Sari la conținut

Cerere grad TS [Dakii]


dakiii

Postări Recomandate

  • Numele dmv? Ce varsta ai? Descrie-te in cateva cuvinte : Dacian, 25, very active person
  • De ce doresti acest grad? Cu ce ai putea sa ajuti? : Am adus oameni noi pe ts, folosesc aproape in fiecare zi ts la jocuri
  • UniqueID : HZEWrygDjw0cRfrTWeJ0MUQkxYM
  • Ce propunere ai pentru TeamSpeak3 pe care doresti sa o expui? As vrea sa se implice mai mult stafful in unele probleme legate de sv in principiu
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

47 minutes ago, dakiii said:
  • Numele dmv? Ce varsta ai? Descrie-te in cateva cuvinte : Dacian, 25, very active person
  • De ce doresti acest grad? Cu ce ai putea sa ajuti? : Am adus oameni noi pe ts, folosesc aproape in fiecare zi ts la jocuri
  • UniqueID : HZEWrygDjw0cRfrTWeJ0MUQkxYM
  • Ce propunere ai pentru TeamSpeak3 pe care doresti sa o expui? As vrea sa se implice mai mult stafful in unele probleme legate de sv in principiu

Salut, bun venit pe Comunitatea USP.RO

 

Poti sa ne scrii aici pe forum (la categoria corespunzatoare) sau poti sa ma contactezi in privat in legatura cu problemele legate de server, te rog?

Legat de cerere, @USP KroN iti va raspunde in urmatoarele 24h.

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:acc:.

 

  • Ce propunere ai pentru TeamSpeak3 pe care doresti sa o expui? As vrea sa se implice mai mult stafful in unele probleme legate de sv in principiu

Imi poti da pm cu cu probleme legate de sv sau ce crezi ca ar trebui adaugat/schimbat.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.