Sari la conținut

Reclamatie Denis97


RofLBen

Postări Recomandate

O reclamatie de nota 10.

1.Ai reclamat un codat pe u@ eram eu si fervecs am vazut reportul tau si am inceput sa l verificam pe respectivul.Daca nu ti am raspuns pe chat nu inseamna ca nu verificam.

2.Ai vazut ca nu iti raspundem ai inceput sa l injuri pe fervecs pe u@ si eu ti am zis sa incetezi si nu te ai potolit, motiv pentru care ai primit si kick abuzand u@ cu un limbaj care nu isi avea locul.

Vii pe server dupa sa imi spui ca "a plecat postul copile" dand dovada de maturitate tu.

https://imgur.com/NGogtzF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vorbit pe u@ cu toti admini de pe server. Daca vorbeai doar cu cineva, vorbeai in privat. Ti s-a atras atentia la limbaj, ai continuat sa mentii un nivel de superioritate fata de ceilalti admini tot pe u@ si ai primit kick.

Te rog sa revizuesti regulamentul serverului, acesta se aplica tuturor jucatorilor.

 

:tc:

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.