Sari la conținut

Propunere icon pentru grade


TwiX

Postări Recomandate

Am vazut ca sub fiecare membru al staff-ului si nu numai, scrie doar Membru, Administrator etc. Propun sub numele fiecaruia sa fie o imagine cu gradu  iar dupa mine acesta este un exemplu foarte bun

stoDffJ.png

Si mai propun ca Administratorii sa devina Fondatori si Superviserii sa devina Administratori

  • Like 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, mai aduci multe propuneri inutile @TwiX? Acest forum nu are nevoie de acele imagini acelea erau pentru phpBB nu IPS. De ce să facem toate câcaturile de pe phpBB din 2015 acum în 2019 când aici forumul ar trebui să fie simplist fără prea multe culori curcubeu și imagini.

Editat de Marian C.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 05.08.2019 la 1:14, Marian C. a spus:

Contra, mai aduci multe propuneri inutile @TwiX? Acest forum nu are nevoie de acele imagini acelea erau pentru phpBB nu IPS. De ce să facem toate câcaturile de pe phpBB din 2015 acum în 2019 când aici forumul ar trebui să fie simplist fără prea multe culori curcubeu și imagini.

Usor sa nu-l iei la bataie .. 

 

____________________________________________________________________ [ Opinie proprie ] ___________________________________________________

 

 

 

 

Eu sunt Contra acestei propuneri, de ce?! pentru ca daca ar fii adaugata acea "imagine" ca si rank bar la Informatiile profilului, ar arata astfel: 

 

                                                                        Inainte:                                                                                             Dupa [ cu aproximatie ]

 

                                                     VurcTMW.png?1       ------------------------------------>    PUFx3ES.png

 

Adica, explicat in text, "imaginea" rank-bar-ului va fi adaugata sub rank-ul membrului respectiv si va arata dezgustator ( scuzati expresia ).

Exista insa o modalitate de a scoate rank-ul membrilor din post, dar asta ar necesita editarea temei ce poate duce la anumite erori.*

 

 

La 04.08.2019 la 23:31, TwiX a spus:

Si mai propun ca Administratorii sa devina Fondatori si Superviserii sa devina Administratori

Si in legatura cu asta, tot Contra, pentru ca Administrator reprezinta ordinea si conducerea unui "staff" ( echipa ) a unei institutii / site / orice din categoriile bussines, altfel Fondator* nu ar fii prea ok* zic eu, si cred ca si altii, fondatorul este doar cel ce fondeaza ceva, Administratorul ramane ca fiind coordonator general.

 

Editat de Guard-
  • Haha 1

 TeamSpeak3 : TS.USP.RO

  Site @ www.usp.ro 

 

 

 I D   /   x d a - g u a r d   [ steam ]

_________________________________

-   C    L    O    S    E   -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro pentru imaginea cu grad-ul deoarece a fost inainte si mie unul chiar imi placea. Dadea alt aspect si nu vad de ce nu ar merge sa fie readaugat.

Contra pentru partea cu Fondatorii.

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respins deocamdata, poate cand vor revenii la moda sau cum spune mai sus.

8 hours ago, who said:

pro , daca le face cineva cu gust, simple si frumoase ( nu ca exemplul ala ) o sa iasa ceva bomba 

 

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.