Sari la conținut

Reclamatie Bot Rob


Denis_Toxic

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] -Denis97
Nick admin: [numele adminului reclamat] Bot ROB
Steam Profile Admin: [steam-ul adminului reclamat]https://steamcommunity.com/profiles/76561199365699542
Data și ora evenimentului:  18/05/2023  16:19 
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] dust2
Scor: [scorul care era pe harta atunci cand s-a intamplat evenimentul]8-11
Detalii:Mi-a dat gag degeaba mie si tovarasului meu  pt ca scriam ez in chat dupa ce castigam o runda pe moitvul suferinta,motiv neexistent
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]

spacer.png

  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motivul pentru care ai primit gag este prezent in regulament, reclamatia ta nu are sens in cazul acesta. E de prost gust sa mai faci si reclamatie pentru un gag de 15 minute fara ca macar sa citesti regulamentul inainte de asta

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 29 minute, Denis_Toxic a spus:

Mi-a dat gag degeaba mie si tovarasului meu  pt ca scriam ez in chat dupa ce castigam o runda pe moitvul suferinta,motiv neexistent

 

:contra:  Motivul pentru care ai fost sancționat este corect, nu văd rostul acestei reclamații.

  • Like 2

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe langa ca vorbeati urat si aveati mai multe gag-uri consecutive, era al 3/4-lea gag, consulta regulamentul inainte de o reclamatie. Sa nu mai zic ca v-ati apucat sa imi comentati pe profil si sa ma injurati... nici la 12 ani nu faceam asa ceva... Pup<3

Editat de BOT RSPOWER
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:respins:

 

Indiferent cui te adresezi, atata timp cat folosesti serverul, trebuie sa respecti regulamentul. Daca vrei sa ii spui doar prietenului tau, poti in privat pe Steam/Discord/Teamspeak/etc.

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.