Sari la conținut

RPG sau CSGO?


kenveloo-

Postări Recomandate

Salut. 

In ultimul timp m-am gandit alaturi de colegul meu @KENNY.  sa deschidem un nou server si suntem nelamuriti in privinta jocului. 

  • SAMP sau CSGO? 

Deoarece majoritatea jucati ambele jocuri m-am gandit sa creez un sondaj timp de cateva zile in care voi sa decideti care credeti ca va fi cel mai bine jucat. Doresc ca fiecare dintre voi care votati sa lasati si un mic reply cu motivul pentru care ati votat acest tip de joc.

 

b_350_20_121217_121217_E76336_E76336.png

Pentru orice problemă în legătură cu forumul / servere mă poţi contacta pe STEAM sau pe TeamSpeak unde mă găseşti online 24/24.

fb.pngyt.pngins.pnggt.pngsteam.png

type-460x42_cborder-AB4826_ctop-121217_c

76561198343413989.pngAddFriend.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RPG-ul daca nu ai un mod stabil bine configurat si fara bug-uri in cateva saptamani / luni fara o promovare facuta pe YT ajungi la 10-15 jucatori pe zi. Cat despre CS:GO,acum ca toti au cate 2-3 servere de in comunitate nu sunt si multi jucatori care sa se joace avand in vedere numarul codatilor care vor intra pe el.

50/50 pentru ambele,poate spre RPG este o inclinatie mai mare avand in vedere numarul mare de jucatori si de reclamele facute de voi si respectivii admini zic ca se merita.

Editat de Piciul-
  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

SA:MP-ul e mai fun to play fata de CS:GO, in care daca dai de niste coechipieri redusi te enervezi rau

"Daca nu poti invinge, asigura-te ca nu vei pierde" 
"Nu am făcut niciodată o greşeală înainte să o fac prima dată" 
"Calitatea este inutilă fără rezultate. Rezultatele fără calitate sunt plictisitoare" 
"Dacă aş fi vrut să înţelegeţi aş fi explicat mult mai bine" 
"Nu lătra dacă nu ești pregătit să muști"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Wappy a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.