Sari la conținut

Cerere helper Bear


badBear

Postări Recomandate

Nume: Alexandru
Vârsta: 22
Nick: bearCD
Profil jucător: badBear -nu merge link
Ore jucate pe server: nu merge link - 100+pe badBear
Ai intrat în grupul de steam al serverului?: da

Ai invitat prietenii în grupul de steam al serverului? da

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: da

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: da 
Ai citit regulamentul?: poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pot spune multe lucruri rele despre bear, dar omul si-a asumat mereu ceea ce a facut, nu s-a ascuns de ceilalti sau alte cacaturi, iar pentru asta merita acolo putin respect.

In regulament mai scrie un lucru, dar deoarece am incredere in om sunt nevoit sa ignor si sa dau PRO. Pana la urma... e al nostru. ❤️

 

-pwp

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra

-El mi-a demonstrat de prea multe ori ca nu e destul de matur pentru admin.

- vac pe cont (nu vreau sa stau spec pe el cand intra pe server)

- comportament pe server in ultimul hal, dar cu admin nu se poate da mute , daca nu ar fi avut admin era banat din nou pt. limbaj ( cum a si fost odata )

-regulament - NOU! daca ai luat VAC pe un cont cu care jucai pe server si schimbi contul, adminii te pot bana si pe noul cont fara a fi nevoie de verificare sau dovada!

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Wazy said:

Contra.

 

10 hours ago, Robert. said:

Contra. Nu intru in detalii.

 

19 hours ago, Sneaky_mode said:

Contra

-El mi-a demonstrat de prea multe ori ca nu e destul de matur pentru admin.

- vac pe cont (nu vreau sa stau spec pe el cand intra pe server)

- comportament pe server in ultimul hal, dar cu admin nu se poate da mute , daca nu ar fi avut admin era banat din nou pt. limbaj ( cum a si fost odata )

-regulament - NOU! daca ai luat VAC pe un cont cu care jucai pe server si schimbi contul, adminii te pot bana si pe noul cont fara a fi nevoie de verificare sau dovada!

 

 

 

 

@sound De aici poti sa iti dai seama care admini sunt capabili si care merita gradul ai 47 de admini din care doar 10 sunt activi pe forum si pe sv .Si te intrebi de ce moare sv ? De fiecare data cand joc pe sv doar un admin nesquick se ocupa si ii pasa de server tu faci topic unde cauti owner in loc sa te ocupi personal sa vezi unde e problema , @Greeny~ Din moment ce intri 5 runde pe zi .Te iei de @divines pentru ca a dat un ban gresit nu cred ca esti in stare sa comentezi si sa spui daca e bine ce'a facut sau nu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, DauTare02 a spus:

 

 

@sound De aici poti sa iti dai seama care admini sunt capabili si care merita gradul ai 47 de admini din care doar 10 sunt activi pe forum si pe sv .Si te intrebi de ce moare sv ? De fiecare data cand joc pe sv doar un admin nesquick se ocupa si ii pasa de server tu faci topic unde cauti owner in loc sa te ocupi personal sa vezi unde e problema , @Greeny~ Din moment ce intri 5 runde pe zi .Te iei de @divines pentru ca a dat un ban gresit nu cred ca esti in stare sa comentezi si sa spui daca e bine ce'a facut sau nu .

Asa e de cand imi luasem eu owner, iar majoritatea imi dau cu hate pentru ca "i-am luat putin mai tare", il inteleg pe sound ca sunt membrii ai staffului suparati pe mine pentru ca sunt "imatur" dar macar eu intram de 3-4 ori pe zi cate o ora, 10 minute ceva, cand erau cheateri pe server primeam notificare "Bear vezi ca e unu cu cod pe server". In aceasta comunitate toti vor sa-si exercite puterea de a vota si dreptul la opinie dar nu multi contribuie activ, desi exista bisericute si ce e cel mai fain eu mi am pus majoritatea bisericutelor in cap pentru ca le am zis pe fata mereu ce m-a durut si le-am zis mereu unde au gresit. Am facut si eu greseli si fata de membri ai staffului si uneori am exagerat, dar unde a fost vina mea in total mi-am asumat mereu responsabilitatea pentru ceea ce am facut. Te rog daca esti membru al staffului ca eu nu te cunosc sa lasi si tu un PRO/Contra dupa cum crezi. mersi mult 😄 @DauTare02

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@DauTare02 Vreau sa stiu si eu de unde apareti toti astia de va bagati aiurea in seama si toti spuneti acelasi lucru pe care l-a spus si @divines cand a fost deranjat pentru ca nu i-am dat acel sfat in privat si l-am dat pe forum. Am dreptul sa scriu unde vreau si ce vreau pe aceasta bucata de forum. Spuneti toti de alea 5 runde, cand nici pe alea nu le joc, nu am mai intrat pe cs de o saptamana, dar voi inca ma vedeti on(sau ala e singurul vostru lucru pe care il aveti de spus la adresa mea). OMEGALUL 

 

Te rog eu mergi cu Domnu' si lasa-ma in pace ca nici nu mai inteleg ce tot vreti prin aceste mesaje in care-mi dati tag, toti avand cont nou facut special pentru un mesaj de asta fara sens. 

 

Pare rau ca ma bag peste cerere cu un raspuns, dar sa mor eu de inteleg ce vor astia de la viata mea. xD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

56 minutes ago, Greeny~ said:

@DauTare02 Vreau sa stiu si eu de unde apareti toti astia de va bagati aiurea in seama si toti spuneti acelasi lucru pe care l-a spus si @divines cand a fost deranjat pentru ca nu i-am dat acel sfat in privat si l-am dat pe forum. Am dreptul sa scriu unde vreau si ce vreau pe aceasta bucata de forum. Spuneti toti de alea 5 runde, cand nici pe alea nu le joc, nu am mai intrat pe cs de o saptamana, dar voi inca ma vedeti on(sau ala e singurul vostru lucru pe care il aveti de spus la adresa mea). OMEGALUL 

 

Te rog eu mergi cu Domnu' si lasa-ma in pace ca nici nu mai inteleg ce tot vreti prin aceste mesaje in care-mi dati tag, toti avand cont nou facut special pentru un mesaj de asta fara sens. 

 

Pare rau ca ma bag peste cerere cu un raspuns, dar sa mor eu de inteleg ce vor astia de la viata mea. xD

Te intreb frumos daca esti redus ? .Coaie esti singurul care se baga in seama tocmai ce ai spus ca nu ai mai intrat pe cs de o sapt. nu ti'am spus nimic de rau dar din cat vad nu esti activ pe forum dar ai gura mare pe forum si duci lipsa de atentie .Calmeaza'te odata @badBear Daca nu ai fi asa "imatur" sa zic asa te'ai descurca ca admin si chiar ai fi un admin ok dar tu ai o mentalitate redusa sa zic asa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, DauTare02 a spus:

Te intreb frumos daca esti redus ? .Coaie esti singurul care se baga in seama tocmai ce ai spus ca nu ai mai intrat pe cs de o sapt. nu ti'am spus nimic de rau dar din cat vad nu esti activ pe forum dar ai gura mare pe forum si duci lipsa de atentie .Calmeaza'te odata @badBear Daca nu ai fi asa "imatur" sa zic asa te'ai descurca ca admin si chiar ai fi un admin ok dar tu ai o mentalitate redusa sa zic asa .

@sound deci mai tii topicul deschis, adica mai vreau sa vad d'astea cu redus mintal si etc, ca sa iti demonstreze faptul ca sunt si provocat sa ma iau de unii dupa ce explic ceva frumos 😄

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Stf a blocat acest topic

Din partea mea pro, din cate am vazut daca este injurat prefera sa ii injure si el decat sa le dea mute/ban pt insulte  si functioneaza deoarece se linistesc.

Este o metoda mai dura, dar pana la urma nu se duce aiurea sa ii injure doar ca asa simte el, altfel ma bagam eu.

@sound am inchis topicul deoarece se certau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a deblocat acest topic

Nu sunt vre.un staff si nu inteleg care e faza cu bear dar de cand am jucat prima data cu el fara sa stiu nimic despre el am crezut ca joaca cu coduri si nu ii spuneam nimic pana nu am vazut ca are un game ban, si acm am aflat si de asta... in afara de faptul ca pare sus. e rude cu playerii de pe server fara ca acei playeri sa ii spuna lui ceva sau sa il bage macar in seama
ex. http://prntscr.com/nhab00

+ dupa ce am vorbit cu el ii dadusem mute pentru ca imi jignea mama si am spus mai bine sa nu ii spun nimic ca nu vreau sa imi stric "viitorul" in aceasta comunitate si dupa ce mapa a ajuns la final (la 3-0 sau ceva a inceput si la 16-14 s.a terminat) el tot cotinua cu glume gen ".ban kingsta Ma.saAreParPeSpate"... nu stiu sigur daca are 22 de ani dar se comporta copilaresc si nu mi.asi dorii sa existe asa un membru staff pe server sincer 😕

doar parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, DieKingsta a spus:

Nu sunt vre.un staff si nu inteleg care e faza cu bear dar de cand am jucat prima data cu el fara sa stiu nimic despre el am crezut ca joaca cu coduri si nu ii spuneam nimic pana nu am vazut ca are un game ban, si acm am aflat si de asta... in afara de faptul ca pare sus. e rude cu playerii de pe server fara ca acei playeri sa ii spuna lui ceva sau sa il bage macar in seama
ex. http://prntscr.com/nhab00

+ dupa ce am vorbit cu el ii dadusem mute pentru ca imi jignea mama si am spus mai bine sa nu ii spun nimic ca nu vreau sa imi stric "viitorul" in aceasta comunitate si dupa ce mapa a ajuns la final (la 3-0 sau ceva a inceput si la 16-14 s.a terminat) el tot cotinua cu glume gen ".ban kingsta Ma.saAreParPeSpate"... nu stiu sigur daca are 22 de ani dar se comporta copilaresc si nu mi.asi dorii sa existe asa un membru staff pe server sincer 😕

doar parerea mea

de cand am intrat pe server m-ai spammat cu Owner codat, ai vac, slabule, esti prost te bat legitii si ti-am spus sa te abtii dar ai continuat sa ma spammezi - harassment - Nu mi se pare respectuos sa imi faci faze d'astea cand eu nu te am bagat in seama pana acum si tu cauti sa intri in vorba cu mine sa ma enervezi aiurea

 

Edit: Ce cauti aici daca n-ai grad sau nu esti membru staff

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, badBear said:

de cand am intrat pe server m-ai spammat cu Owner codat, ai vac, slabule, esti prost te bat legitii si ti-am spus sa te abtii dar ai continuat sa ma spammezi - harassment - Nu mi se pare respectuos sa imi faci faze d'astea cand eu nu te am bagat in seama pana acum si tu cauti sa intri in vorba cu mine sa ma enervezi aiurea

eu ti.am spus doar ca ai 22 de ani, ai avut ban pt limbaj pe server si ai si game ban pe cont, nu te.am facut slab sau ce ai mai spus tu acolo. Ti.am spus, nu vreau sa imi stric reputatia deja de la inceput pentru un codat pe cs free...
nu vreau sa am de aface nimic cu tine sincer, nu esti genul de om cu care mi.ar face placere sa vorbesc

Editat de DieKingsta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, DieKingsta a spus:

eu ti.am spus doar ca ai 22 de ani, ai avut ban pt limbaj pe server si ai si game ban pe cont, nu te.am facut slab sau ce ai mai spus tu acolo. Ti.am spus, nu vreau sa imi stric reputatia deja de la inceput pentru un codat pe cs free...

siguuuuuuuur esti o usita de biserica dragul meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, badBear said:

siguuuuuuuur esti o usita de biserica dragul meu

 Nu sunt "usita de biserica" dar nu vreau sa ma cert cu tine cand vad ce om esti..
+ ca una e sa te fac codat si una e sa te iei de mama mea, asa puteam si eu sa te injur de familie si aveam aman2 de "suferit"

 

Editat de DieKingsta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu esti admin si iti sare lumea in cap, daca o sa primesti, ce se intampla ? O sa scoatem comanda de mute, o sa scoatem gagul ? Toata lumea o sa se injure reciproc ? Pentru ca daca tu primesti admin si ai un limbaj colorat ceilalti playeri nu au nici o motivatie sa mai fie civilizati.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, divines a spus:

Nici nu esti admin si iti sare lumea in cap, daca o sa primesti, ce se intampla ? O sa scoatem comanda de mute, o sa scoatem gagul ? Toata lumea o sa se injure reciproc ? Pentru ca daca tu primesti admin si ai un limbaj colorat ceilalti playeri nu au nici o motivatie sa mai fie civilizati.

cand eram eu admin nu se injurau astia ca spartii pe server cum e acum. Cate 5 admini on aia isi baga isi scot nimeni nu face nimic :D, se comenteaza aiurea la admini am vazut si nu se iau masuri, la mine nu comenta nimeni ca si-o luau repede inapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.