Sari la conținut

Reclamatie 777 + fervecs


Necaz

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] Madalin 
Nick admin: [numele adminului reclamat]fervecs +777
Steam Profile Admin: [steam-ul adminului reclamat] nu le am 
Data și ora evenimentului: 3/5/2024 8:10
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] mirage
Scor: [scorul care era pe harta atunci cand s-a intamplat evenimentul]  nu mai stiu sigur , stiu ca era 4-14 sau 5-14 pe acolo 
Detalii: Deci am intrat si eu pe server frumos dupa cateva zile iar domnul 777  imi  scrie pe u " Madalin puiu " ii zic ca da , iar aceasta imi zice sa mi dau voice 1  , ma ia cu arfe dalea mici  si cu intrebari de acum 3 luni de cand nu aveam  mute+ gag permanent , iar dupa ce vorbesc cu aceasta intervine domnul fervecs mare smecher , sa mi dea mie mute pentru nimic .. doar ca vorbeam cu 777 . Domnul fervecs nu avea nicio treaba cum nici domnu 777 ca eu nu mi aduc aminte sa l fi injurat pe aceasta recent + ca eu nu am mai vorbit urat de cand mi-ati scos mute-ul si gag-ul ...  Toti stiu ca domnul fervecs are ceva cu mine  . 
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] image.png
Alte precizări: VREAU SA RASPUNDA DOAR CEI 2 RECLAMATII SI CU OWNER-UL CARE SE OCUPA DE RECLAMATIE . 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu domnu madalin ti am mute pentru ca ai inceput cu aierele tale ca taci din gura sau ce te bagi si tu ca nu vorbeam cu tine si ti am dat mute pe motivul gata sa nu te mai certi 

 

  • Love 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca ti zic dar la orice te bagi  cum te-ai bagat si acum eu vream cu domnu 777 si te-ai bagat tu , daca eu vorbesc cu cineva la tine e cearta . 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Contra din cauza faptului ca eu nu am treaba cu acel gag nu este dat de mine 1 la mana , 2 la mana tu nu esti la prima sanctiune cand agresezi verbal un membru staff pe server si ai o reputatie foarte buna cand vine vorba de limbaj-ul tau colorat . Cand o sa stii sa vorbesti frumos nu o sa aiba nimeni nimic cu tine doar ca atunci cand iti ziceam sa incetezi si te iei in gura cu noi avem tot drept-ul de a aplica regulament-ul 

  • Like 1
Citat

Signed By مارياني777 
 

•⠀ Social: https://linktr.ee/D3VILL

•⠀ Discord https://discord.gg/zY9MWhzRDs





 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.