Sari la conținut

[Cerere Helper] ム「AraTzu」ム old.usp.ro


AraTzu

Postări Recomandate

1. Numele tau ( real ) : Radu Valentin
2. Numele tau ( din joc ) :
ム「AraTzu」ム old.usp.ro
3. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/Speckron/
4. SteamID: STEAM_1:1:36632608
5. Vârsta: 16
6. Cateva cuvinte despre tine: Îmi place foarte mult tot ce ține de gaming și doresc să fiu ceva renumit
7. Ai experienta in adminat?: Da, am fost pe mai multe servere renumite 1 - 2 ani
8. Poza cu orele de pe server:
https://prnt.sc/pyorws
9. Cat timp poti petrece pe server?: 10 ore +

10. De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?:  Consider că, merit să mă alătur staff-ului, sunt puțini în staff + sunt foarte activ pe server
11. Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da, am
12. Ai citit regulamentul ?: vreau helper
13. Alte detalii:Mă numesc Radu Valentin, am 16 ani sunt din Buzău, în timpul liber ori mă duc afara, ori fac sport, ori mă joc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, Olister a spus:

Sincer sa fiu, iti dau contra doar pentru ca te crezi foarte increzut si superior, in unele momente chiar si injuri (parerea mea)

Nu am înjurat și superior nu mă cred

 

Acum 8 ore, Shiba Inu a spus:

CONTRA te crezi prea superior si injura mai putin 

Nu ești în STAFF, nu poti da comentariu + sunt vorbe goale, nu sunt superior și nici nu înjur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, AraTzu a spus:

1.Orele minim sunt 25 , am vorbit cu Night si Rocky , daca n-ai nimic de obiectat inafara de ore , astept sa dai reply la Pro

 

Stii ca daca tu dai quote la fiecare post pe noi nu ne interesează și se numește "double-post" Și poti chiar să iei și warn pe forum

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, AraTzu a spus:

Nu ești în STAFF, nu poti da comentariu

Nu trebuie sa fii membru staff pentru a da pro/contra la o cerere helper.

 

Acum 7 ore, AraTzu a spus:

Nu am înjurat și superior nu mă cred

Te contrazic, chiar si eu te-am auzit cum te auto-superiorizezi fata de cei de pe server si injurandu-i. Noua nu ne trebuiesc persoane de genul asta in staff.

 

Cat despre opinia mea pentru cererea ta de helper, CONTRA deoarece nu ai citit regulamentul.

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 minutes ago, ✘RockY✘ said:

Nu trebuie sa fii membru staff pentru a da pro/contra la o cerere helper.

 

Te contrazic, chiar si eu te-am auzit cum te auto-superiorizezi fata de cei de pe server si injurandu-i. Noua nu ne trebuiesc persoane de genul asta in staff.

 

Cat despre opinia mea pentru cererea ta de helper, CONTRA deoarece nu ai citit regulamentul.

Sunt mici glume intre mine si cativa de pe server + de injurat a fost la o faza cu nows , cand am avut un bind , de atunci nu am mai injurat

+ regulamentul este citit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.