Sari la conținut

Reclamatie| Senior VAC


Greeny~

Postări Recomandate

Nick: Greeny~
Nick admin: Senior VAC
Data și ora evenimentului: 2018-10-30 18:46
Harta: de_dust2
Detalii: Am intrat la o echipa si primul lucru care s-a intamplat a fost sa fiu mutat la cea adversa.

Dovezi: https://gyazo.com/2c785e32293e839a8338066dc7f59c1d
Alte precizări: Nu stiu cine e. Este prima data cand il vad cu grad pe server. Ce sa mai zic, prima impresie pe care mi-a facut-o este una proasta. Daca nu stim sa citim regulamentul, atunci dau aici motivul pentru care am facut reclamatia:  "- comenzile între admini sunt interzise". Sa nu mai spun ca urmatorul lucru pe care l-a facut a fost asta: https://gyazo.com/c4060367f2beabe7dc089ba341c9cd4c.

 

Am un gust amar in gura cand vad cine are acces la comenzi.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am  stiut ca Greeny are grad , la poza trimisa de Stf , stie snd de asta , si nu am mai facut , si eu cred ca imi fac treaba , i am zis lui Andrey sa se uite pe suspect deoarece am mai vazut admini care fac asta . ( in plus ca eu deja daduseam ban la unu )

Editat de JEg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, JEg said:

Nu am  stiut ca Greeny are grad , la poza trimisa de Stf , stie snd de asta , si nu am mai facut , si eu cred ca imi fac treaba , i am zis lui Andrey sa se uite pe suspect deoarece am mai vazut admini care fac asta . ( in plus ca eu deja daduseam ban la unu )

Poza a fost facuta cu o zi dupa ce a facut plajerik acea plangere, deci stiai ca nu mai trebuie sa o spammezi, ti.am scris si in chat asta iar ca dovada se vede sus de tot in chat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Stf a spus:

Poza a fost facuta cu o zi dupa ce a facut plajerik acea plangere, deci stiai ca nu mai trebuie sa o spammezi, ti.am scris si in chat asta iar ca dovada se vede sus de tot in chat.

dupa acea plangere am avut numele Senior Vac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.