Sari la conținut

Reclamatie A.W.A.K.E ​​​​​​​


Yoakemae

Postări Recomandate

Propun sa i se faca ceva . +ca el crede ca daca e helper nu trebuie sa se uite pe codati . Mi-a zis odata ca cineva e codat si i-am zis sa se uite el si a zis lasa , nu ma mai uit . Mai era cu mine cineva , xenox parca sau nu stiu cum il cheama pe acel admin 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Fractale mai,

Ai actionat complet neinformat. Trebuia sa intrebi si tu niste playeri de pe server cine-i A.W.A.K.E. asta, iti zic eu ca sunt multi care stiu de frica lui si a mute-urilor/gag-urilor lui. =)))

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate,ai mai gresit azi inca o data inafara de gag, ai dat si slay unui baiat in jurul orei 12 doar pentru ca a dat rush, a trebuit sa iti explic de 4 ori ca nu exista regula aceasta pana sa intelegi. Sper sa iti iei remove, nu meriti gradul caci oricum doar faci abuz cu el.

  • Like 2
  • Confused 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate aici gansacul chiar daca esti helper si tu ai datoria sa se uiti pe codati..chiar daca nu poti sa le dai ban te uiti si ii spui lui un admin mai mare in grad sa se ocupe de el.Si ce-i drept se cam oftica omul

 

Nu propun remove ca nu sunt bulangiu dar ai si tu grija mai mare awake si fa-ti treaba ca nu e fizica nucleara pana la urma.

Si la faza cu rush-ul tine mai mult de bun simt.

Editat de Dope BoosteD
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
La 28.10.2018 la 22:36, A.W.A.K.E a spus:

Nu e vorba de asta men , Stiu ca am gresit , Merit pediapsa , Dar ma omoara cu Molotov ul si el a inceput sa rada ca ultimul terminat , M-am simtit jignit si i-am dat gag ...............

wtf, pare rau remove

  • Haha 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.