Sari la conținut

reclamatie tudorcnt


netedu

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :-n-s-fip
2. Numele celui reclamat:tudorcnt
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/profiles/76561198853606018
4. Motiv:abuz 
5. Dovada:https://imgur.com/a/e9X2w7n
6. Alte detalii:deci, ca sa se inteleaga o sa explic ce s-o intamplat : am intrat pe server si am stat efectiv 1 minut si am scris "ez" pe chat fiindca echipa noastra a castigat si dupa am luat gag 5 minute pe motiv "tt".Eu, din experienta mea de adminat atata timp cat n`am mai intrat niciodata pe server si nu stiu regulile, nu te arunci sa imi dai direct gag pentru ca nu stiu, respectiv chiar nu stiam.

Am lasat-o asa, nu am zis nimic.Dar dupa l-am vazut pe unu soore mi se pare ca-l cheama cum o injurat pe chat, se vede si in poza foarte clar si, lui nu i`o dat gag pentru limbaj pe motiv " nu se da gag pentru ca nu s-o simtit nimeni ofensat" serios? :)))) 

si am zis ok, daca e asa de ce sa fiu eu mai prost? am zis pe microfon baga-mi-as pla sau ceva de genu si am primit mute 5 minute pe motiv limbaj.Adica boss, stai putin ? mie imi dai si lui nu ? parca era vorba ca nu are treaba daca nu e ofensat. De unde stie ala care m`o omorat ca el se simte ofensat ca eu l-am injurat? mai bine zis, el nici nu stia ca l-am injurat ... inteleg perfect ca e copil ca l-am vazut ca are vreo 12 ani ,dar frate`miu , nu e frumos asa ceva si ca sa nu ma injurati ca sunt post hunter din contra, nu am si nu am avut nici`o intentie sa-i fac reclamatie dar m-a deranjat ca pe langa ca o gresit, o mai facut si pe victima ... ce sa mai zic decideti voi ce si cum.

 

Pentru fiecare reclamatie aveti nevoie de:

1. - O dovada clara ( video / ss )

2. - Respectarea modelului

3. - A raspunde la fiecare punct ( punctul 6 nu este obligatoriu )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, mi se pare foarte penibil ca zici ca m-am dat drept victima, nu ai zis nimic ca ti-am dat gag, eu nu aveam de unde sa stiu ca tu esti nou, trebuie sa respecti regulile serverului. In al doilea rand, soore zisese exact ce zicea la sound, nu se adresa cuiva. Tu ai zis direct" "bagami-as pula in masa" si dupa zici ca nu a ofensat pe nimeni, really? Adica dupa ce ca injuri si asa, tot tu esti cu gura mare? Daca soore se adresa cuiva cand a zis aia, ii dadeam direct gag. Si din experienta ta de adminat, hmm, daca erai tu atat de experimentat in treaba asta cu adminul, nu trebuia sa stii in mare parte regulamentul? Cat despre partea cu "ez", eu imi fac treaba, nu aveam de unde sa stiu ca tu esti nou sau asa, stiu ine regulamentul si ca trebuie sa iti dau gag, mai ales ca ai castigat o runda, mai bine zis ca, echipa ta a castigat. 

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am gasit poza cand dupa ce am facut gura, i-ai dat si lui gag :)) te rog frumos ba :)) macar nu minti si asuma-ti

si oricum in poze se foarte clar ce-o zis si soore asa ca daca totusi e adevarat ce spui, serveru nu merita jucat pentru ca nu se face asa ceva zici una si faci dupa alta :)) 

si ai zis ca ai filmare, posteaza-o pe youtube te rog sa o vad si eu :DDD + de asta stai linistit ca am ani de experienta in adminat, ca nu ai tu traiti .... si nici macar nu trebuia sa stii ca sunt nou tu ca moderator ai obligatia cand cineva zice "ez" pe chat sa-i spui in felu urmatoru: "nu mai scrie asta pe chat ca iti iei gag, e impotriva regulamentului" ca ma gandesc ca nu te doare mana, nu ? 

 

Editat de netedu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer sa zic, chiar esti penibil, daca eu zic "bag pula" sau zic ceva de la un sound nu este adresat nimanui, dar daca tu zici ca iti bagi in maica sa atunci e si normal sa ti dea gag.Cat despre ez-ul ala, si eu mai trec cu vederea si le zic sa nu mai scrie a doua oara. Deocamdata sunt 50/50 la reclamatie nu o sa dau nici pro nici contra, revin cu edit.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu am adresat injuratura nimanui frate nici macar asta, tudor nu stie pe cine am injurat :)) am zis-o efectiv liber

nu am precizat un nume gen " bag pla in x" ca altfel nici nu ma mai chinuiam sa fac reclamatia :)) atata timp cat eu am zis liber bag pl in ma-sa putea sa se refere la o adica la tot server asta inseamna ca nu s-o simtit nimeni ofensat, corect?

Editat de netedu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, netedu a spus:

nu am gasit poza cand dupa ce am facut gura, i-ai dat si lui gag :)) te rog frumos ba :)) macar nu minti si asuma-ti

si oricum in poze se foarte clar ce-o zis si soore asa ca daca totusi e adevarat ce spui, serveru nu merita jucat pentru ca nu se face asa ceva zici una si faci dupa alta :)) 

si ai zis ca ai filmare, posteaza-o pe youtube te rog sa o vad si eu :DDD + de asta stai linistit ca am ani de experienta in adminat, ca nu ai tu traiti .... si nici macar nu trebuia sa stii ca sunt nou tu ca moderator ai obligatia cand cineva zice "ez" pe chat sa-i spui in felu urmatoru: "nu mai scrie asta pe chat ca iti iei gag, e impotriva regulamentului" ca ma gandesc ca nu te doare mana, nu ? 

 

eu imi asum si am zis ce am avut de zis, nu conteaza varsta in primul rand, ci mentalitatea degeaba ai 20 de ani daca gandesti ca unul de 10, mi-am asumat la aia cu ez-ul, si am zis, normal era sa iti dau un avertisment, dar nu aveam de unde sa stiu ca tu esti nou, si mai e o chestie, imi zici, ba nu fi nesimtit si scoate gloantele infinite, adica ce imi impui tu mie sa scot gloantele infinite, pe care nuj daca pot sa le scot, dar mi se pare penibil rau

Editat de TudorCNT

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, netedu a spus:

pai nu am adresat injuratura nimanui frate nici macar asta, tudor nu stie pe cine am injurat :)) am zis-o efectiv liber

nu am precizat un nume gen " bag pla in x" ca altfel nici nu ma mai chinuiam sa fac reclamatia :)) 

dude, ai zis bag pula in masa, adica ala te-a omorat si tu i te-ai adresat lui

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta ca ti-am zis sa scoti gloantele infinite deviaza de la subiect, dar daca tot ai precizat, intr-adevar e mult mult prea op ca tu sa ai glonate infinite si sa dai spray cu m4 cu ai facut tu, ai tras vreo 3 incarcatoare in 5 secunde :))) serios ? 

 

 

nu fac double posting da spune`mi te rog numele persoanei la care m-am adresat daca tot.Daca nu stii, inseamna ca nu ai de unde sa stii cu exactitate ca eu m-am adresat strict jucatorului care m`o omorat ci doar ai tras o concluzie 

sa nu crezi ca nu`mi asum ca am zis asta, gresit chiar imi asum ca am zis , dar de unde stii in primul rand ca s-o simtit ofensat? ca doar nu l`ai intrebat tu cu gura ta ai spus "daca nu se simte ofensat nu se da"

Editat de netedu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, netedu a spus:

n`am mai intrat niciodata pe server si nu stiu regulile

N-ai citit regulamentul, gresesti, esti sanctionat.

 

T/C

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.