Sari la conținut

Reclamatie BedBear


DeMMoN

Postări Recomandate

Nick: DeMMoN
Nick admin: BedBear
Data și ora evenimentului: 1/10/2019 17:49

Harta: Mirage
Detalii: Era mapa Mirage cum am scris mai sus, era scorul 15-3 presupun si tocmai ce ma mutasem la tero pana sa castige echipa T, dupa ce a castigat runda,m-am mutat inapoi la CT. Nu stiu daca stii foarte bine regulamentul BedBear, dar se justifica ca nu stii sa citesti si iti trebuie neaparat OCHELARI. Daca scria acolo ca nu am voie SA MA MUT LA O ECHIPA DE LA ALTA PENTRU BANI iti spun eu ca nu mai faceam. Daca era @plajerik care si el face asta, iti spun eu ca nu aveai TUPEU sa ii dai ban.
Dovezi: https://ev1ct.ro/go/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:462233304&advType=steamid&Submit
Alte precizări: Sper sa NU mai existe astfel de PLAYERI ofticati/tulburati/frustrati sau cum vreti voi sa le spuneti in STAFF.

 

Cu STIMA si RESPECT pentru BATRANUL MOS BEAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca ii dadeam ban, Hpex a luat ban pt asta, Sneaky a luat ban pentru asta- verifica reclamatiile. V-am zis sa nu mai abuzati de chestii de genul ca futeti autobalance. erau si alti admini on, si au mai luat 2 persoane ban in afara de tine si sneaky. daca pe plajerik il prind si am authority sa ii dau ban ii dau si lui pentru asta dont worry. 

 

P.S. ms de stima si respect tinere vulkan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, badBear a spus:

Normal ca ii dadeam ban, Hpex a luat ban pt asta, Sneaky a luat ban pentru asta- verifica reclamatiile. V-am zis sa nu mai abuzati de chestii de genul ca futeti autobalance. erau si alti admini on, si au mai luat 2 persoane ban in afara de tine si sneaky. daca pe plajerik il prind si am authority sa ii dau ban ii dau si lui pentru asta dont worry. 

 

P.S. ms de stima si respect tinere vulkan

 

P.S: Nu o sa mai ai mult timp grad pe SERVER, iti spun eu. Daca era de acord @sound sau punea aceasta chestie in REGULAMENT iti spun eu ca o respectam, cat timp nu este, de ce sa nu o fac?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tot zicea @badBear de autobalance: ss (e facut pe harta pe care s-au luat ban-urile, cu cateva minute inainte de a fi primite de oameni)

 

  • Off: @DeMMoN Nu inteleg de ce ti-ai mai facut alt cont pe forum Vulkane. De steam nici nu mai intreb. Oricum stiu oamenii de pe server cine esti.
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.