Sari la conținut

Propunere


Cenzuratu

Postări Recomandate

  • Nume: Cenzuratu
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră?: Adaugarea unei categorii de meciuri de csgo intre clanurile comunitatii
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?: Sunt sigur ca pe forum exista jucatori de CS:GO care cauta echipa, ei bine prin acest proiect ei pot sa intre intr-un clan al comunitatii de CS:GO si sa joace contra celorlalte clanuri, de adus clanuri ma voi ocupa chiar eu, la fel si de organziarea meciurilor, acestea jucandu-se pe popflash
  • Like 2

"Daca nu poti invinge, asigura-te ca nu vei pierde" 
"Nu am făcut niciodată o greşeală înainte să o fac prima dată" 
"Calitatea este inutilă fără rezultate. Rezultatele fără calitate sunt plictisitoare" 
"Dacă aş fi vrut să înţelegeţi aş fi explicat mult mai bine" 
"Nu lătra dacă nu ești pregătit să muști"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, KENNY. a spus:

Salut!
Te astept pe server-ul de team speak 3 sa discutam mai detaliat.

Cand termin orele astazi, te caut..undeva pe la 14:40.

"Daca nu poti invinge, asigura-te ca nu vei pierde" 
"Nu am făcut niciodată o greşeală înainte să o fac prima dată" 
"Calitatea este inutilă fără rezultate. Rezultatele fără calitate sunt plictisitoare" 
"Dacă aş fi vrut să înţelegeţi aş fi explicat mult mai bine" 
"Nu lătra dacă nu ești pregătit să muști"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu o sa fie de succes pentru ca ei deja joaca pe popflash/faceit/esea/cevo pentru practica, antrenamente si prostii dinastea, poate sa foloseasca doar teamspeak-ul in rest nimic

de ce ar venii sa joace la tine cat timp ei pot sa joaca in turnee pe faceit unde castiga faceit points si pot folosi shop-ul ca sa scoata skin-uri sau ce mai au ei

o sa te agiti degeaba sa aduci clanuri, momentan nu se merita si pe viitor (probabil undeva de luna viitoare) o sa facem noi un turneu de csgo, 5v5 si inca ma gandesc daca ar vrea cineva 1v1, 2v2, premii puncte faceit

daca mai alta continuare la aceasta propunere, imi dai un pm sau postezi la staff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Vizitator a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.