Sari la conținut

Unban Peste


Peste69

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/id/mfknpestexx/

2. Link detalii ban: https://bans.ro/go.evict.ro/admin/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:458811096

3. Descrie situația: Bun, nu ca m-ar interesa prea tare serverul asta neaparat, dar nu mi se pare corect ca atunci cand intru ca smurfer, fost LEM pe main, sa iau ban dupa 2 runde dupa ce dau 1 - 2 tap-uri, e penibil. Nici demo, nici nimic, presupun ca a fost ban din frustrare.

4. Dovezi: Dovezi ca ce ? Se vede pe bans.ro. Model stupid.

 

Bafta cu serverul, super misto aruncati banuri in stanga si in dreapta. Macar de ar fi justificate.

Editat de Peste69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Non prime, da. Cresc conturi non prime, fiind moka si le dau pe 5e cand fac mg+ pe ele.

 

www.steamcommunity.com/id/mfknpeste - main. Vac tf2. Nu am ce ss sa-ti dau din moment ce MM comp nu m-am mai jucat de multa vreme pe el. Are doar gn2 pe compe, ca joc doar la griefing cu tovarasi, LE pe wing, la fel, la fun.

Ma joc cs:go pentru simplul fapt ca pot face niste bani usori, si pentru ca sunt owner pe un server de jailbreak, unde e caterinca si-mi petrec mai mereu timpul acolo.

 

Ultima faza.. aimlock pe cap zici. Am dat un flick, si l-am prins. Aia este, sa spunem ca eram suspect acolo, desi nu vad nimic special din punctul meu de vedere.

Low fov pe body ? Unde ? Mi-ai prins un singur frag in tot demo-ul.

Ma uit in toate directiile la playeri ? Ma uitam prin pereti ? Ma uitam in spot-uri care nu sunt comune, sau trageam pre fire aiurea ? Daca te uiti pe demo-ul ala al tau, vei observa ca am un crosshair placement foarte bun, nu pot pricepe cum poti afirma ca e gresit sa verific fiecare spot de unde poate veni un CT dupa ce bomba e plantata, cine naiba nu face asta ? As vrea si sa obiectez ca stilul meu de joc e unul de rush, tot timpul agresiv.

Fara dovezi indubitabile, cu un simplu flick la capu aluia de la sfarsitul mapei, nu vad de ce ar trebui sa-mi ramana ban-ul.

 

Ramane decizia ta oricum. Daca vrei sa imi lasi ban, bine, daca nu, si mai bine, exista n publice care au playeri mai buni si care nu gasesc nimic special la felul in care joc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, Sneaky_mode said:

Contra unban

Sare tinta + rank ''fost LEM pe main'' facut cu vac= 0        

 vac pe main https://steamcommunity.com/id/mfknpeste

Esti tare. Am 45 de ore activitate in ultimele 2 saptamani, si doar cs:go pe ambele conturi... dupa logica ta ar fi trebuit sa stau 45 de ore afk pe cs ? E vac pe tf2, repet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 minutes ago, Peste69 said:

Esti tare. Am 45 de ore activitate in ultimele 2 saptamani, si doar cs:go pe ambele conturi... dupa logica ta ar fi trebuit sa stau 45 de ore afk pe cs ? E vac pe tf2, repet.

Pune un ss cu ecranul de inceput la cs de pe contul cu vac atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contra numai din ce ai zis in post

LEM poate cu boost, nu cred ca pierzi asa de mult gamesense incat sa ai gold 2

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 minutes ago, zuligod said:

contra numai din ce ai zis in post

LEM poate cu boost, nu cred ca pierzi asa de mult gamesense incat sa ai gold 2

 

18 hours ago, Peste69 said:

Nu am ce ss sa-ti dau din moment ce MM comp nu m-am mai jucat de multa vreme pe el. Are doar gn2 pe compe, ca joc doar la griefing cu tovarasi,

stim sa citim ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Stf a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.