Sari la conținut

Cerere helper


Cristian12435

Postări Recomandate

Nume: Cristian
Vârsta: 13
Nick: Cristian
Profil jucător: https://steamcommunity.com/profiles/76561198874813326/
Ore jucate pe server: sincer am 10 ore dar am vazut ca aveti nevoie de helperi si vr sa ajut promit ca osa stau pe sv mult am mai avut helper si pe alte servere
Ai intrat în grupul de steam al serverului? DA.

Ai invitat prietenii în grupul de steam al serverului? [nu pentru ca e cont nou de steam si nu prea am prieteni+am stat foarte mult si nu am reusit sa vad cum se da invite in grup

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: Nu am facebook.Nu folosesc

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: Da
Ai citit regulamentul?: [da/nu] Da l-am citit in integime si il voi respecta.

Vreau sa mai spun ca stiu ca nu am sanse sa  obtin aceasta functie deoarece nu am respectat 2 cerinte si o problema mare este ca nu prea am ore pe sv.Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA

1. Nu ai citit regulamentul.

2. Iti este specificat in modelul de cerere ca nu trebuie sa pui link de la profilul de steam, ci de la profilul pe care il gasesti pe panel. Mai sunt unele lucruri care nu au fost respectate si sunt in model, cum ar fi dovezile cu like-ul pe pagina si numarul de ore (pe care nici nu il gasesc...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contra

  • varsta
  • regulament necitit
  • ore

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 hours ago, Cristian12435 said:

Grenn ai mare dreptate .

Wazzy nici macar nu ai scris tu ai copiat de la grenn mesajul e lipsa de bun simt.

 

Off:ai probleme?Nu mai fa off topic degeaba

On:Regulament necitit contra

9Fuz0ye.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.