Sari la conținut

Reclamatie adrianG


Syko

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] Syko
Nick admin: [numele adminului reclamat] adrianG
Steam Profile Admin: [steam-ul adminului reclamat] nu-l stiu.
Data și ora evenimentului: 19.05.2023 - 00:12
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] nuke
Scor: [scorul care era pe harta atunci cand s-a intamplat evenimentul] 11 CT - 14 T

Detalii: ban aiurea pentru limbaj fata de staff dar eu nu i-am adus nicio jignire, i-am zis doar sa-i traiasca mama, nimic deplasat.
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] https://imgur.com/a/WoIU4tR - dovada banului, alta dovada ce sa va ofer eu? el trebuie sa aduca o dovada.
Alte precizări: sper sa fie sanctionat.

  • Haha 1
  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

zic ca am procedat corect, ti-ai cautat de cearta peste tot unde te-am vazut, si pe discord si pe server, ai primit ban 30 de minute intr-un final dupa ce ti-am dat 10 minute mute pentru limbaj si tot n-ai inteles de ce 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, adrianG a spus:

:contra:

zic ca am procedat corect, ti-ai cautat de cearta peste tot unde te-am vazut, si pe discord si pe server, ai primit ban 30 de minute intr-un final dupa ce ti-am dat 10 minute mute pentru limbaj si tot n-ai inteles de ce 🙂

 

Ce cearta ma prietene? Ca a intrat ala pe server sa ma injure fără niciun motiv, i am zis de atâtea ori sa înceteze și sa ma lase în pace, ai acordat o sancțiune de ban aiurea, nu am zis de mute, ci de ban. Normal ca nu înțeleg de ce dai ban dacă nici măcar în reclamația nu spui pentru ce mi ai dat ban, spune exact ce am zis, cuvintele pe care le am spus și care te au făcut sa mi dai ban, ia spune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:                      Ban acordat corect. După ce ți-a dat mute 10 minute, el a crezut că te-ai calmat. Când a văzut că tot continui cu același comportament ți-a acordat un ban de 30 minute. A procedat bine adminul adrianG.

Editat de jaxiᵘˢᵖ
  • Like 1

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, jaxiᵘˢᵖ a spus:

:contra:                      Ban acordat corect. După ce ți-a dat mute 10 minute, el a crezut că te-ai calmat. Când a văzut că tot continui cu același comportament ți-a acordat un ban de 30 minute. A procedat bine adminul adrianG.

 

Care este acest comportament? Spune direct ce am spus, sa spuna adminul cuvant cu cuvant ce am spus de am primit ban.

Care au fost cuvintele exacte pentru care am luat ban, sau sunteti toti retarzi mintal?

  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, Syko said:

 

Care este acest comportament? Spune direct ce am spus, sa spuna adminul cuvant cu cuvant ce am spus de am primit ban.

Care au fost cuvintele exacte pentru care am luat ban, sau sunteti toti retarzi mintal?

Dupa acest raspuns nu mai este nevoie de niciun comentariu.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pro:

 

Intai, nu mai raspunde la topic ca faci post-hunt, pastreaza un limbaj decent ca o sa fii sanctionat si aici . 

 

Adminul a folosit comenzile incorect, nu cred ca era necesar un ban de 30 min, ai dat doar un mute de 10 min + ca a mai injurat o data din ce-am vazut si n-ai facut nimic, nici nu l-ai avertizat @adrianG

Nu cred ca e necesar un warn pentru asta dar o mustrare merge 🙂 .

 

Off topic, am vazut ce limbaj ai si ce scrii la lume in privat, ce ai vorbit pe discord si cum vb pe server asa ca nu te mai da mielusel, deja ti-ai facut o reputatie proasta . Dupa mine ti-as da si ban permanent .

Poate iti pare cunoscut mesajul: https://prnt.sc/7aDBIHCoCL4M

 

 

  • Haha 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luat in considerare, multumim pentru reclamatie.

 

:tc:

  • Like 1

                                                                                                                       Va pupa Ghostica!

 

                                connect go.usp.ro

 

                               connect arena.usp.ro

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.