Sari la conținut

Propunere


TwiX

Postări Recomandate

Un bot care sa inregistreze video toata activitatea de pe server 24/7.  Sa se rezolve problemele intre admini , pentru a vedea cine este vinovat. In cazul in care un admin baneaza un jucator pentru limbaj neadecvat sa aiba dovada in inregistrarea serverului (adminul trebuie sa stie ora si data cand a dat banul) , pentru ca jucatorul poate folosi microfonul si injura pe el , iar adminul poate sa nu aiba Nvidia GeForce Experience( sau alt program) de exemplu pentru inregistrat. Nu stiu daca este posibil asta , dar ar fi o idee forta.

Stiu ca era un plugin cu numele SourceTV, nu mai tin minte exact numele

  • Like 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, TwiX a spus:

Un bot care sa inregistreze video toata activitatea de pe server 24/7.  Sa se rezolve problemele intre admini , pentru a vedea cine este vinovat. In cazul in care un admin baneaza un jucator pentru limbaj neadecvat sa aiba dovada in inregistrarea serverului (adminul trebuie sa stie ora si data cand a dat banul) , pentru ca jucatorul poate folosi microfonul si injura pe el , iar adminul poate sa nu aiba Nvidia GeForce Experience( sau alt program) de exemplu pentru inregistrat. Nu stiu daca este posibil asta , dar ar fi o idee forta.

Stiu ca era un plugin cu numele SourceTV, nu mai tin minte exact numele

A fost inainte , dar cred ca a fost scos de cand a fost refacut serverul , eu sunt PRO sa il adaugam inapoi

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.