Sari la conținut

Propunere grade


Mafaka

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : Mafaka
2. Propun să: nu mai aibă admin/acces la ban toți copiii. In primul rând, ar fii indicat sa se mărească limita de varsta pentru helper deoarece 13 ani e o vârstă la care orice copil se oftica atunci când se crede bun si ia bătaie de la un "nab". In al doilea rând, ar trebui sa primeasca admin/helper etc doar in momentul in care are un anumit numar de ore in csgo/un anumit rank pe server/csgo deoarece daca el are 500 ore in total, si eu cu 3000 vin si il bat mă face codat și direct ban, și așa pierd ore bune de jucat în așteptarea unui răspuns la cererea de unban. Mi se pare aiurea să primesc ban de la un copil cu 200h in csgo si nova 3.

3. Motiv: Ar fii mult mai ok pentru comunitate, chiar dacă unii o sa se simtă, asta e adevarul. 
4. Ai resurse pentru a fi adăugată aceasta propunere?: Nu e nevoie de resurse.
5. Alte detalii: nu cred ca e nevoie.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia e ca s-a bagat varsta de 13 ani si 25 ore deoarece erau decat 4 grade pe sv si aveam nevoie de membri staff . 

Editat de RyDeR

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RyDeR

💸 Discord : RyDeR#5382 💸

spacer.png 𝐈'𝐦 𝐧𝐨𝐭 𝐢𝐦𝐦𝐚𝐭𝐮𝐫𝐞, 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐟𝐮𝐧 spacer.png

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

           Dior GIF by Pop Smoke      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact cum a spus si Olister, primul lucru care conteaza nu este neaparat varsta, pentru ca daca mentalitatea este cu cativa ani mai mare decat varsta persoanei, varsta nu mai are importanta asa mare. M-am saturat sincer de toti care se leaga de cei care sunt mai mici si sunt in STAFF. De exemplu, am vazut de multe ori cum cativa playeri se luau de Ryder ca are fking 13 ani, si are Owner, si ca nu stie nimic. Nu aveti niciun drept sa va bateti joc de el, omu' invata, invata din greseli, sfaturi sau chiar gaseste singur solutiile prin punerea creierului la contributie, pe care altii nu il pun, ca ei se cred mai smecheri, dar ghici ce, nu sunt. E greu sa faci o cerere de unban? Iti cade mana daca faci o cerere de unban? Nu, nu iti cade mana, crede-ma.

  • Love 1

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.