Sari la conținut

Reclamatie Robert


TheviperEM

Postări Recomandate

Nick: TheviperEM
Nick admin: Robert
Data și ora evenimentului:19 august 2019  ora 02:21.18
Harta: Office
Detalii:ne jucam si isi da noclip + activeaza ceva beacon . 
Dovezi: 


Alte precizări:+ antecedente limbaj vulgar , inactivitate, etc + martori pe sv .

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma eu nu stiu...sunt de acord cu robert.La 2 dimineata cand sunt 3 admini si un player de treaba sau cati erau inteleg ca faci caterinca, @dau si plec+[ si-a dat beacon cand erau multi pe sv...gen 10-11 la fiecare echipa.Din puncult meu de vedere nu vreau sa ma cert cu nimeni din nici un motiv !

(Si oricum snd a zis ca scoate noclip)

 

 

Edit:plus ca pe demo nu se vede nimic =)) sau cel putin la mine e buguit

Editat de Crocozaur #ROADTOSILVER
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi dau doar cu parerea.

In primu rand nici viper nu e cel mai sfant player din staff,ca si toti si el mai face greseli cum a fost azi gen robert i-a dat rename unui player gresit si, viper a inceput sa ,sara cu gura pe el ca i-ai dat rename gresit ca nu stii sa te ocupi,ca esti inactiv etc.

Nu vreau sa i i-au apararea lu @Robert. dar el face caterinca si viper nu o prea  intelege,dar @TheviperEM se crede cel mai bun player din staff si cel mai responsabil,ca el nu greseste si prostii de genu.[parerea mea].

Plus ca inainte cand avea Helper tot se credea cel mai bun de pe sv facea playerii noobi,ca is mortii cu jocu chestii de genu pe care le zice mereu.Despre @TheviperEM

vorbesc.

Viper nu prea intelege ce e aia o caterinca pe un sv anume.

 

  • Like 1

The birds fly because they have wings.

We live beacuse we can

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclamatie facuta anapoda, deoarece au fost toti de fata de acord. Robert nu injura decat daca e provocat. Inactivitate? Nu poti sa stai non stop pe cs pentru ca mai ai si viata. 

  • Love 1

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Aia nu e caterinca , caterinca e ce am facut azi pe discord cu snd si cu toti playeri de pe sv  !!

2. De ce vb daca nu stiti? de unde stiti ca erau toti de acord????????? De unde stiti ca erau de treaba playeri cum a zis croco ii citesti dupa nume?

3.Robert nu injura daca nu e provocat azi pe server a inceput sa ma injure pe motiv ca i-am zis ca a facut ceva gresit !!! 

4. Nu non stop dar nici o data pe saptamana sa stai 10 minute mai te iei in gura si cu staff-ul ...

5. Si nu am inteles dace e 2 dimineata nu se mai respecte regulamentu;?? E pana la 00:00 regulamentul sa stiu sa fac si eu CATERINCA d-asta ..

@dau si plec+[ Daca m-am certat cu tine in compe vi si plangi aici??? Cand am zis eu ca playeri sunt mortii ? sau noobi? bagi vrajelui d-astea de parca nu sunt 20 playeri pe sv sa vada ca minti .Daca ai probleme cu mine hai privat dar nu vi la o reclamatie unde am dovezi video sa-mi zici ca fac eu playei noobi serios acum ...

Repet nu stiti nu vb . Emika nu ai fost pe sv sa vezi cum injura baiatul tau si sa vezi ca comportament de cartier ...

Editat de TheviperEM
mi-am adus aminte ce deva

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai am ceva de zis....Eu doar cred ca comenzile cu becon ,noclip,respawn etc. Trebuie scoase,daca se trezeste cineva sa faca cerere ,e acceptat apoi face cerere de up iar si iar si mai plateste si ia owner si se pune sa profite de comenzi...gen sa isi bage noclip si sa faca troll,apoi daca e sa dea ban din nici un motiv doar asa ca vrea el...si nu doar @Robert. a folosit...mai sunt.Si daca e sa nu se scoata....fondatorii sa le dea acces doar celor in care au incredere si care au vechime pe server!(din ce am auzit de cineva plajerik si m-am si interesat,se poate sa fie un exemplu) P:S nu am nimic cu omul pentru ca nu il cunosc

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Robert. a spus:

Ai zis ca am gresit sau, citez, "habar n-ai comenzi si nu stii sa dai rename".

E vina mea ca sunt ocupat? Macar intru cand am timp, cum ti-am spus pe discord 9-10-11 respectiv 23-00.

Comportament de cartier am, dar cand ceilalti au respect pentru mine si sunt de treaba, in acelasi fel sunt si eu cu ei. Dar tu? Nu, scuza-ma, nu meriti. Da, te-am injurat pentru ca nici nu m-ai lasat sa termin, aveam de gand sa iti spun ce am spus si pe svr si pe discord ca am crezut ca player-ul avea altceva dupa jb., dar ai inceput repede cu chestiile specifice VIPER, din care reiese ca te crezi cel mai admin dintre toti. Plus ca deja aveam nervi de la munca, dar astea sunt detalii, daca taceai din gura sau vorbeai frumos, te asigur ca nu te mai injuram. Stiu ca erau de treaba pentru ca eu nu sunt cum crezi tu, nu fac totul dupa capul meu. Cand se poate se poate, cand nu, nu si gata. Dar daca tu te crezi zeul adminilor si tii sa rupi la rece, ti-o rup si eu. Daca respectivii 2 playeri nu radeau cand ma jucam alea 2-3 runde cu noclipu, si imi spuneau ca nu e ok, nu mai faceam nimic. Plus ca daca deranja, faceau reclamatie. Vezi vreuna inafara de a ta pe un demo de o saptamana, aproape 2? Eu zic sincer nu iti port pica si iti dau un sfat, baga o tigara si gandeste-te putin sa nu mai fii asa rigid. Atat am avut de spus, astept mai multe pareri pro/contra.

 

Vreau sinceritate din partea oricarui membru staff. Nu vreau pe prietenii sau altele, parerile omenesti si sincere. Multumesc.

Cine radea ??? nu mai baga frate de la tine ai niste ani ... \

Ce pareri nu vezic a au comentat 2 care nici nu au fost pe server nici azi la faza secundara si la cea principala?

Ma cred zeu ?? Esti ok? Nu intereseaza pe nimenic ca muncesti tu si eu am multe pe cap si nu ma plang dar intri pe sv si efectiv ma iei la pula ca ti-am zis ca ai gresit si iti dau si eu un sfat baga o tigara si gandeste-te ca am dreptate si ca minti in continuu ..

Nu stii tu ca au fost de acord sau ca radea lasa vrajala ca repet ai niste ani ..

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Robert. a spus:

Omule, daca nu vrei sa iti raspunda oamenii la reclamatie, cine vrei sa raspunda? Pentru ce ai mai pus-o? Mint? Unde is frate reclamatiile lor? Da, radeau, dar erai tu prea ocupat sa te frustrezi ca ma dau eu 3 min cu noclipu. Si iti spun ce fac pentru ca rupi la rece ca eu sunt inactiv. 

Si vezi ce faci cu "am zis ca ai gresit" ca astia erau pe svr si stiu ce mi-ai zis dupa aia. 

Inceteaza cu copilariile astea si asuma-ti, ai pus reclamatie, taci si asteapta raspunsuri, ai pus-o sa isi dea oamenii cu parerea. Sunt admini, au dreptul.

Prietene serverul are loguri daca maine se uita snd in log si vede ca am dreptate iti dai ban singur ? Minciuna are picioare scurte nu rezisti mult cu minciunile tale ca radeau ei  era 2 dimineata si tu imi zici mie ca radea nu mai incerca sa minti ca te sapi singur .

Editat de TheviperEM
gresala

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca injura nu reiese din demo.

Nu a folosit abuziv comanda. cel putin nu se vede in demo.

Reclamatie facuta degaba .

 

off.topic si nu prea

vorbinde de ce ai zis "ma iei la pula ca ti-am zis ca ai gresit"

@TheviperEM eu vad ca nu iti convine de nimeni

Vorbind de comenzi deampulea

Ieri ti-am  zis frumos"tu chiar ai dat gag pentru ca a pus ala o intrebare cu caps:))? " , si ai inceput sa imi zici ca stau degeaba pe server

ca doar ma joc, ca nu fac nimic

noroc cu tine ca ceilalti sunt degeaba

ca cine sunt eu sa iti zic tie la gradul tau

ca merit helper pentru ca ti-am  zis tie ceva.

si cel mai frumos "sa citesc regulamentul ", cand tu  nu stii unde se afla. 

Trebuia sa iti fac si tie reclamatie  ?

 

Off topic doar pentru ca tu te crezi  sfant, si era chiar pe aceeasi alee.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.