Sari la conținut

unban j0n


j0n

Postări Recomandate

Salut,

Pot spune ca am jucat doar 3-4 minute pe acea mapa, am voie sa ma uit in sus, mai ales ca pe nuke acolo al t spawn poti urca acolo la cutii si sa stai camp.

Iti spun ca nu am FOLOSTI cod, pur si simplu m-ai banat fara motiv + ca nu conteaza ca am VAC pe competitive mode, acolo este alta treaba, nu compara c eam facut pe competitiv mode cu acest server.

Spun inca o data ca acest ban este degeaba, nu am folosit cod, efectiv te-ai grabit sa ma banezi aiurea, nu am niciun motiv sa mint ca am folosit.Joc de 4fun acum, nu am de gand sa fiu tryharder  cu wall.

Editat de j0n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4fun poti juca si cu hack , nu e alta treaba daca ai VAC pe profil , cu atat mai mult esti si mai mult suspect. Nu stiu unde ai vazut tu tryharder cu wall ca toti pe care i-am vazut se joaca la fun si rad dupa ce trag prin pereti , valabil si la streamerii care folosesc coduri , la fel fac.

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu stiu cum sa demonstrez că nu am folosit cod, înțelege că mă jucam linișt si dintr-o dată mă trezesc cu ban permanent, pentru nimic.Nu știam că aici se banează după cum are chef adminul.Efectiv acest ban este nul, deoarece nu am folosit nimic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, badBear said:

Nu stiu ii facuse stf, eu nu stau sa las toti parlitii cu cs go free sa intre cu wh si sa dea track sa vina prin spate fix cand incarca sau alte d'astea, daca vreti sa ii dati unban n-aveti decat.

Auzi prietene nu ai nici cea mai mica treaba cu adminatu' , daca jucam cu cod era alta problema, dar am jucat curat.

Nu imi spune tu mie de wall sau alte deastea ca daca jucam cu wall era foarte evident, dar trebuie sa mai si gandesti jocul, ceea ce tu nu poti face sau alti admini incepatori ca tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 minutes ago, badBear said:

vezi ca daca iti trag un limbaj d'ala de Galati plangi 2 zile ca te am molestat asa ca hai, bafta, somn usor

Frumosi admini ca tine pe aceasta comunitate, oameni ca tine trebuie educati prima data si au nevoie de o buna practica in adminat pe server de cs go

Editat de j0n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, j0n a spus:

Frumosi admini ca tine pe aceasta comunitate, oameni ca tine trebuie educati prima data si au nevoie de o buna practica in adminat pe server de cs go

Nu are treaba educatia cu ce face el pe server, n-ai de unde sa stii tu ce educatie este , asa pot sa zic si eu ca ar trebui sa fii educat si sa nu joci cu cod , dar tu esti un codat smecher si atat stii sa faci , sa trisezi intr-un joc. CS:GO-ul era free acum , de ce nu ai luat un cont nou? Ca e mai frumos sa te joci cu VAC ca stii ca nu patesti nimic. Cum s-a spus mai sus , banul ramane atat pe server cat si pe forum. 2x posturi la greu

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.