Sari la conținut

Cerere Unban. HPeX


HPeX-J'ick

Postări Recomandate

Demo-ul pt care ti-am dat ban e corupt ca a picat sv dupa 1 runda.

Am o faza in schimb in care ii stii pe toti si iti sare tinta urat, ceea ce ma facut sa ma uit in continuare pe tine. Plus faza cu 420cheats, pe care puteai sa o dai macar pe u@.

 

Editat de Stf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa zic, contra dupa vid asta pus de stf, pare putin aimlock

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, zuligod said:

nu stiu ce sa zic, contra dupa vid asta pus de stf, pare putin aimlock

pai ii dadusem ban pt silent aim, jucasem si eu acum 2-3 ani cu el si la fel tragea, ideea e ca nu inteleg de ce dupa fiecare glont se duce aiurea tinta in dreapta si revine fix pe el cand apasa click, decat daca chiar are silent aim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 54 minute, Stf a spus:

Demo-ul pt care ti-am dat ban e corupt ca a picat sv dupa 1 runda.

Am o faza in schimb in care ii stii pe toti si iti sare tinta urat, ceea ce ma facut sa ma uit in continuare pe tine. Plus faza cu 420cheats, pe care puteai sa o dai macar pe u@.

 

Frate nu folosesc aimlock sau silentaim wtf asa ma joc oriunde nu folosesc prostii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 52 minute, Greeny~ a spus:

Modul in care ti s-a dus tinta pe primul om dupa ce ai iesit din smoke a fost cam ciudat. Inteleg de ce am primit ban-ul. 

Casti, l.am auzit cand a tras wtfff si dupa ce am iesit din smoke am vazut ca mai erau 2, eu asa ma joc oriunde.

Editat de ✪ HPeX|
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 53 minute, Stf a spus:

pai ii dadusem ban pt silent aim, jucasem si eu acum 2-3 ani cu el si la fel tragea, ideea e ca nu inteleg de ce dupa fiecare glont se duce aiurea tinta in dreapta si revine fix pe el cand apasa click, decat daca chiar are silent aim.

Se duce in dreapta pt ca eu joc 4:3 vad playerii mai greu in zonele intunecate si la momentul ala aveam si o tinta mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 55 minute, Den✘ a spus:

Dupa ce am vazut vid lui stf,pare sa aiba legithack sau cum a spus si stf silent.(apesi un buton si pac tinta pe cap)

 

DenX, tu in viata ta nu ai vazut cum merge un cod sau cum este programat sau codat, nu stiu de ce te bagi aici inteleg ca trb sa dai si tu un raspuns dar esti total pe langa.

Editat de ✪ HPeX|
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, ✪ HPeX| said:

DenX, tu in viata ta nu ai vazut cum merge un cod sau cum este programat sau codat, nu stiu de ce te bagi aici inteleg ca trb sa dai si tu un raspuns dar esti total pe langa.

Ba omul meu, taci si asteapta verdictul. Nu mai fa 10 posturi in care nu zici nimic, poti sa folosesti edit si sa mai adaugi ce ai de spus acolo, deja imi faci spam aiurea in notificari.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 minutes ago, Sneaky_mode said:

Pro unban

nu are nimic

Eu nu m-as mai baga in locul tau, sa nu uitam ca nu poti detecta pe nimeni nici cand are wall si aim pe fata timp de o ora de spec pana la urma. Poate la spin ai putin noroc, te salut.

  • Love 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va zic sincer ca nu stiu ce sa spun. Hpex joaca foarte foarte bine si in compe, face cel putin 2-3 fraguri/runda *din care cel putin unul e head*. 

Dar am incredere in decizia lui stf si nu joaca de ieri ca sa nu isi dea seama daca ai cod.

Offtopic: nu mai fiti asa rai intre voi, pana la urma sunteti colegi =)))

  • Love 1

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off: Ba da terminati in pnm odata cu chestiile astea ca aveti o varsta.

On: Nu are nimic pro unban. Se poate vedea clar ca nu are nimic ca avea tinta pusa de el pe cap cum ar trebui sa dea toti playerii nu sa se dea mare smecheri ca iau kills cand dau in chest.

  • Like 1

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, plajerik a spus:

well, banul tot rămâne 

nu avea cum să pună atât de repede ținta pe capul playerului 

Niciodata sa nu fii asa sigur , nu banati niciodata doar pentru o faza la care nu sunteti 100% sigur. Mna , deja ati luat decizia finala, cya

  • Like 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.