Sari la conținut

Propunere legendă culori și numele acestora


weakness

Postări Recomandate

Nume: weakness

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră?: Să se schimbe culorile de la legendă și numele de la grade dacă tot ati vrut să fie în română mai bine le puneti pe toate în aceeași limbă nu jumătate cu plural la câteva și fără la altele, o poză demo cum ar arăta tema cu acele culori: http://prntscr.com/kyjxqd

Fondator - #bd453a Administrator - #d25454 Super Moderator - #d0891f Moderator - #5ab361 Grafician - #d26137 Deținător server - #5297da Premium - #d2b622 Girl - #de73be Utilizator - #818181

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea?: Aspect mai plăcut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După părerea mea nici nu are ce căuta legenda pe versiunea curentă a platformei deoarece e demodată și fără rost,poți adăuga meniul de staff cu fiecare categorie în parte și îi vezi pe toți în ordine alfabetică și graduală.

 

Editat de Piciul-
  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 hours ago, Piciul- said:

După părerea mea nici nu are ce căuta legenda pe versiunea curentă a platformei deoarece e demodată și fără rost,poți adăuga meniul de staff cu fiecare categorie în parte și îi vezi pe toți în ordine alfabetică și graduală.

 

Idem, dar daca tot este legenda, zic ca ar merge o culoare mai inchisa la fondatori si la admin. mai dechisa putin.. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 9/25/2018 at 6:06 PM, Piciul- said:

După părerea mea nici nu are ce căuta legenda pe versiunea curentă a platformei deoarece e demodată și fără rost,poți adăuga meniul de staff cu fiecare categorie în parte și îi vezi pe toți în ordine alfabetică și graduală.

 

Idem ! Dar eu as zice totusi sa ne axam pe propuneri care sa aducă membrii pe comunitate si un plus serverelor pe care le detinem ca forumu e frumos,nu e bine nici curcubeu sa fie ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 9/26/2018 at 1:04 AM, SpeedyMaster said:

Idem, dar daca tot este legenda, zic ca ar merge o culoare mai inchisa la fondatori si la admin. mai dechisa putin.. 

 

Motive mai sus!!

ezgif.com-add-text.gif.35674b9a2aa493f0905f4f199a8eb999.gif.00f9af74da553d27b60f10c377fa150e.gif.7b6b40024f4b607391a2533e0925016e.gif76561198806431384.png

Daca vrei sa te respect, respecta-ma si tu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.