Sari la conținut

Infiintare grup


Pymbor

Postări Recomandate

Hai ca incerc si mai explicit.

Sa se creeze un grup din acp in care sa aiba acces doar la sectiunea IT.

Pentru sub-forumuri.. ma gandeam la ceva gen sa se adauge Linux / Unix la zona IT. ( exemplu ) 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e cum am inteles eu inseamna ca sunt destept :))

Deci sa se creeze un nou Grup (precum Administrator/altele) cu numele de IT Helper si sa aiba acces in zona aceea :)) . De facut categorii noi fac atata timp cat se va posta in ele 😄

  • Like 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate. Nu prea ai unde sa postezi si nu e vorba de cantitate / calitate aici sau cu cat ai mai multe esti mai sus, la posturi ma refer.

 

Ideea e ca forumul e c-am strict, mai trebuie niste categorii de care sa aiba cine sa se ocupe zdravan.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-au rost 1000 de grupuri si 1000 categorii daca nu se posteaza si nu e activitate, daca ar fii dupa mine as sterge majoritatea categoriilor de pe forum

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca orice idee noua si buna (pro) (ca aceasta)

(desii ma gandeam sa fac asta de la inceput cand ma ocupam mai mult [urmeaza, mai 2 saptamani si termin cu o mica parte si o sa am mai mult timp])

merita implementata.

 

Ar fi frumos sa facem acuma repede cat e "painea calda". 


@sound sa aleaga unul din titluri/nume la categoria ce va aparea in legenda/profilul userului: IT Assistant, Support IT, IT Helper

 

Maine dimineata, voi face categoriile daca pana atunci toata lumea se decide si putem incepe sa dam o mana de ajutor celor care au nevoie (insa nu sunt asa multi, totusi putem incerca si incepe o echipa mica).

 

@Pymbor daca vrei sa te alaturi (sa apartii noului grup) si sa incepem (sa creem formurile ce mai doresti) sa oferim solutii la problemele membrilor si sa facem posturi mai multe referitoare la stirile din IT&C.

 

 

(Scuze pentru lipsa de activitate, saptamana trecuta nici la lucru nu am fost ca am avut de invatat pentru certificare)

  • Like 2

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmeaza crearea grupului si sa fi inclus in el.

Categorie de IT Helpers am creat-o, va urma sa pun reguli si model pentru membri noi. Si ulterior probabil alte topic-uri legate de sugestii pe categoria respectiva, si probabil redenumita categoria ulterior. 

Sub-forum de Linux este in 'Operating Systems' unde este cate un subforum pentru fiecare categorie generala, Android/iOS (Mobile), Windows, Linux. 

 

Ne mai auzim prin PM si vedem de alte sugesti/schimbari daca vor mai fi necesare.

  • Like 1
  • Love 2

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.