lung doar unde e celalalt adversar" Aici nu stiu ce sa zic.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, ㄨ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎 a spus:

Nu mai are rost sa zic nimic...orice as zice nu e ok si se ajunge mereu la concluzia de ban  chiar daca unii nu au nimic , altii isi dau cu parearea fiind complet pe langa cu o anumita situatie si chiar cu jocul...si pot sa bag mana in foc ca daca eu nu avaem ceva grad primeam si eu ban tot pe nedretp de altfel si daca as fii explicat cat de bine se putea fiecare faza in parte tot la ban se ajungea asa ca...nush ce sa mai zic. 

 

"daca colegul lui de pe lung se batea de ce nu l-a ajutat" Pentru ca pe servere nu trebuie sa fie neaparat ca pe mm sau alte platforme, chiar daca isi dau viata, pe servere din cate ai observat si tu cred nu sare nimeni sa dubleze sau etc, doar daca sunt apropiati si asta poate din greseala.😃 

 

" dar tu ai vazut cum l-a urmarit pe adversar" Am observat si eu lucrul asta dar te gandesti ca poate e pura intamplare pentru ca 100/100 toti am patit lucrul asta. 😃 

 

"cum s-a uitat pe lung doar unde e celalalt adversar" Aici nu stiu ce sa zic.

 

Nu mai are rost sa zic nimic, sa vina restu sa isi dea cu parerea. daca am gresit sa ii se dea unban. Nu mi-o lua in nume de rau, tu stii foarte bine ca nu am nimic personal cu tine, dar vezi lucrurile prea personal dupa parerea mea. In loc sa vina omu sa se apere tu ca si admin iti aperi prietenul nu playerul.   Ajunge cat am umplut aici topicul, sa lasam loc si altora.

  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un mare contra la unban. Nu stiu pentru ce se face atata off-topic. Ti-ai exprimat parerea si ai zis pro unban,gata,nu trebuie sa ii iei apararea si sa scrii cate 20 de reply. Nu stiu ce probleme trebuie sa ai sa nu vezi wall-ul pe fata,dar nu mai am ce sa zic... CONTRA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da se pare ca am incurcat persoanele aici :)) cred ca de draci si boala ce am pe ei de codati

Credeam ca e unu radu ca am vazut cererea imediat dupa ce i-am dat ban si nici nu am bagat de seama ca a pus puf demo:)) eu stiind ca avea cod

Oricum wall pe fata si asta contra direct

Editat de BeatMort
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins.
TC.

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ♥TheS a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.