Sari la conținut

Portofoliu - *VALY*


*VALY*

Postări Recomandate

Acum 3 ore, *VALY* a spus:

p405ZrW.jpg  X  LeblnSP.jpg

 

La al doilea mergea un alt font dar e bun si asta, RULS.RO daca era mai pe mijloc si mai mic era perfect. La primul putin mai jos daca lasai textu' si puneai sus RULS.RO era mult mai frumos oricum si asa sunt reusite amandoua.

 

Acum 3 ore, *VALY* a spus:

 6DZRAz1.jpg  X 8cEQ4Jb.jpg  X Ru3jGaw.jpg

Imi place blurul dar e cam inchis, nu crezi? Si pentru inceput incearca sa iti faci doar blurul  nu mai  pune gradient map sau photo filter sau mai stiu eu ce. Nu ma dau expert sau ceva iti zic ceva ce mi s-a spus si mie la randul meu.

+ niste link-uri cu fonturi https://www.dafont.com/new.php / https://ro.pinterest.com/search/pins/?q=font&rs=rs&eq=&etslf=2489&term_meta[]=font|recentsearch|0 (poti sa-ti iei si stock-uri de aici)

  • Like 1

76561198367254953.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Sunt destul de dragute. Mai ai de lucrat pe partea de text si contrast intre culoarea textului si a pozei ( sper ca nu vorbesc prosti =)) ).
KW!

  • Like 1

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa renunti o perioada la text si axeaza-te pe formarea pozei. Nu-nteleg de ce imaginile sunt neclare o.O. 
Oricum, ai o evolutie buna.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 09.05.2019 la 10:55, VLD a spus:

Incearca sa renunti o perioada la text si axeaza-te pe formarea pozei. Nu-nteleg de ce imaginile sunt neclare o.O. 
Oricum, ai o evolutie buna.

Blur-ul mi se pare ca-i prea deschis, incearca sa cauti alt tutorial de blur

Text-ul e slabut, se vede ca esti la inceput, dar cu timpul o sa inveti

KW

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase lucrari pentru inceput, kw

  • Like 1

"Daca nu poti invinge, asigura-te ca nu vei pierde" 
"Nu am făcut niciodată o greşeală înainte să o fac prima dată" 
"Calitatea este inutilă fără rezultate. Rezultatele fără calitate sunt plictisitoare" 
"Dacă aş fi vrut să înţelegeţi aş fi explicat mult mai bine" 
"Nu lătra dacă nu ești pregătit să muști"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.