Sari la conținut

Unban zulixGG


zulixez)

Postări Recomandate

1. Profil jucătorhttps://bans.ro/go/jucator.php?id=48159

2. Link detalii banhttps://bans.ro/go/admin/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:506350270

3. Descrie situația:  Toata chestia asta a inceput doar ca am luat vac pe contul cu grad ( contul fiind banat din cauza numarului de telefon pe care il inregistrasem pe un alt cont cu vac, si primesc acel ban pe contul respectiv dupa un an si cateva lui ) , mi-am facut un alt cont doar sa ma joc CS ca imi place jocul, intru pe server sa joc ca imi place serverul oarecum, cunosc si jucatorii serverului, stau sa ma joc si vine un jucator al serverului sa-mi spuna ca am codul bagat, m-a anunta pe u@, adminii stau pe mine ( @AZR G0D ) nu dau semne de niciun cod sau ceva sa ma ajute in joc, @Den✘ a inceput toata harababura ca as baga codul intr una si ma anunta mereu, @Pymbor intra pe server, sta spec pe mine nu vede nimic suspect si dupa cateva mape cred ca @Den✘ ii spune lui @Pymbor sa ma baneze doar pentru simplu fapt ca ma jucam cu noul cont pe serverul asta.

4. Dovezi: Eu nu am nimic dar as vrea sa vad si eu demo-urile unde as "avea codul pus"    

 

 

Imi cer scuze daca am greseli gramaticale sau dezacorduri doar ca sunt suparat cum poate lumea sa-si schimbe opinia despre acelasi jucator doar pentru simplu fapt ca are alt cont si main-ul este banat dintr-o stupizenie de-a mea.

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban pana apare demo, daca este. =))

Edit: tin sa anunt ca nu e singurul player care a luat ban asa aiurea.. mai am exemple de playeri vechi, care aveau multe ore si au ban pe sv. Nu a fost VAC pentru ca a bagat cod, a fost VAC din cauza numarului de telefon. As propune sa revii la regulament pentru ca daca cineva are VAC, nu are sens sa ii dai ban daca pe al 2lea cont nu baga nimic. Parerea mea. Eventual ar merge si un reset la lista de bans. 

Editat de ✪ 2K
Am avut chestii de adaugat

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO UNBAN

-Denks spunea tot timpul in chat si pe chat-admin ca Zulix are coduri etc. , sau spama cu numele lui;

-A fost iertat de multe ori sa nu isi ia kick din cauza spamurilor;

-Pe langa asta banul acela a fost direct nici macar nu sa uitat pe Zulix la ascultat doar pe denks cum plangea

BAN DEGEABA

Editat de CORTEX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO UNBAN

1. Omul asta trebuia sa fie manager daca ne luam dupa voturile oamenilor. E vechi pe server si a fost unul dintre cei mai activi admini.

2. A explicat de ce are VAC pe acest cont. Valve s-a gandit ca isi repara jocul daca da ban dupa numarul de telefon. Omul avand contul asta de mai bine de un an fara sa mai fi facut nimic a primit ban( nu e singurul, mai am exemple in lista de prieteni de pe steam care au patit acelasi lucru in exact aceeasi zi). Pe contul asta sa bagi numaru' lu' maica-ta. =)))

3. Lui Denis ar trebui sa i se dea "perma silence" numai pentru cat plange. E obositor si nu-l inghite lumea, dar nu vrea sa inteleaga.

 

Totusi, trebuie sa apara demo. Daca exista faze concrete cum ca el ar fi folosit ceva pe server in demo imi schimb complet parerea.

 

-pwp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zulix stiu ca e admin super vechi m-am mirat si eu cand am vazut ca are vac si m-am mirat si mai tare cand mi-a scris mesaje copilaresti de tip 'ai stricat sv', 'ai facut sv de cacat' mesaje la care il zburam din lista de prieteni daca le primeam de la un jucator oarecare

 

 

asteptati degeaba demo totusi pt ca conform regulamentului daca ai vac si intri cu alt cont poti primi ban fara dovada dar fiind un admin vechi si avand o explicatie pt vacul de pe cont il pot scoate

mai astept pareri de la alti admini

  • Like 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO UNBAN:

Frate hai sa fim sinceri daca nu face nimeni reclamatie normal ca avem admini pe sv care nu se pricep (nu dau nume) insa e un ban acordat foarte prost si nu inteleg de cand admini asculta de ce zic jucatorii adica din ce pare ca tu zici cineva nu stiu exact cine insa nu vreau sa ma bag a dat ban pt ca @Den✘l a rugat adk wtf is this??? Si acum sa fiu sincer nu cred ca ti a dat @Pymborpt ca pymbor stie ce e cu cs-ul si stie ce inseamna sa ai grad (poate ma insel dar nu cred ca ma insel) daca nu apare demo si aflu care admin a dat ban o sa fac reclamatie, daca a dat pymbor ban nu am decat sa i respect decizia insa daca el a dat ban vreau doar sa l anunt ca zulix e legit si nu vad de ce a luat ban in schimb repet daca a dat vreun admin ban si nu apare demo o sa fac reclamatie pt ca nu e normal ce se intampla.

 

EDIT: Acum am vaz detaliile si mda pymbor ti a dat deci nu ma bag desi tot sunt PRO UNBAN.

-Keaw

Editat de OwO ORO

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

How do VAC bans relate to my phone number?

VAC bans are applied to all accounts sharing a phone number at the time of the infraction. For this (and many other) reasons we do not recommend sharing your phone number or using another user's phone number on your account. Accounts sharing the phone number that do not own the game the VAC ban is for will still receive a VAC ban and will not be able to purchase the game moving forward.

 

"VAC bans are applied to all accounts sharing a phone number at the time of the infraction" Deci nu ai primit ban pentru  VAC-ul de acum 2 ani, ai primit pentru ce ai fost prins   acum 12 zile pe contul asta  https://steamcommunity.com/profiles/76561198316225139  apoi a intrat si pe https://steamcommunity.com/id/zulixez .

 

Pro contra nu mai au   rost din moment ce @snd ti-a dat unban

Sa fie invatatura de minte poate nu mai jucati cu coduri 🙂

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.