Sari la conținut

Propunere.


Olister

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : OlisterNOOB
2. Propun să:se faca vip u mai putin op. (adica sa nu mai fie gloantele infinite si speed-ul deoarece sunt mult prea op.)
3. Motiv:Toti fac rush, ne iau prin surprindere cu double jump si speed si dupa folosesc gloantele infinite care pana nu omoara nu se termina.
4. Ai resurse pentru a fi adăugată aceasta propunere?:-
5. Alte detalii:daca vipu e asa de op o sa iasa toata lumea noua de pe server si o sa isi faca o opinie proasta despre el.

  • Angrry 1

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pei da eu zic sa nu se scoată asta ar însemna că cei care au plătit pentru avantajul vip gloanțe double jup n-ar trebui sa se scoată dar s-ar socate cei care dețin vip ar trebui sa primească din bani înapoi și night nu cred că acceptă 

Eu zic sa închizi acest topic Vipi au plătit pentru avantaje pe alte servere sunt avantaje mai mari 

Night daca accepți chestia asta nu o sa mai ai atâția cumpărători și nu cred că vrei asta 

+Olister dasta e vip da și un avantaj față de playeri normali eu unu care am dat 15e am dat pt avantaje nu doar pentru sunete am dat petrny double jup și gloanțe infinite 

Eu unu miasi vrea bani înapoi că vip 

 

Și da sunt Simplistu asta e contul de pe telefon 

 

 

Acum 2 ore, Dau pe Cap Simplistu a spus:

Pei da eu zic sa nu se scoată asta ar însemna că cei care au plătit pentru avantajul vip gloanțe double jup n-ar trebui sa se scoată dar s-ar socate cei care dețin vip ar trebui sa primească din bani înapoi și night nu cred că acceptă 

Eu zic sa închizi acest topic Vipi au plătit pentru avantaje pe alte servere sunt avantaje mai mari 

Night daca accepți chestia asta nu o sa mai ai atâția cumpărători și nu cred că vrei asta 

+Olister dasta e vip da și un avantaj față de playeri normali eu unu care am dat 15e am dat pt avantaje nu doar pentru sunete am dat petrny double jup și gloanțe infinite 

Eu unu miasi vrea bani înapoi că vip 

Nu fi cancer olistere sunt alte servere cu vipul de 10e e indetic la la platinum la noi și are și tot shopu

După ce că ne-a dat Nerf la Speedy și dastea +că nu mai avem tot shopu free tu vrei sa ne ia double jump și gloanțele infinite 

Nui corect frate am platit sa avem glante infinite o lună și după gata

Frate nu-i corect 

Night daca accepți credea asta e clar frate 

 

 

La 01.12.2019 la 13:33, TudorCNT a spus:

pro, chiar este prea op

E op că tre sa ai un avantaj că vip că doar ai plătit nu l-ai primit gratis 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Dau pe Cap Simplistu a spus:

Pei da eu zic sa nu se scoată asta ar însemna că cei care au plătit pentru avantajul vip gloanțe double jup n-ar trebui sa se scoată dar s-ar socate cei care dețin vip ar trebui sa primească din bani înapoi și night nu cred că acceptă 

Eu zic sa închizi acest topic Vipi au plătit pentru avantaje pe alte servere sunt avantaje mai mari 

Night daca accepți chestia asta nu o sa mai ai atâția cumpărători și nu cred că vrei asta 

+Olister dasta e vip da și un avantaj față de playeri normali eu unu care am dat 15e am dat pt avantaje nu doar pentru sunete am dat petrny double jup și gloanțe infinite 

Eu unu miasi vrea bani înapoi că vip 

mai omule eu zic sa nu mai te revoltezi asa și sa te gândești și la alți playeri, chiar aș vrea să văd cum iti iei banii înapoi=))) 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da frt eu n-am nimic cu tine dar totuși gândește-te că data e gradul că să ai un avantaj față de playeri normali 

Știu e enervant când sunt in pozitia de player dar după ce mi-am luat vipu am văzut 

Și dacă o luam așa eu as zice la platinum sa se de-a Nerf + cred că ai văzut cu profita one de Speed și double jump dar nu înțeleg de ce sa sufere toți playeri vipi adică eu unu nu spamez lucrurile astea 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.