Sari la conținut

reclamatie zulix si petru


future=D

Postări Recomandate

Nick: imWAITING
Nick admin: zulix,petrutz
Data și ora evenimentului:19:30,30/8/2018
Harta: de_nuke,de_mirage
Detalii:petrutz si zuli au inceput sa ma injure si sa ma intrebe intr-una ce am dupa ce le-am dat remove din lista de pe steam a prietenilor
Dovezi:https://imgur.com/a/n8lDx1B

Alte precizări:au fost enervanti,sacaitori,si nu,nu fac asta doar pentru razbunare,ci pentru simplul fapt ca nu se comporta frumos,in special petrutz,care a dat astazi slay la tot serverul,a dat slap si de asemenea rename la tot serverul.inainte sa comentati si sa imi dati hate pentru ca sunt future,ganditi-va la server,nu la ''razbunari'' si nici la prietenii

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te-ai gandit ca poate tu ii provoci ? Dar totusi , carbasan ala se cam ia de toti . El crede ca daca are co-owner se poate lua de mine sau de alti admini . Pana la urma e un joc . Eu am facut cerere de admin doar ca sa ajut serveru , dar daca el incepe de pe acum sa faca pl mare la toti ca nimeni nu mai e ca el , atunci da-o drq de treaba .

Editat de Gansacu
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e prima data cand se intampla asa cv pe langa ca petru intra din ani in pasti pe sv si pe forum acum are si "pl mare pentru ca e co-owner' Pro pentru remove admin incapabil co owner "sa aiba pl mare " nu sa se ocupe de sv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu incercam de 2 mape sa vorbesc cu tine dar ma ignorai si pana la urma m-am enervat si nu m-am putut abtine.

  • Haha 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa , nici nu stiu cu ce sa incep. Prima data cu imWAITING aka future . Eu cu zulix eram curiosi cum dreacu mai ai tu curaj sa intri tu pe sv dupa ce ai cumparat unban fix a doua zi cu wall, si tu fiind arongant si "smecher" ai dat-o pe misto cu noi, ai inceput tu sa vorbesti in franceza in nush ce cacat si nu eu nu suport arogantele astea si atat. Gag ul ala dupa parerea mea este dat corect, luand in calcul arogantele de pe mirage. 

@Gansacu eu azi doar glumeam de faptul ca tot future s-a luat de tine in legatura ca tu ai tricou cu colo squad, nici o alta chestie personala :)), si dupa ce am vazut ca tu m-ai ameninta ca suntem din acelasi oras dar eu am co-owner mi se parea absurd iar :)) si am inceput iar glumesc pe seama ta acuma din acest motiv. NO HATE 

@D3vyd ti am mai zis ca tu n-ai dreptul la opinie. Apropo, imi spui tu mie de timpul petrecut pe server, dar azi nu te am vazut deloc pe server, care-i explicatia ? Si ieri te am vazut maxim 30 min . 
Oricum eu sunt dispus sa accept orice consecinta si sa ma resemnez .

 

P.S:Future sa nu crezi ca eu si zulix ne-am mai fi luat de tine daca inainte nu am fi fost prieteni,da? 

P.S.S: Pentru ce am facut azi am primit ceea ce mi s-a cuvenit. Si apropo, rename-ul nu l-am dat eu.
Astept sa vedem ce parere are @sound

Editat de PetrW
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a deci ai dat si rename si slap si slay la tot serveru ca asa vroiau 32 de jucatori, sunt convins ca toti 32 de jucatori care erau pe server vroiau slap slay si rename @PetrW

data viitoare cand mai face cineva asa ceva are remove si ban permanent pe server indiferent de grad

 

cat despre @future=D ai platit unban, ti-am scos banul ai luat iar ai venit pe privat ti-am dat iar unban si ti-am zis daca mai iei jocuri cu coduri si iei ban iar sa fii sanatos, faci cerere unban sau platesti iar

 

copilarismele si prieteniile pe server se pedepsesc cu -1, remove si chiar ban 

  • Like 1
  • Love 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.