Sari la conținut

Cerere unban Drunkmaster v3


drunkmasterv2

Postări Recomandate

1. Profil jucător:    https://steamcommunity.com/profiles/76561198879315133/

2. Link detalii ban:   https://ev1ct.ro/go/bans/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:459524702&Submit

3. Descrie situația:   motiv ban wh  , de la admin:  Tepo 

4. Dovezi:  din nou am  atasat toate demourile cat am  jucat pe server . Ca aici se pare ca trebuie sa aduc eu demo-ul.

ultimul demo pe de_cache   este aici (adminpebaniv5_3.dem)  daca e nevoie postez si restul demourilor .

 

Sincer acum poate va uitati si voi cine are admin si cine ar trebui sa aiba,  ca ma jur din astia care mi-au dat mie ban nici unu nu a avut demo, comportament de  mai bine lasa.

 

Badbear injura pe server ca la usa cortului, la cum se comporta am  crezut ca e al lui servarul( ca sa aflu defapt ca el a avut ban pentru limbaj, singurul motiv pentru care nu are si acum e ca si-a cumparat grad) dar macar el a raspuns la  cererea de unban 🙂 

 

CIOCANar  Nici nu se sinchiseste sa raspunda la cererile de unban. 

 

Tepo omul asta a avut cont la voi pe server cu wall uite aici LINK  in ziua in care a cumparat admin pe contul nou si-a luat VAC ban pe contul vechi.

E clar ca e aceeasi persoana dar se pare ca are grad si el

cont tepo cu grad  https://steamcommunity.com/id/GUCCITUGAU

cont tepo cu vac si banat de wall pe server  https://steamcommunity.com/profiles/76561198399365633/friends/

E clar ca e aceeasi persoana se are la prieteni   https://imgur.com/a/bATWpqj

Cum dreq. a luat grad, inteleg ca iti cumperi unban, dar grad. 

Parca regula era 

- NOU! daca esti banat pt coduri pe un cont si intri de pe alte conturi primesti ban si pe celelalte fara a fi nevoie de verificare sau dovada!
- NOU! daca ai luat VAC pe un cont cu care jucai pe server si schimbi contul, adminii te pot bana si pe noul cont fara a fi nevoie de verificare sau dovada
 
 
 

Nu e normal sa va verific eu/.

 

Posibil am  zis cam  multe si supar pe prea multa lume si nu mai pup eu unban dar  poate se uita cineva din conducere.  @plajerik @sound

Mai ma joc si eu cat mai am  concediu. As prefera sa nu fac o cerere de unban in fiecare zi , multumesc

 

 

 

Editat de drunkmasterv2
trebuie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@drunkmasterv2 Eu ti-am zis sa mai tragi si tu pe langa ca se pun astia pe tine. =))) Ai PRO UNBAN din partea mea.

 

Cat despre @TePo, spun un singur lucru. Are noroc ca nu mi-a mers filmarea cand a intrat pe server cu hack in ziua in care si-a luat gradul ca ii dadeam in momentul ala ban manual. Acum am facut o acuzatie pe care nu o pot demonstra, dar cel putin 5 admini stiu cum am reactionat cand am vazut ca nu mi-a mers filmarea si baiatul nostru le facea track prin pereti oamenilor de pe server. Sa nu mai zic ca dupa stia ca ma uit pe el si a iesit de pe server. Nu am cum sa dovedesc ceea ce am spus, dar na, doar sa se stie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban

 

Pro remove și ban Tepo : nu vreau sa stau și după admini sa vad daca și când se activeaza.

 

Pro downgrade grad celor care nu răspund la cererile de unban pe care le-au dat.( C1 sau ciocanar sau ciocan  )

 

*Normal că banurile zboară stânga dreapta când nu trebuie sa răspunzi pentru ele.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca m-am uitat ieri 2 runde pe tine si i-am zis lui badbear "stai sa vezi ca prostul ii da rage ban". Pro unban, joaca normal din cate am vazut eu, desigur daca apare un demo care sa ma contrazica imi schimb parerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu aveti demo va rog nu mai comentati aiurea va rog, stim foarte bine ca daca aveam ceva existau atatea demo-uri dar vad ca nimeni nu s-a sinchisit sa faca un DEMO in legatura cu asta si vin si isi spun OFF-urile in legatura cu ban-ul, + cade ce are 3 ban-uri toate in aceasi sapt + n-are prime (da-mi add ti-l cumpar eu) fac o fapta buna (nu va mai juca la fel =]]] ). 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca ai ceva cu toata lumea... chiar asa poate ma iei pe mine de prost dar pe badbear? ("e prost") si el? ce dracu las-o ca macane, si daca am luat grad-ul pe bani ce? te apuci si de asta sa vb? =]]] esti frustrat rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai specific inca o chestie, pe DEMO (facut de drunk) nu se vede codul, cu mine nu iti merg chestile astea ca le stiu de la tovarasi etc. adica tu vezi dar noi nu practit iti inregistreaza meciu cu GOTV ptr cei care nu stiu, nu il inregistrea PC-ul lui sau altceva, zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 minutes ago, TePo said:

Mai specific inca o chestie, pe DEMO (facut de drunk) nu se vede codul, cu mine nu iti merg chestile astea ca le stiu de la tovarasi etc. adica tu vezi dar noi nu practit iti inregistreaza meciu cu GOTV ptr cei care nu stiu, nu il inregistrea PC-ul lui sau altceva, zi buna!

1) Imi pare rau ca ti-am spus de forum, vad ca nu stii cum se foloseste.

2) Si acele faze demne de ban, unde sunt mai exact? M-am uitat pe acel demo de 5 minute si nu vad nimic fenomenal, nici nu inteleg de ce i-ai dat ban. Ori sunt eu prost si nu vad ceva ori ai dat ban aiurea din "ragemode".

 

Editat de Stf
  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TePo demoul ce la pus baiatu asta e toata harta completa tu nu ai nici o treaba cu jocu asta ai venit cu aceelasi demo dar acum de 5 minute

 

@sound @PorcusorulMagic NXS.RO @Dope BoosteD @PROXY Nu il vede nimeni pe idiotul asta sa ii dea careva remove 

1.cont vechi banat wh  deci automat primeste si pe asta     https://ev1ct.ro/go/bans/index.php?p=banlist&searchText=tepo&Submit=

De asta a pus @sound  regurile aste noi, pentru smecherasi ca asta.

- NOU! daca esti banat pt coduri pe un cont si intri de pe alte conturi primesti ban si pe celelalte fara a fi nevoie de verificare sau dovada!
- NOU! daca ai luat VAC pe un cont cu care jucai pe server si schimbi contul, adminii te pot bana si pe noul cont fara a fi nevoie de verificare sau dovada!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne ajungea doar primul raspuns, in care ai dat demo-ul. In niciun caz nu aveam nevoie de cinci. Restul sunt nimicuri.

 

29 minutes ago, TePo said:

Daca nu aveti demo va rog nu mai comentati aiurea va rog

Am spus ca ce am scris acolo a fost o simpla precizare. Dar acum sa fim seriosi, stii despre ce vorbeam, nu e nevoie sa ne cacam pe noi. Incearca sa fi mai sincer, macar cu noi. =)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu văd niciun fel de hack în demo 

îmi asum să îi dau remove și reban, regulile sunt reguli

dacă sound nu e de acord poate să mă sancționeze și să îi dea adminul înapoi

în concluzie : unbanul rămâne, tepo remove + ban

p.s. : tepo, nu are rost să mă stresezi cu mesaje, îți zic de acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.